VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fortuna liga: Páté kolo vyhrál Jiří Motyčka mladší

Chrudim - V 5. kole Fortuna ligy čtenářů Chrudimského deníku nastala dlouho nevídaná situace, protože o vítězi kola musel rozhodnout až vyšší celkový počet bodů.

6.5.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Alena Kaňková

Mezi šesticí tipérů, kteří uhodli devět správných výsledků, byli nejblíže Supertrefě (33 gólů), Pepa Kuchař z Lánů a Jiří Motyčka ml. z Mladoňovic (oba tipovali 32 gólů), který má v celkovém pořadí více bodů. Můžeme mu tak blahopřát k primátu a máme pro něj připravené tričko s logem soutěže a poukázku sázkové společnosti Fortuna v hodnotě 100 Kč. Celkově vede Jan Šár st. z Chrasti již o šest bodů. Ale to, jak je zřejmé z častých posunů v pořadí, ještě zdaleka nic neznamená.

1. místo
CR0231 Jan Šár st., Chrast 14 61

2. místo
CR0312 Pavel Bureš, Předhradí 14 55
CR0299 Dagmar Michková, Nasavrky 14 55
CR0093 Vladimír Volf, Chrudim IV 14 55
CR0302 Alžběta Osmíková, T. Kamenice 11 55

6. místo
CR0021 Tomáš Treichel, Smidary 17 52
CR0135 Blanka Kutová, Chrudim IV 14 52
CR0132 Karel Tůma, Chrudim III 11 52

9. místo
CR0225 Antonín Kavala, Chrudim IV 14 49
CR0104 Nelinka Svobodová, Chrudim IV 14 49
CR0238 Jan Hromádko, Chrast 11 49
CR0280 Zdeněk Jinoch, Chrudim IV 11 49
CR0340 Eliška Dostálová, Vítanov 8 49
CR0047 Bára Horníková, Dachov 8 49

15. místo
CR0151 Jiří Hrnčíř ml., Bítovany 17 46
CR0079 Karel Šimon, Chrudim III 17 46
CR0337 Ondřej Najman, Miřetice 14 46
CR0097 René Hromádko, Zaječice 11 46
CR0311 Josef Koucký, Rosice 11 46
CR0318 Filip Koucký, Rosice 11 46
CR0260 Jaromír Mihulka, Chrudim III 11 46
CR0069 Radek Pecina, Chrudim 11 46
CR0091 Martin Souček, Chrudim III 11 46
CR0081 Miroslav Šimon, Chrudim III 11 46
CR0024 Miroslav Honzák, Lozice 8 46
CR0267 Mirek Kučera, Skuteč 8 46

27. místo
CR0087 Pavel Křečan, Chrudim II 14 43
CR0283 Pavel Skalický, Dachov 14 43
CR0234 Vladislav Jiroušek, Lhota u Chr. 11 43
CR0122 Josef Petrus, Sobětuchy 11 43
CR0210 Mirek Roztočil, Svídnice 11 43
CR0214 Petr Teplý, Rosice 11 43
CR0342 Radek Dostál, Vítanov 8 43
CR0196 Pavel Hanuš, Slatiňany 8 43
CR0049 Dita Horníková, Dachov 5 43
CR0022 Martin Jirásek, Chrudim II 5 43
CR0105 Petr Svoboda, Chrudim IV 5 43
CR0235 Jan Šár sen., Chrast 5 43
CR0341 Josef Dostál, Vítanov 2 43

40. místo
CR0265 Marie Barvířová, Pardubice 14 40
CR0289 Jan Bořil, Chrudim IV 14 40
CR0215 Jiří Horák, Nasavrky 14 40
CR0089 Petr Kulhánek, Chrudim III 14 40
CR0354 Jiří Hromádko, Krouna 11 40
CR0222 Miloš Moravec ml., Slatiňany 11 40
CR0094 Jaroslav Tajzler, Chrudim III 11 40
CR0010 Vladimír Havránek, Jeníkovice 8 40
CR0096 Lukáš Juliš, Chrudim IV 8 40
CR0131 Vladislav Novotný, Třibřichy 8 40
CR0005 Zdeněk Tesař, Kočí 8 40

