Teplice šly v úterý vpodvečer do vedení už ve 2. minutě Brazilcem Paulinhem. Později se ale ukázalo, že pro Balticfloru bude platit známé pořekadlo „první vyhnání z kapsy vyhání“.

Během 8. – 10. minuty inkasovala po vlastních chybách tři góly, které otřásly jejím sebevědomím.

Když pak ve 13. minutě zvýšil chrudimský Vladyka už na 4:1 pro hosty, bylo „vymalováno“.

Tepličtí Vlci, jak se klubu přezdívá, byli na kolenou a s nepříznivým stavem nedokázali už nic udělat.

Ve druhé půli naopak ještě čtyřikrát inkasovali.

Na rozloučení se sezonou Teplice sice ještě hrozivě vyhlížející skóre korigovaly, Chrudim krásný pohár pro vítěze však z rukou nevyrvaly.

Balticflora Teplice – ERA – PACK Chrudim 3:8 (1:4). Branky: 2. a 31. Paulinho, 33. Ricardo – 8. a 11. M. Mareš, 13. a 30. Vladyka, 9. Popelka, 26. Sideney, 27. Max, 36. R. Mareš. Rozhodčí: Honěk – Černý. Diváci: 650. Teplice: Kalina - Rodrigo Taverna, Ricardo, Paulinho Rabisco, Guilherme, A. Tolstov, Joao Leite, Marcinho, Fábio, M. Salák. Na lavičce připraven: Patrik Mažári. Chrudim: Meller, Žďánský – R. Mareš, Max, Sidney, Vladyka, Popelka, Dentinho, Bouška, Kroulík, M. Mareš, Rešetár, Cacau. Trenéři: Cacau a Bartůšek.Konečný stav série: 1:3.