Ve dvouhře se z domácích tenistů nejvíce dařilo Nikole Sychrovské, která postoupila do semifinále, kde prohrála s pozdější vítězkou, 2. nasazenou Sárou Brabcovou z Chotěboře 3:6, 3:6. Ta pak ve finále porazila i první nasazenou Marii Kunitsyna z Hradce Králové.

V dramatickém finále dvouhry chlapců mezi dvěma nejvýše nasazenými hráči zvítězil Matyáš Říha z klubu HTK Třebíč nad Janem Krejčím ze Svitav, když v tie-breaku druhého setu vedl 6:2 a neproměnil rovných pět mečbolů. Vítězství nakonec získal až ve třetím setu po proměněním osmém mečbolu.

Ve čtyřhře chlapců dosáhl na turnaji výborného úspěchu chrudimský Max Kadlc ve dvojici s Adamem Pullmannem (TK Hlinsko). V semifinále otočili nepříznivě se vyvíjející stav utkání s dvojicí Bohumil Bezdíček, Filip Vala, když ze stavu 1:6, 3:5 nakonec zvítězili 1:6, 7:5, 1:0 (8). Ve finále pak nestačili na nejvíše nasazenou dvojici ze Svitav ve složení Jan Krejčí / Martin Bahenský a prohráli 2:6, 1:6.

Ve čtyřhře dívek sahala po celkovém vítězství domácí hráčka Nikola Sychrovská spolu s Markétou Škuligovou (TK Pernštýn 1897 Pardubice). Ve finále vedly nad nejvýše nasazenou dvojicí Sára Brabcová (Chotěboř) / Kateřina Kotvová (Spartak Polička), ale v závěrečném super tie-breaku náskok 7:4 neudržely a ve vyrovnaném finále čtyřhry prohrály těsně 3:6, 6:4, 0:1 (10).
Počasí tenistům během víkendu přálo a rodiče hráčů si chválii dobrou organizaci i zázemí turnaje.