51. místo
CR0356 Alena Hromádková, Krouna 11 38
CR0279 Pavel Šagát, Rozhovice 8 38
CR0062 Vladimír Šebek, Zaječice 5 38

54. místo
CR0058 Jiří Motyčka ml., Mladoňovice 17 37
CR0129 Tereza Novotná, Třibřichy 17 37
CR0025 Hana Honzáková, Lozice 14 37
CR0321 Míša Vyoralová, Svratouch 14 37
CR0043 František Bena, Chrudim IV 11 37
CR0292 Lucie Bořilová, Chrudim IV 11 37
CR0290 Jitka Bořilová, Chrudim IV 11 37
CR0357 Petr Bukáček, Krouna 11 37
CR0232 Václav Hromádko, Zaječice 11 37
CR0237 Eva Hromádková, Chrast 11 37
CR0250 Jaroslav Jelínek, Bítovany 11 37
CR0301 Tomáš Michek, Nasavrky 11 37
CR0258 Tomáš Novák, Stolany 11 37
CR0230 Pepík Svoboda, Ronov 11 37
CR0194 Lucie Hanušová, Slatiňany 8 37
CR0262 Antonín Hradec, H. Městec 8 37
CR0211 Jaroslav Mudroch, Lukavice 8 37
CR0116 Hana Niklová, Liboměřice 8 37
CR0101 Jan Polášek st., Chrudim III 8 37
CR0186 František Starka, Chrudim II 8 37
CR0188 Martin Starka, Chrudim II 8 37
CR0028 Zdeněk Zavoral, Skuteč 8 37
CR0173 Stanislav Dejdar, Chrudim II 5 37
CR0152 Zdeněk Sotona, Žumberk 5 37
CR0174 Bohumil Štursa, Chrudim II 5 37
CR0059 Jan Rohlík, Chrudim III 2 37
CR0192 Miroslav Křivánek, Zaječice –1 37

81. místo
CR0063 Miluše Krejčíková, Zaječice 5 35

82. místo
CR0038 Josef Pešek, Proseč 14 34
CR0080 Karel Šimák, Chrudim III 14 34
CR0007 P. Bouza, Parduice 11 34
CR0117 Zbyněk Buřval, Stolany 11 34
CR0244 Josef Jelínek, Čankovice 11 34
CR0331 Milan Kalous, Hlinsko 11 34
CR0136 Ladislav Kuta ml., Chrudim IV 11 34
CR0011 Josef Kykal, H. Týnec 11 34
CR0336 Tomáš Najman, Miřetice 11 34
CR0090 Marián Polášek, Chrudim III 11 34
CR0148 Marie Stará, Bítovany 11 34
CR0066 David Švadlenka, Nasavrky 11 34
CR0067 Josef Švadlenka, Nasavrky 11 34
CR0068 Petra Švadlenková, Nasavrky 11 34
CR0252 Libor Žák, Rohozná 11 34
CR0012 Petr Bříza, Chrudim II 8 34
CR0227 Lenka Horáková, Svídnice 8 34
CR0100 Jan Hromádko, Zaječice 8 34
CR0251 Ilona JIndřichovská, Dřeveš 8 34
CR0320 Míra Kučera, Svratouch 8 34
CR0108 Jitka Netolická, Chrudim III 8 34
CR0109 Miloslav Netolický, Chrudim III 8 34
CR0226 Miroslav Svoboda, Ronov 8 34
CR0033 František Šplíchal, Zderaz 8 34
CR0325 Jan Uher, Hlinsko 8 34
CR0037 Adolf Zelenka, Proseč 8 34
CR0052 Drahomíra Bláhová, Bělá 5 34
CR0095 Josef Dostál, Chrudim III 5 34
CR0134 Ladislav Kuta, Chrudim IV 5 34
CR0171 Michal Rozsypal, Chrudim II 5 34
CR0092 Viktor Svoboda, Slatiňany 5 34
CR0277 Hana Voženílková, Rozhovice 5 34
CR0195 Hana Hanušová, Slatiňany 2 34
CR0048 Zdeněk Horník, Dachov 2 34

