Tomáš Sluka se představil ve velmi nadějném světle

CHRUDIM - Ve 4. kole nejvyšší futsalové soutěže se poprvé v letošním ročníku představil v domácím prostředí úřadující mistr FK Era–Pack.

8.10.2007

Futsalista Era-Packu Petr Vladyka (uprostřed). Foto: Karel Dvořák

Tradiční soupeř Benago Praha se na východě Čech držel celý poločas, kdy byl stav 0:0. Pak však přišla doslova smršť a nakonec na ukazateli skóre svítilo 8:2. Střelecky se blýskl Vladyka se čtyřmi góly, po jednom přidali Popelka, Mikan, Sluka a Kopecký.

Trenér Ota Stejskal výkon svých svěřenců hodnotil už spíše s výhledem na blížící se čtvrtfinálovou skupinu UEFA Cupu: „První půle byla z mého pohledu na infakrt. Když jsme se konečně střelecky prosadili, tak se kluci dostali do pohody, ale nemuseli diváky tak dlouho nervovat. Do blížícího se evropského poháru máme ještě na čem pracovat.“

Premiéru za Era–Pack si při svém hostování odbyl 29–letý reprezentant Tomáš Sluka z Jistebníku. „Skoro všechny hráče Era–Packu znám, nejlépe Vladyku ještě z reprezentace před rokem 2000. Myslím, že to bylo znát i dnes. Už se těším, že si opět zahraju UEFA Futsal Cup a rád bych pomohl Chrudimi k historickému úspěchu. Radši bych však krotil optimismus. Soupeři jsou kvalitní, musíme se koncentrovat zápas od zápasu a uvidíme, na co to bude stačit.“

Era-Pack Chrudim – Benago Praha 8:2

Branky: Vladyka 4,Sluka, Popelka, Kopecký, Rajnoch – Světlík, Filinger. Diváků: 200. Poločas: 0:0.

Era-Pack: Meller (Hlouš) –Popelka, Rajnoch, Lištván (34.Vágner), Mikan – Formánek, Kopecký, Sluka, Vladyka - Pecháček

8.10.2007 VSTUP DO DISKUSE

Petardy dopadaly na dětské hřiště

Ilustrační fotografie.

Zlodějka využila otevřených dveří, vloupala se k seniorce

Podvodníci žádali peníze pro příbuzné, ukradli 280 tisíc korun

Chrudimsko – Policisté varují před podvodníky, kteří po telefonu žádají peníze na pomoc členům rodiny poškozených. Legendu si upravují podle aktuální potřeby, ale policejní mluvčí Ondřej Zeman jejich postupuje ilustruje na příkladu, který se odehrál v uplynulých dnech na Moravskotřebovsku.

Kontejnery na kov v Chrudimi nebudou. I kvůli bezdomovcům

Chrudim - Kontejnery na kovový odpad v chrudimských ulicích umístěny nebudou, byť by si to možná někteří lidé přáli.

Supervýhodná nabídka? Pět tipů, jak nenaletět při zhodnocování peněz

I relativně nízká finanční gramotnost Čechů může za to, že čas od času skočíme na „supervýhodnou“ nabídku zhodnocení peněz, která se nakonec promění v totální fiasko. Pokud byste rádi investovali svoje úspory, nevynechejte následující tipy.

Noční soupeření vyhrály hasičky ze Štěpánova

Chrudim - V pátek se konala v Seči tradiční noční soutěž v požárním útoku, která je zařazena do ligy okresu Chrudim. Letos to byl již 20. ročník.