V osmifinále Poháru ČMFS narazili na nepříjemného soupeře z pardubického Torfu, následně si spíše zatrénovali proti hradeckému Flamengu.

Osmifinále Poháru ČMFS, část Východ: Torf Pardubice – ERA–PACK Chrudim 3:6 (3:2).

Branky: 17., 17. Beran, 19. Melechovský - 2., 22., 30. Douglas, 14., 33. Mikan, 29. Vladyka.

V úvodu utkání Chrudimští drželi míč na svých futsalkách a kombinací se snažili prosadit přes bránící domácí hráče. Ve 2. minutě Douglas po individuální akci otevřel skóre - 0:1.

Chrudimští ve své hře pokračovali, naopak Torf čekal na rychlé protiútoky. Ve 14. minutě přidal po asistenci Romana Mareše Mikan druhou branku favorita - 0:2.

Poté hráči ERA-PACKu zaspali a mladíci Pardubic je potrestali třemi brankami v rychlém sledu - dvakrát Beran, jednou Melechovský – a otočili skóre na 3:2 pro domácí Torf, což vydrželo až do poločasu, když změnu stavu nepřinesla ani střela Romana Mareše, která skončila na tyči Kašparovy svatyně.

Do druhého poločasu vlétla první chrudimská čtyřka s cílem otočit utkání. To se také během prvního střídání povedlo. Roman Mareš napálil míč na branku, ten se dostal k Douglasovi, který ho uklidil do brány - 3:3.

Ve 29. minutě předvedli pohlednou akci po rozehrávce z autu Cacau, Rešetár a zakončující Vladyka - 3:4. O minutu později se po individuální akci prosadil Douglas a završil svůj hattrick - 3:5. Účet utkání uzavřel v 36. minutě z trestného kopu Mikan - 3:6.

Torf: Kašpar, Zahradník - Urbanec, Koudelka, M. Slováček, J. Slováček, Netolický, Melechovský, Beran, Černík, Nachtigal. ERA-PACK: Žďánský, Meller - Rešetár, R. Mareš, Popelka, M. Mareš, Douglas, Cacau, Mikan, Bouška, Vladyka, Kroulík.

Další výsledky části Východ: Pribina Hesov - Flamengo Hradec Králové 4:7, USK Slavia Ostrava - Delta Real Šumperk 1:17, Tango Brno postupuje bez boje. Část Západ: Slavia Praha - Absolut Team České Budějovice 5:2,, Indoss Plzeň - Herd Cheb 8:4, Knockout 83 Příbram - Balticflora Teplice 0:5 kont., Alfa Liberec - Benago Zruč n/S. 4:6.

Čtvrtfinále Poháru ČMFS, část Východ: Flamengo Hradec Králové - FK ERA-PACK Chrudim 0:15 (0:6).

Branky: 6., 31. Mikan, 13., 15. R. Mareš, 14., 25. Douglas, 26., 32. Bouška, 34., 38. Cacau, 9. Kroulík, 20. M. Mareš, 33. Popelka, 36. Vladyka, 36. Rešetár.

Divizní celek Flamenga sympatickým výkonem několikrát roztleskal slušně zaplněnou halu v Třebeši. ERA-PACK ovšem nenechal nikoho na pochybách a po úvodním oťukávání jasně ukázal obrovský rozdíl mezi oběma mužstvy.

ERA-PACK: Meller, Žďánský - R. Mareš, M. Mareš, Douglas, Mikan, Cacau, Rešetár, Vladyka, Bouška, Kroulík, Popelka.

Část Západ: Benago Zruč nad Sázavou – Balticflora Teplice 3:6.

Semifinále Poháru ČMFS (termíny 16. a 17. listopadu): Slavia Praha/SK Indoss Plzeň – Balticflora Teplice, ERA–PACK Chrudim – Delta Real Šumperk/Tango Brno. Finále musí být odehráno v průběhu prosince.