Basketbalistům Darrenu se zatím ve druhé lize na palubovkách soupeřů vůbec nedaří. Zatímco doma dvakrát zvítězili, venku již odešli čtyřikrát poraženi, a pokaždé i dost výrazným rozdílem. To se bohužel nezměnilo ani o tomto víkendu.

Basketbal Svitavy – Darren Chrudim 80:49 (14:11, 39:22, 59:39).
Hostům utekl začátek utkání a po pěti minutách prohrávali 12:2. Dokázali sice zmobilizovat síly, stáhli náskok soupeře na rozdíl jednoho koše, ale ve druhé čtvrtině Svitavští opět přidali, bodově Chrudimi odskočili a až do konce střetnutí si vedení bezpečně udržovali a navyšovali.
Sestava a body Chrudimi: Imlauf 15, Dosoudil 9, Kašpar 7, Bílek 5, Plíhal 4, Filip 4, Bubeník 3, Táborský 2, Horák, Truneček, Chlíbek.

TJ Šumperk – Darren Chrudim 79:57 (23:17, 41:29, 60:45).
Domácí nepodali zrovna dobrý výkon, ale Chrudimští hráli ještě hůře. Kupili velké množství nevynucených chyb, míče soupeři kolikrát doslova darovali, a jejich porážka je proto naprosto zasloužená.
Sestava a body Chrudimi: Bílek 14, Bubeník 11, Zítko 11, Dosoudil 8, Imlauf 8, Horák 2, Kašpar 2, Filip 1, Táborský, Plíhal.

Možnost reparátu mají basketbalisté Darrenu již v úterý od 17 hodin, kdy tentokráte doma v hale TJ Sokol přivítají Šumperské v rámci 3. kola Českého poháru. Další boje o mistrovské body pak svedou za čtrnáct dní, kdy se rovněž na vlastní palubovce střetnou s Pelhřimovem a Žďárem nad Sázavou.