116. místo
CR0386 Dominik Fuxa, Svídnice 11 32
CR0001 Zdeněk Motyčka, Stolany 11 32
CR0255 Oldřich Bleša, Chrudim III 5 32
CR0141 Martin Solnička, Srní 0 32
CR0144 Ladislav Starý ml., Zaječice 0 32

121. místo
CR0282 Vlasta Skalická, Dachov 14 31
CR0242 Michal Čičmanec, Slatiňany 11 31
CR0228 Leňa Horáková, Svídnice 11 31
CR0184 Petr Kalina, Opatovice 11 31
CR0217 Adéla Kučerová, Nasavrky 11 31
CR0182 Vladimír Schuster, Zaječice 11 31
CR0083 Irena Šimonová, Slatiňany 11 31
CR0114 Jiří Vrzáček, Chrudim III 11 31
CR0266 Stanislav Barvíř, Pardubice 8 31
CR0179 Iveta Fuksová, Tuněchody 8 31
CR0016 Lenička Kykalová, H. Týnec 8 31
CR0045 Petr Solnička, Ctětín 8 31
CR0187 Jaroslava Starková, Chrudim II 8 31
CR0224 Josef Svoboda, Ronov 8 31
CR0212 Petr Záplata, Ctětínek 8 31
CR0372 Karel Hejduk, Hlinsko 5 31
CR0050 Zbyněk Horník, Dachov 5 31
CR0150 Jana Hrnčířová ml., Bítovany 5 31
CR0023 David Krčil, Skuteč 5 31
CR0323 Eva Kynclová, Krouna 5 31
CR0257 Eva Nováková, Stolany 5 31
CR0169 Dana Vraspírová, Chrudim II 5 31
CR0040 Jiří Beran, Chrudim IV 2 31
CR0181 Josef Fuksa, Tuněchody 2 31
CR0190 Jaroslava Křivánková, Zaječice 2 31
CR0254 Jiří Motyčka st., Mladoňovice 2 31
CR0019 Lada Polášková, Chrudim III 2 31
CR0035 František Šplíchal, Skuteč 2 31
CR0333 Ladislav Tlapák, Všeradov 2 31

150. místo
CR0207 Radek Mikeš, Nasavrky 14 29
CR0395 Marcela Holetová, Chrudim III 11 29
CR0206 Roman Mikeš st., Nasavrky 11 29
CR0412 Josef Písař, Kameničky 11 29
CR0404 Martin Žurek, Vranov 11 29
CR0278 Patrik Málek, H. Městec 8 29
CR0335 Petr Najman, Miřetice 5 29
CR0202 Vladimír Průcha, Nové Lhotice 0 29
CR0146 Lenka Solničková, Zaječice 0 29

159. místo
CR0006 Pietro Tapalese, Pardubice 14 28
CR0291 Jiří Bořil, Chrudim IV 11 28
CR0198 Jaromír Hanuš, Slatiňany 11 28
CR0221 Olga Moravcová, Slatiňany 11 28
CR0370 Adéla Zástěrová, Krouna 11 28
CR0200 Jan Bohata st., Slatiňany 8 28
CR0313 Marie Burešová, Předhradí 8 28
CR0103 Pavel Drahý, Chrudim III 8 28
CR0020 Marie Havránková, Jeníkovice 8 28
CR0355 Pavel Hromádko, Krouna 8 28
CR0098 Květa Hromádková, Zaječice 8 28
CR0030 Petr Jeřábek, Bítovany 8 28
CR0183 Libuše Kalinová, Pardubice 8 28
CR0077 Miroslav Kudláček, H. Městec 8 28
CR0153 Lenka Sotonová, Žumberk 8 28
CR0149 Jiří Starý, Bítovany 8 28
CR0099 Miroslav Šimon ml., Chrudim III 8 28
CR0034 Jan Šplíchal, Proseč 8 28
CR0032 Leoš Štrumfa, Perálec 8 28
CR0359 Karel Tomšík, Hlinsko 8 28
CR0352 Vladimír Zahálka, Blatno 8 28
CR0369 Edita Zástěrová, Krouna 8 28
CR0051 Vojtěch Horník, Dachov 5 28
CR0322 Miloš Kyncl, Krouna 5 28
CR0118 Vladimír Paďour, Pardubice 5 28
CR0319 Jiří Rejda, Svratouch 5 28
CR0138 Lucie Stará, Stolany 5 28
CR0029 Martin Šmaha, Skuteč 5 28
CR0362 Jaroslav Trogner, Hlinsko 5 28
CR0053 Libor Tuček, Bělá 5 28
CR0377 Monika Zavřelová, Kameničky 5 28
CR0328 Štěpán Bonaventura, Hlinsko 2 28
CR0124 Pavel Krupička, Pardubice 2 28
CR0013 Mertin Kykal, H. Týnec 2 28

