VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Hledá se klubový maskot! Pomůžete i vy, fanoušci?

Chrudim - Vedení futsalového ERA-PACKu Chrudim připravilo pro fanoušky novou výzvu. Tentokrát přijde ke slovu kreativita vypsána byla totiž soutěž o nového oficiálního maskota! Více informací naleznete uvnitř článku.

1.5.2012
SDÍLEJ:

Fanoušci ERA-PACKu Chrudim.Foto: Ivana Hošková

Futsalistům Chrudimi stále chybí postavička, která by tým provázela futsalovými bitvami na domácí i mezinárodní scéně a společně se skvělými fanoušky v ochozech vytvářela tu pravou futsalovou atmosféru. Najít takového maskota, který by vyjadřoval vztah k městu Chrudim, měl atraktivní vzhled a potěšil malé i velké diváky, není jednoduché.

Budeme rádi, pokud se zapojíte do soutěže a společně nalezneme maskota, který se brzy objeví i v ochozech sportovní haly.

Soutěž o tvorbu maskota začne v úterý 1. května! Chcete se soutěže zúčastnit? Tak neváhejte a vytvořte ten nejlepší grafický návrh budoucího maskota. Návrhy, vytvořené buď ručně nebo na počítači, na papíře ve formátu A4, mohou být zasílány elektronickou poštou na adresu petra.panchartkova@fkerapack.cz nebo také tou klasickou na adresu klubu: FK ERA-PACK Chrudim, Čáslavská 328, 537 01 Chrudim, a to do půlnoci dne 15. května 2012 (důležitý je čas odeslání). V obou případech musí být zaslaná pošta označena heslem MASKOT v emailové korespondenci v předmětu zprávy, v klasické korespondenci viditelně na obálce. Soutěže se může zúčastnit každý bez rozdílu věku, každý návrh však opatřete jménem a příjmením, adresou trvalého bydliště, emailem, telefonním spojením a také svým věkem.

KAŽDÝ AUTOR SE MŮŽE SOUTĚŽE ZÚČASTNIT POUZE JEDNOU!

ETAPY:

1. etapa: 30. dubna  - 15. května 2012

soutěž o grafický návrh maskota (návrhy mohou být vytvořeny ručně nebo na počítači, ovšem ve vhodném formátu

2. etapa: 16. května 2012

během tohoto dne bude odbornou porotou vybráno ze všech došlých návrhů 5 nejzdařilejších, o jejichž vítězi rozhodnete vy, následujícím internetovém hlasováním na klubových webových stránkách.

3. etapa: 16. května - 31. května 2012

závěrečné internetové hlasování o nejvhodnější jméno budoucího maskota. Autor vítězného návrhu získává automaticky šek v hodnotě v hodnotě Kč 2.000 Kč, ti ostatní poté v hodnotě 500 Kč. Všichni dohromady poté ještě permanentní vstupenku na následující sezónu, reklamní předměty a plakát podepsaný všemi hráči.

4. etapa: 1. června - 30. června 2012

soutěž o pojmenování nově vzniklého maskota

5. etapa: 1. července  - 15. července 2012

během tohoto týdne vybere odborná porota 5 nejzdařilejších jmen, o jejichž vítězi budete moci rozhodnout opět vy, během dalšího internetového hlasování na klubových webových stránkách

6. etapa: 16. července - 31. července 2012

závěrečné internetové hlasování o nejvhodnější jméno budoucího maskota. Autor vítězného návrhu získává automaticky šek v hodnotě v hodnotě Kč 2.000 Kč, ti ostatní poté v hodnotě 500 Kč. Všichni dohromady poté ještě permanentní vstupenku na následující sezónu, reklamní předměty a plakát podepsaný všemi hráči.

(pp)

Autor: Redakce

1.5.2012 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Z prodejní výstavy konané v rámci Babího léta na Železných horách.

Autokemp lákal návštěvníky

Už se moštuje.

Už se moštuje

Při Rosické brázdě vystoupí i Duo Jamaha

Rosice – Dnes od 9 hodin se v areálu rosické tržnice koná Rosická brázda.

Na pétépáky se jen tak nezapomene

Chrudim – Včera dopoledne odhalili zástupci Chrudimi a Českého svazu PTP-VTNP ve vstupní hale Městského úřadu Chrudim v Pardubické ulici pamětní desku na připomínku nedobrovolné služby 182 příslušníků Pomocných technických praporů (PTP) z chrudimského okresu.

Z ulic a náměstí mizí vystavené fotky

Chrudim – Pětici chrudimských náměstí a jiných veřejných ploch teď zdobí výstava velkoformátových fotografií s tématem Národního geoparku Železné hory. Část vystavených tisků se zobrazením lomů i jiných atraktivních zákoutí krajiny na Chrudimsku už ale nenechavci stihli ukrást.

Houbařka přinesla desítky hřibů

Chrudim – Ve třech taškách Chrudimačky Věry Pitrové byste po jejím čtvrtečním výletu do lesa napočítali na šedesát dubových hřibů, třicet hřibů kovářů, ale také množství bedel, kozáků, klouzků a lišek.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení