HÁZENÁ: Jan Syřínek si zahrál tři zápasy za 'repre'

Chrudim – Jak jsme již avízovali, hrál se v Jablonci nad Nisou turnaj dorostu v házené Industrial Cup za účasti čtyř reprezentačních celků.

19.4.2010

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Archiv VLP

Český tým, za který hrál i Chrudimák Jan Syřínek, obsadil druhé místo.

Česko – Švýcarsko 25:28 (14:15). Vyrovnané utkání, ve kterém strhl soupeř vítězství na svou stranu až v závěru.

Česko – Rusko 41:38 (20:18). Mladí Češi se o výhru zasloužili především obrovskou bojovností a nasazením.

Česko – Polsko 29:22 (15:15). Po herně i brankově vyrovnaném prvním poločase si naši hráči díky rychlému nástupu do II. půle a šňůrou sedmi gólů došli pro vítězství.

Všechna tři utkání odehrál také hráč Dukly Praha a Sokola Chrudim Jan Syřínek. Vstřelil ale jenom jednu branku. Podařilo se mu to v zápase se Švýcarskem.

Ostatní výsledky: Rusko – Polsko 32:28, - Švýcarsko 31:30, Švýcarsko – Polsko 25:20.

Konečné pořadí: 1. Švýcarsko 4 body, 2. Česko 4, 3. Rusko 4, Polsko 0. O umístění při shodě bodů rozhodly vzájemné zápasy.