193. místo
CR0384 Zdeněk Dibelka, Chrudim III 11 26
CR0396 Vlastimil Starý, Stolany 11 26
CR0113 Tomáš Klůc, Chrast 8 26
CR0205 Roman Mikeš ml., Nasavrky 8 26
CR0393 Jan Pilař, Křižanovice 8 26
CR0408 Jana Najmanová, Miřetice 5 26
CR0303 Jaroslav Brůna, Bělá 0 26
CR0158 Tomáš Kachlík, Rozhovice 0 26
CR0145 Bedřich Starý, Bítovany 0 26

202. místo
CR0363 Marie Zdražilová, Hlinsko 14 25
CR0054 Ivana Bakešová, Ctětínek 11 25
CR0264 Pavel Barvíř, Zlín 11 25
CR0046 Milan Víšek, Výsonín 11 25
CR0229 Veronika Horáková, Svídnice 8 25
CR0249 Věra Kozáková, Zaječice 8 25
CR0115 Aleš Emr, Chrudim II 5 25
CR0177 Petr Chutic, Tuněchody 5 25
CR0193 Josef Svoboda, Slatiňany 5 25
CR0332 Lukáš Tlapák, Všeradov 5 25
CR0026 Jaroslav Křivský, Bojanov 2 25
CR0039 Miroslav Lacman, Ctětín 2 25
CR0130 Kristýna Novotná, Třibřichy 2 25
CR0360 František Starý, Hlinsko 2 25
CR0073 Michal Starý, Stolany 2 25
CR0371 Martin Zástěra, Krouna 2 25
CR0002 Josef Jeníček, Nasavrky –1 25
CR0185 Olda Kalina, Vejvanovice –1 25
CR0274 Marie Voženílková, Rozhovice –4 25

221. místo
CR0295 Kateřina Duřtová, Lhota p. Libč. 0 24

222. místo
CR0392 Josef Kvapil, Chrudim IV 8 23
CR0394 Libor Pilař, Křižanovice 8 23
CR0409 Petr Bouška, Hlinsko 5 23
CR0361 Ilona Trognerová, Hlinsko 5 23
CR0304 Jaroslav Brůna st., Bělá 0 23
CR0315 David Lampárek, Proseč 0 23
CR0269 Jiří Marek, Proseč 0 23
CR0271 Martin Marek, Proseč 0 23
CR0204 Radmila Průchová, Nové Lhotice 0 23
CR0165 Josef Sodomka, Slatiňany 0 23
CR0143 Ladislav Starý, Zaječice 0 23

233. místo
CR0084 Pepa Kuchař, Lány 17 22
CR0209 Petra Roztočilová, Svídnice 11 22
CR0276 Vlastimil Voženílek, Rozhovice 11 22
CR0168 Monika Vraspírová, Chrudim II 11 22
CR0216 Miroslav Buřič, Nasavrky 8 22
CR0421 Jiří Hýl, Chrudim III 8 22
CR0248 Eva Kozáková, Zaječice 8 22
CR0373 Miroslav Vondráček, Hlinsko 8 22
CR0199 Jana Bohatová, Slatiňany 5 22
CR0366 Jaroslav Bříza, Pardubice 5 22
CR0178 Markéta Stanková, Tuněchody 5 22
CR0137 Filip Starý, Stolany 5 22
CR0334 Leoš Tlapák, Všeradov 5 22
CR0065 Jaroslava Vacková, Chrudim III 5 22
CR0326 Štěpánka Bonaventurová, Hlinsko 2 22
CR0358 Zdeněk Korejtko, Hlinsko 2 22
CR0259 David Mihulka, Chrudim III 2 22
CR0353 Michal Najman, Miřetice 2 22
CR0375 Soňa Škarvadová, Hlinsko 2 22
CR0064 Josef Vacek, Chrudim III 2 22
CR0125 Miloslav Zita st., Načešice 2 22
CR0071 Antonín Poustecký, Chrudim II 0 22
CR0201 Jan Bohata ml., Slatiňany –1 22
CR0180 Jitka Fuksová, Tuněchody –1 22
CR0112 Lucie Součková, Chrudim III –1 22
CR0364 Ladislav Zdražil, Hlinsko –1 22
CR0329 Jan Sotona, Hlinsko –4 22

