Hlinečanky si ve vyrovnaném utkání o důležité ligové body vedly dobře. Ve čtrnácté minutě však rozhodčí udělila jedné z hostujících hráček červenou kartu a následná přesilovka Krčína rozhodla o vítězství domácího družstva.

Krčín – Hlinsko 16:13 (8:8)

Sestava Hlinska: Brankářka: Vrégrová (střídala Ansorgová). Obrana: Volfová, Černá, Kejzlarová. Útok: Kvapilová 4 branky, Bonaventurová 4 branky, Hromádková 1 branka, Bittnerová 4 branky, Hanusová.
Utkání zhodnotila předsedkyně hlineckého klubu Jana Vítová: „Škoda, že jsme nepotvrdily body z minulého týdne. Úvod utkání jsme naprosto zaspaly a soupeř na nás nekompromisně nastoupil od první minuty. V jednu chvíli vedl dokonce 6:2. Byla to pro nás docela slušná sprcha.

My jsme se naštěstí včas vzpamatovaly a začaly hrát naší hru. Začaly jsme se prosazovat i střelecky. Šňůrou pěti gólů v řadě jsme hru dokázaly vyrovnat i výsledkově.

První půle prvního poločasu patřila soupeři, ta druhá zase nám. Bylo to podle hesla 'každý chvilku tahá pilku'. Poločasových 8:8 bylo fér a odpovídalo průběhu zápasu.

Druhá půle začala podobně, jak ta první skončila. Tedy velmi vyrovnanou hrou. V praxi to vypadalo, že ony daly gól, my daly gól. My daly gól, ony daly gól.
Takto to pokračovalo až do smolné 14. minuty, kdy dostala naše bekyně hodně přísnou červenou kartu. Bylo to opravdu velmi přísné posouzení, jednalo se o běžný faul. Zákrok nebyl brutální, ani likvidační.

Následovalo pětiminutové oslabení, ve kterém jsme nedokázaly vstřelit gól. Naopak Krčín nám tři dal.

Přesilovka byla jednoznačně rozhodujícím momentem utkání. Poté jsme zapnuly na vyšší obrátky a byly jsme jednoznačně lepší než soupeř.
Bohužel pro nás, jsme to nedokázaly potvrdit i produktivitou. Trefily jsme jen několik tyčí. Nějak se nám rozštelovaly mířidla. Co naplat, že jsme bojovaly, dřely a soupeře přehrávaly, když jsme prohrály.

Pro nás to bylo jednoznačně smolné utkání. Mrzí to, protože body potřebujeme a Krčín byl hratelný."

K dalšímu a zároveň poslední utkání podzimní části soutěže budou hlinecká děvčata zajíždět již tento víkend. Soupeřem jim bude družstvo žateckého Sokola. „Opět soupeř z kategorie hratelných, bude velmi záležet na tom, jakou dáme dohromady sestavu. Potřebujeme ale bodovat jako sůl," vyhlíží příštího soupeře Vítová.