SK Holcim Prachovice - Ježci Heřmanův Městec B 0:2 (0:0, 0:0 ,0:2).

Ačkoliv sestava Ježků připomínala spíše polní lazaret nemuseli se hosté soupeře příliš bát. Prachovice se po skvělém vstupu do sezóny postupně z hokejbalové tabulky začali vytrácet a z posledních devíti duelů vyhráli jediný. Heřmanoměstecké však trápí ojedinělá marodka, je v ní hned patnáct hráčů. Aby toho nebylo málo, tak oněch patnáct hráčů se vejde do dvacítky nejlepších hráčů z pohledu kanadského bodování.

Ježčí tým však sází na bojovnost a ta mu vynesla tři body i v Prachovicích. Lví podíl však na bodovém zisku má brankář Pavel Ullrich, který svými zákroky dával pocity jistoty. Jen čtyři hráči v sestavě překročili hranici 25ti let věku, ale přesto působili Ježci kompaktněji než domácí Holcim. Dlouho se však nemohli střelecky prosadit, i prachovický Radek Brož byl vynikající.

Recept na prachovickou oporu našel až zkušený Josef Pešek, který perfektně 8 minut před koncem vložil hůl do střely Michala Brabce a vstřelil vítězný gól - 0:1. Ačkoliv se neúnavní Trávníček s Javorkem snažili skóre srovnat, do vážnější šance se již nedostali. Jejich odpor definitivně zlomil ve 41.minutě další přesnou tečí Zdeněk Bláha - 0:2.

Fakta - branky: 36. Pešek 41. Bláha Vyloučení: 2:3. Přesilovky: 3:1. Využití: 0:2. Oslabení: 0:0. Diváků: 30. Rozhodčí: Pavlovec, Úlehla.

Ježci Heřmanův Městec B - HBC Alfa Pardubice B 2:7 (2:1, 0:1, 0:5).

Ježci nastoupili do utkání na čtyři útoky a tři obrany. A hned v úvodu se museli bránit lépe se pohybujícím hostům, kteří nejen dobře kombinovali, ale také častěji a přesněji stříleli. Brankář Snížek však dlouho jejich snažení odolával. Navíc z první vážnější šance se prosadili Heřmanoměstečtí. Tvrdou střelu Jakuba Nebřenského uklidil v 11. minutě za záda hostujícího brankáře Radek Böhm - 1:0. Hosté díky Dyntarově důrazu srovnali, ale 22 vteřin před koncem první třetiny předvedl nádhernou akci Roman Jošt a na zlatém podnose předložil míček Jakubu Nebřenskému - 2:1.

Druhá třetina však začala vývoj utkání obracet. Do útoku hostům zavelel Miroslav Moravec, který prostřelil Snížka tvrdou ranou od modré - 2:2. A hosté přidávali jednu šanci za druhou. Ježci se zvedli až díky přesilové hře, ale ani Novák, Jošt a Brabec míček za záda pozorně chytajícího Horkého nedostali.
Ve třetí třetině se do první šance dostali Ježci. Roman Jošt však místo střely volil přihrávku na obsazeného Michala Brabce a z následného brejku vstřelil Šprincl vítězný gól - 2:3. Mezi 37.-39.minutou inkasovali Ježci hned třikrát. V závěru sice ještě zahrozil Jakub Novák a Jakub Nebřenský, ale poslední slovo patřilo opět hostům, když skóre uzavřel v poslední minutě Hrnčíř - 2:7.

Fakta - branky: 11. Böhm 15. Nebřenský - 13. Dyntar, 16. Moravec, 31. Šprincl, 37.Vršanský, 37.Zemánek, 39.Balihar, 45. Hrnčíř. Vyloučení: 0:2,. Využití: 0:0. Diváci: 20. Rozhodčí: Beneš, Nečas.

Sestava Ježků: Snížek - Nebřenský, Mucha, Bezoušek, Bláha M., Mach T., Kučera - Štefek, Brabec, Jošt, Knický, Böhm, Bláha, Chmelík, Mikan, Shejbal, Novák, Šanda.