260. místo
CR0383 Helena Emrová, Chrudim II 11 21
CR0379 Alena Rabasová, H. Týnec 11 21
CR0297 Martin Berner, Chrudim 0 21
CR0119 Jakub Kubík, Vejvanovice 0 21
CR0060 Pavel Lamberský, Rozhovice 0 21

265. místo
CR0387 Ivánek Pytlík, Výsonín 11 20
CR0140 Milan Novák, Chrudim IV 8 20
CR0139 Martina Nováková, Chrudim IV 8 20
CR0365 David Holec, Hlinsko 5 20
CR0245 Jitka Jelínková, Čankovice 5 20
CR0411 Dan Kutil, SRní 5 20
CR0378 Josef Tomek, Ctětínek 5 20
CR0347 Lenka Tomišková, Medkovy Kopce 5 20
CR0189 Alena Starková, Chrudim II 2 20
CR0309 Bohuslav Bulva, Bělá 0 20
CR0310 Iva Bulvová, Bělá 0 20
CR0075 Luděk Čičmanec, Slatiňany 0 20
CR0074 Martina Homolková, Slatiňany 0 20
CR0157 Jaroslava Kachlíková, Rozhovice 0 20
CR0287 Miloslav Kopecký, Rozhovice 0 20
CR0316 Petr Macháček, Proseč 0 20

281. místo
CR0339 Bohuslava Uchytilová, Blatno 14 19
CR0330 Petra Kalousová, Hlinsko 11 19
CR0367 Jaroslav Bříza, Vítanov 8 19
CR0107 Pavel Kudrnka, Chrudim 8 19
CR0102 Vladimír Trunc, Chrudim III 8 19
CR0275 Silvie Voženílková, Rozhovice 8 19
CR0088 Jan Kudrnka, Chrudim IV 5 19
CR0314 Josef Lampárek, Martinice 5 19
CR0351 Milan Zahálka, Blatno 5 19
CR0350 Ludmila Jůnová, Hlinsko 2 19
CR0208 Rudolf Kouba, Orel 2 19
CR0111 Jiří Souček, Chrudim III 2 19
CR0236 Vladislava Šárová, Chrast 2 19
CR0041 František Besperát, Úhřetice –1 19
CR0197 Roman Hanuš, Slatiňany –7 19

296. místo
CR0402 Josef Havránek, Bratčice 11 18
CR0418 Gabriel Bena, Chrudim 8 18
CR0381 Milan Rabas, H. Týnec 8 18
CR0391 Pavel Urválek, Chrudim III 8 18
CR0294 Petr Kopecký, Hlinsko 5 18
CR0300 Roman Michek, Nasavrky 0 18
CR0308 Aneta Patočková, Bělá 0 18
CR0305 Iva Patočková, Bělá 0 18

304. místo
CR0390 Ondřej Vobejda, Proseč 2 17
CR0076 Jaruška Čičmancová, Slatiňany 0 17
CR0147 Martin Jelínek, Skuteč 0 17
CR0156 Jan Kachlík, Rozhovice 0 17
CR0203 Martin Průcha, Nové Lhotice 0 17

