FUTSAL: Mistr nenechal Démony dýchat

Chrudim, Pardubice V prvním letošním kole Chance Futsal ligy mistrovský Era-Pack na hřišti posledních Démonů jasně kraloval. Pardubický Torf po výborném prvním poločasu dovolil obrat favorizovaným Teplicím.

7.1.2013

Ilustrační fotoFoto: Ivana Hošková

Démoni Česká Lípa FK Era-Pack Chrudim 0:11 (0:2). Branky: 25., 30. a 30. Rešetár, 23. a 34. M. Mareš, 25. a 39. Cacau, 14. R. Mareš, 18. Oliva, 37. Slováček, 39. Žďánský. Chrudim: Žďánský M. Mareš, R. Mareš, Slováček, Oliva Chmelík, Koudelka, Vladyka, Rešetár Cacau.

Jaroslav Bartušek, trenér Chrudimi: „Domácí nováček zkraje zápasu nadšeně bojoval, ale postupně mu docházely síly. Ve druhém poločase už to byla jen otázka skóre."

FK SATAN Kladno Nejzbach Vysoké Mýto 1:5 (0:3). Branky: 38. Fitzel (pen.) 13. Michalec, 17. Semerád, 17. Mareš, 32. Semerád, 37. Formánek.. Vysoké Mýto: L. Gerčák Formánek, Brychta, Michalec, Jiráský, Forgáč, Krátký, Semerád, Münzberger, Till, M. Mareš, J. Gerčák.

Roman Páral, trenér Vysokého Mýta: „Do desáté minuty bylo utkání vyrovnané. Poté jsme převzali otěže zápasu a zaslouženě vyhráli."

Torf Pardubice Balticflora Teplice 2:4 (2:0). Branky: 9. a 11. Beran 24 a 38. Sidnei, 24. Chiarella, 40. Taverna. Pardubice: Šimon Sklenář, Jeřábek, Jelínek, Melechovský, Beran, Fidra, Hron.

Domácí sehráli smolný zápas. Vedli nad Teplicemi 2:0, ale ve druhé půli hosté rychle srovnali. Pak dlouhý vyhozený míč Šimonem s největší pravděpodobností v tísni tečoval gólman Kalina, ale sudí branku k nevoli domácích neuznali. Torf naopak inkasoval a výhru Balticflora pojistila v power play.

Další výsledky 13. kolo: Helas Brno Plzeň 6:1, Bohemians 1905 Slavia Praha 5:2, Zruč n. S. Tango Brno 1:5. (re)

7.1.2013 VSTUP DO DISKUSE
Nehoda na silnici mezi Rohoznou a Trhovou Kamenicí.

Mazda nabourala do stromu, řidička utrpěla vážná zranění

NÁVRAT KE KOŘENŮM v trénování mláděže prožil letos po šestnácti letech Miroslav Teplý, aktuální trenér chrudimských dorostenců. Jak ale on sám říká: „Je to hlavně o psychologii.“

Mladší dorostenci si užili vítěznou derniéru, končí třetí

ERA-PACK prodloužil smlouvy hned s devítkou českých futsalistů

Chrudim - Je tomu sotva pár týdnů, co vedení futsalového celku Chrudimi prodloužilo s trenérem Felipem Condem spolupráci o další dvě sezony a nelení ani se stavbou kádru pro nadcházející ročník.

Bezpečné prázdniny připomněly dětem, jak prožít léto bez úhony

Chrudim – Městským parkem v Chrudimi se během včerejšího dopoledne mísí houkání sirén s dětským štěbetáním. Koná se tu devatenáctý ročník akce Bezpečné prázdniny, která má za úkol připomenout malým návštěvníkům, jak letní volno prožít bez úhony.

KAM O VÍKENDU: Deník přináší pozvánku

Chrudimsko - Nevíte kam o víkendu vyrazit s rodinou či přáteli? Nechte si poradit v tradiční pozvánce Chrudimského deníku.