Pro domácí HK jsou to ještě tato střetnutí: 22. a 23. 5. doma Chomutov a Žatec, 30. 5. doma Dobruška, 5. a 6. 6. vModřanech a Božkově.

TJ Sokol Rokytnice – HK Hlinsko 12:12 (6:8).

Sestava a branky: Zubová – Černá, Kadaníková, I. Volfová, Poulová – Š. Bonaventurová 8, Kvapilová 1, Volfová, Tichá, Melounová 3.

Kutkání nenastoupila Horáčková (zaměstnání) a Zezulová, která byla omluvena. Děvčata z Vysočiny předváděla na hřišti svého tabulkového souseda vprvní půli dobrý výkon, zčehož profitovalo stálé vedení.

Hůře tomu bylo již ve druhém poločase, kdy Rokytnice nejprve třemi góly otočila na 9:8 a do konce zápasu tahala za delší konec. Naštěstí minutu před koncem kanonýrka Štěpánka Bonaventurová srovnala na konečných 12:12.

„Na jednu stranu jsem šťastná za bod, ale mrzí mě, že jsme soupeřkám nesebraly oba, když jsme na ně měly,“ říká knedělnímu duelu na Hané jedna ztrenérek Lenka Boguajová a hned doplňuje: „Co rozhodlo? Děvčata opět nastřelila několik tyček, kdežto soupeřkám se dařila umístěná střelba.“

O příštím domácím dvouzápase (SO 22. 5. od 14.30 Chomutov, NE 23. 5. od 11.55 Žatec) trenérka Boguajová míní: „S Chomutovem sice umíme zvláště vdomácím prostředí držet krok, ale nikdy nedokážeme dotáhnout utkání do vítězného konce. SŽatcem, naším dalším tabulkovým sousedem doufám, že vyhrajeme.“

Ostatní výsledky: Studénka – Spoje Praha 17:17 předehráno, Krčín – Dobruška 19:27, Tymákov – Božkov 23:12, Modřany – Přeštice 7:11, Chomutov – Žatec 23:15.