309. místo
CR0247 Josef Jelínek ml., Čankovice 14 16
CR0338 Ladislav Uchytil, Blatno 14 16
CR0160 Zdeněk Pavlík, Chrudim III 8 16
CR0239 Vladimír Pavlík, Chrudim III 8 16
CR0281 Petr Skalický, Dachov 8 16
CR0346 Miroslav Dostál, Hlinsko 5 16
CR0055 Ladislav Fabián, Chrudim III 5 16
CR0162 Lukáš Makeš, Slatiňany 5 16
CR0268 Zdeněk Marek, Proseč 5 16
CR0345 Karel Pátek, Hlinsko 5 16
CR0344 Dana Pátková, Hlinsko 5 16
CR0057 Josef Pešava, Chrudim III 5 16
CR0154 Eva Sotonová, Žumberk 5 16
CR0293 Tomáš Felkl, Chrast 2 16
CR0161 František Karlík, Nasavrky 2 16
CR0085 Tom Kuchař, Slatiňany 2 16
CR0163 Roman Makeš, Slatiňany 2 16
CR0061 Ladislav Synek, Pardubice 2 16
CR0272 Radovan Štursa, Slatiňany 2 16
CR0241 Žaneta Víšková, Slatiňany 2 16
CR0253 Kamila Žáková, Rohozná 2 16
CR0009 Jaroslava Janoušková, Chrudim III 0 16
CR0306 Jaromír Patočka ml., Bělá 0 16
CR0008 Tomáš Děťák, Zbyhněvice –1 16
CR0031 Petr Chaloupka, Žďárec –1 16
CR0191 Veronika Křivánková, Zaječice –1 16
CR0027 Lenka Křivská, Bojanov –1 16
CR0166 Josef Štursa, Zaječice –1 16

337. místo
CR0415 Jan Dubský, Chrudim II 11 15
CR0380 František Rabas, H. Týnec 11 15
CR0324 Romana Vyoralová, Svratouch 11 15
CR0120 Roman Kubík, Vejvanovice 0 15

341. místo
CR0385 Naďa Štumpfová, Rozhovice 11 14
CR0240 Josef Sedlák, Chrudim 2 14
CR0397 Tomáš Starý, Stolany 2 14
CR0078 Miroslav Šebek, Vranov 2 14
CR0414 Radek Tlapák, Chrast 2 14
CR0317 Kateřina Brůnová, Bělá 0 14
CR0284 Martin Jinoch, Chrudim III 0 14
CR0286 Filip Jinoch, Chrudim III 0 14
CR0017 Tomáš Machata, Chrudim IV 0 14
CR0307 Jaromír Patočka st., Bělá 0 14

351. místo
CR0420 Štěpán Blažek, Chrudim IV 5 13
CR0056 Štěpánka Pešavová, Chrudim III 5 13
CR0376 Vladimír Škarvada, Hlinsko 5 13
CR0348 František Jůn, Hlinsko 2 13
CR0018 Jan Polášek, Chrudim III 2 13
CR0126 Miloslav Zita ml., Načešice 2 13
CR0003 Jiří Janoušek, Chrudim III 0 13
CR0349 František Jůn ml., Hlinsko 0 13
CR0175 Nikol Čelináková, H. Týnec –1 13

360. místo
CR0405 Pavel Váňa, Slatiňany 0 12

361. místo
CR0422 Zdeněk Martínek, Chrudim IV 11 11
CR0400 Petr Kulhánek ml., Chrudim III 2 11
CR0270 Jaroslav Marek, Proseč 0 11
CR0243 Josef Pištínek, Horka 0 11
CR0142 Marie Stará, Zaječice 0 11
CR0263 Jan Sychra, Bělá 0 11

367. místo
CR0015 Markéta Kykalová, H. Týnec 5 10
CR0123 Lucie Petrusová, Sobětuchy 5 10
CR0219 Denisa Táborská, Slatiňany 5 10
CR0106 Gabriela Kudrnková, Chrudim 2 10
CR0167 Miroslav Vraspír, Chrudim II 2 10
CR0127 Iveta Zitová, Načešice 2 10
CR0368 Stanislav Bříza, Hlinsko 0 10
CR0213 Josef Sodomka ml., Slatiňany 0 10
CR0223 Miloš Moravec st., Slatiňany –1 10
CR0374 Vlastimil Šenk, Hlinsko –1 10
CR0176 David Profous, Chrudim –4 10

378. místo
CR0382 František Zita, Morašice 8 9
CR0407 Roman Košina, Hlinsko 2 9
CR0296 Tomáš Berner, Chrudim 0 9
CR0419 Dana Slanařová, Hlinsko –1 9

