TJ Gymnázium Hladnov – TJ Sokol BC Darren Chrudim 74:61 (12:20, 27:26, 52:38). Východočeši odcestovali bez reprezentačního pivotmana Vošlajera, který měl povinnosti v mateřském klubu BK Pardubice. Hosté začali utkání velmi dobře a celou první polovinu byli hladnovským chasníkům více než rovnocenným soupeřem. Po přestávce se naneštěstí zranil hostující Dosoudil a soupeř zužitkoval svoji výškovou převahu a utkání dovedl do vítězného konce. Body Darrenu: Plíhal 20, Dosoudil 14, Filip 9, Truneček 6, Dvořák 5, Zvolánek 5, Dopita 2.

BK Snakes Ostrava – TJ Sokol BC Darren Chrudim 89:78 (24:28, 45:45, 59:66). K vidění byl kvalitní ligový basketbal. Domácí nastoupili do utkání se třemi hráči z extraligové Opavy, vedeni reprezentantem z mládežnických kategorií Pavlíčkem, za hosty nastoupil se sebezapřením Dosoudil. Do poločasu se obě družstva střídala ve vedení. Na konci třetí čtvrtiny si hosté 14-tibodovou šňůrou vytvořili slibný devítibodový náskok. O ten však svými chybami velmi rychle přišli a na střeleckou smršť domácích už nedokázali odpovědět. V posledních pěti minutách Východočeši zahazovali vyložené šance pod košem a výsledkem byla pro ně až krutá prohra. I přesto je třeba chrudimské hráče pochválit, protože až na konec utkání předváděli atraktivní a kvalitní hru. Body Darrenu: Dosoudil 21, Plíhal 21, Dvořák 15, Zvolánek 10, Filip 6, Truneček 5.

Další utkání sehrají Chrudimští 29. 11. Od 10 hodin hostí celek z Nové Paky.