Po dvou porážkách na severu Moravy se junioři Darrenu vrátili na vítěznou vlnu

CHRUDIM - V basketbalové lize juniorů si hráči chrudimského TJ Sokol BC Darren vedou nadále velmi úspěšně. Po dvou porážkách v minulém dvoukole na severu Moravy s favority soutěže tentokrát z cizích hřišť importovali plný počet bodů a upevnili si výbornou druhou příčku tabulky.

22.11.2007

Ligoví junioří TJ Sokol BC DARREN Chrudim odstartovali do nového ročníku soutěže dvěma domácími výhrami. Snímek je z duelu s BK Den Braven Krnov.Foto: Karel Dvořák

Krnov - Chrudim 61:80

Čtvrtiny: 17:16, 29:40, 39:67. Body: Zvolánek 22, Soudek 21, Truneček 13, Filip 8, Dosoudil 7, Dopita 4, Hlavatý 3, Vápeník 2. Šestky: 34/21. Trojky: 3/7. Krnov vzdoroval pouze do desáté minuty. Potom zlepšeným výkonem v druhé a třetí čtvrtině získali mladíci Darrenu rozhodující náskok, který bez větších problémů i přes vyfaulování tří hráčů základní sestavy uhájili.

Šumperk - Chrudim 53:61

Čtvrtiny: 14:14 , 25:33, 37:52. Body: Dosoudil 20, Soudek 15, Zvolánek 9, Truneček 8, Filip 6, Vápeník 3. Šestky: 23/11. Trojky: 1/4. Dobrá obrana chrudimských juniorů ostře kontrastovala s neproměňováním nejvyloženějších šancí v útoku, a tak o vítězství museli bojovat až do konce zápasu. Čtyři body z obou utkání se ale cení a stříbrné postavení v průběžné tabulce příjemně hřeje.

O prvním prosincovém víkendu se představí mladí basketbalisté Darrenu v domácím prostředí sportovní haly TJ Sokol Chrudim v sobotu 1. 12. od 18:00 se Zlínem a o den později od 10:30 s Olomoucí.

22.11.2007 VSTUP DO DISKUSE

Výhledu na chrudimské panorama si náležitě užívají obyvatelé bytových domů na okraji sídliště Větrník.

Lidé nechtějí přijít o nádherný výhled

Až budete prodávat auto: 10 rad, jak snadno a rychle zvýšit jeho cenu

V závodě o pohár Třemošnice zvítězil Petr Harnoš

Třemošnice - Ve středu večer odstartoval jeden z dvojzávodu o pohár města Třemošnice. Letošní krosový běh byl již devatenáctým v pořadí a nenechaly si ho ujít na dvě desítky běžců.

Otevřená herna začíná už dnes

Chrudim – Dnes od tří hodin odpoledne se v audioučebně chrudimské Základní školy Dr. J. Malíka otevře pravidelná herna deskových a karetních her Hrajeme si s Chrudimkou, kterou pořádá spolek Altus.

Chrudimští se střetli v diskuzi nad stojany

Chrudim – Zastupitelé města v pondělí schválili závěrečný účet města za rok 2016. Vedoucí finančního odboru Hana Vránová zastupitelům detailně vysvětlila příjmy i výdaje města a seznámila je s kladným výsledkem hospodaření. Ten činil za uvedené období bezmála 49 milionů korun.

Chrudimští futsalisté porazili pražskou Slavii a třináctý titul mají na dosah

Chrudim - Jediné vítězství dělí futsalisty ERA-PACKu od dalšího ze série titulů mistra ligy. V nervydrásajícím utkání utkání porazila Chrudim před vlastními fanoušky pražskou Slavii o dvě branky, když se trefil nejprve lodivod domácích Lukáš Rešetár a posléze pečetil výhru těsně před koncem Matěj Slováček.