382. místo
CR0170 Jan Gregor, Chrudim II 0 8
CR0233 Jan Tatíček, Podlažice 0 8

384. místo
CR0044 Daniel Bakeš, Ctětínek 8 7
CR0246 František Jelínek, Čankovice 5 7
CR0110 Dagmar Peštová, Chrudim III 5 7
CR0086 Stanislav Josífek, Chrudim III 2 7
CR0261 Jana Mihulková, Chrudim III 2 7
CR0343 Zdeněk Kalous, Hlinsko 0 7
CR0398 Petr Lichtenberg, Chrudim 0 7
CR0327 David Bonaventura, Hlinsko –4 7

392. místo
CR0298 Josef Nohejl, Prachovice 0 6
CR0042 Jan Petr, H. Městec 0 6
CR0133 Jan Sotona, Chrudim 0 6
CR0403 Daniela Šimonová, Třemošnice –1 6

396. místo
CR0410 Petr Slanař, Hlinsko 2 5

397. místo
CR0082 Irena Šimonová, Chrudim III 2 4
CR0406 Ota Sodomka, Hlinsko 0 4
CR0164 Horymír Filip, Pardubice –1 4
CR0273 Eva Štursová, Slatiňany –4 4

401. místo
CR0036 David Budinský, Pardubice 0 3

402. místo
CR0401 Jan Koch, Chrudim III 0 2

403. místo
CR0072 Radmila Poustecká, Chrudim II 0 1
CR0218 Dominik Kučera, Nasavrky –1 1
CR0004 Jiří Ročňák, Kvasín –1 1
CR0220 Kateřina Táborská, Slatiňany –4 1

407. místo
CR0388 Kája Remeš, Pardubice –1 –1

408. místo
CR0417 Iva Hromádková, Krouna 2 –2

409. místo
CR0288 Martina Kopecká, Rozhovice 0 –4
CR0416 Eva Rejdová, Svratouch 0 –4

411. místo
CR0399 Milan Brychnáč, Chrudim III 5 –6
CR0285 Tomáš Baťa ml., Radim 0 –6

413. místo
CR0389 Marie Pilařová, Podlíšťany –1 –7

414. místo
CR0014 Lenka Kykalová, H. Týnec –1 –11
CR0256 Miroslav Alexa, Chrudim –4 –11
CR0159 Jana Pavlíková, Chrudim III –4 –11

417. místo
CR0413 Soňa Tlapáková, Chrast 2 –13

418. místo
CR0172 Jozef Čelinák, H. Týnec –4 –14

419. místo
CR0070 Filip Pecina, Chrudim –7 –17

420. místo
CR0128 Olga Zitová, Načešice –1 –20
CR0155 Eva Kacafírková, Kočí –4 –20

422. místo
CR0121 Monika Kubíková, Vejvanovice 0 –21

6.5.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Nehoda dodávky u Hlinska.

Hasiči museli vyprostit řidiče z dodávky

návrh kuchyně v obýváku

Čtyři návrhy kuchyně, která bude součástí obýváku

Řidička se točila za synem a nabourala

Přestavlky – Na silnici mezi Přestavlky a Hrochovým Týncem havaroval v pondělní odpledne Volkswagen Golf. Jak uvádí policejní mluvčí Jiří Tesař, třicetiletá řidička se otočila na zadní sedadla a chtěla změnit polohu dětské autosedačky, ve které se nacházel její syn. To neměla dělat.

Kolos s 28 tunami cementu se zřítil ze srázu

Chrudim - Nebezpečný úsek na hranici kutnohorského a chrudimského okresu nadělal velké starosti řidiči cisterny s cementem. S obrovským kolosem totiž cizinec havaroval.

AKTUALIZOVÁNO

Jirka se nemá důvod bát msty, nic neudělal

Krakov – Jiří Kajínek nemá důvod skrývat se jako štvanec před případnými mstiteli, kteří budou usilovat o jeho život. Myslí si to jeho sestra Miluše Kajínková, která žije v mobilhausu v osadě Peklo u Krakova na Chrudimsku.

Policisté našli ženu pod vlivem drog v lese

Skutečsko – Policisté hledali v okolí Zhoře u Skutče ženu, která měla podle oznámení tahat kameny z tamní řeky. Svědek jejího navýsost podivného chování o ní měl obavy. Jak se ukázalo, právem.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies