Žďár nad Sázavou - Darren Chrudim 53:58 (11:11, 10:9, 17:16, 15:22)

Hosté museli před odjezdem řešit situaci ohledně sestavy, když se ke dvěma zraněným (Hanus, Truneček) přidali i dva nemocní (Soudek, M. Večeřa) a z osobních důvodů nemohl ani Votava a Bubeník. Úvod utkání byl oboustranně špatný, vždyť první koš padl až ve 3. minutě. Celý první poločas pak kupily oba týmy množství chyb. Darren se proti kvalitní obraně soupeře nedokázal prosadit, hráči zbytečně driblovali a to vedlo ke ztrátám. Žďár však na tom bylo podobně včetně střelecké úspěšnosti, a proto skončil poločas výsledkem jen 21:20 pro domácí.

Po přestávce nastoupili Chrudimští se zónovou obranou, jež dělala Žďáru velké problémy, naopak hosté z ní mohli vyrážet do rychlých protiútoků. V poslední čtvrtině proto soupeř nastoupil také v zóně, Darren na ní ale dokázal dobře zareagovat. Míč šel hráčům rychle z rukou a tuto část vyhráli o sedm bodů, což rozhodlo o vítězi.

Sestava a body Darrenu Chrudim: Dosoudil 14, Zítko 11, Filip 10, Chalupník 10, J. Večeřa 7, Halamka 4, Havlín 2. (rp)