VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Posledním šťastným Polášek, lídra ale neohrozil. Vivat Hrubý!

Pardubicko – Zázrak se nekonal… Aleš Hrubý z Moravské Třebové udržel v čele celkového pořadí hokejové Tip ligy dvanáctibodový náskok.

27.2.2013
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: archiv VLP

Zvítězil zcela po zásluze. Vždyť komu se poštěstí vyhrát tři kola z deseti. S nadsázkou se dá říct, že je to pěkný sobec…V posledním dějství se paní Fortuna usmála na Jana Poláška z Chrudimi. Vítěze ale musela určit Supertrefa. Čtrnáct bodů získal také tandem Slabých ze Svitav. Podrobnosti o výhrách a převzetí cen pro první tři hráče celkového pořadí zveřejníme přesně za týden.

Střípky z Tip ligy
V desátém kole se počet soutěžících zaokrouhlil na 500. To je o sedm více než v devátém kole a o sto šest více než v úvodním. Celkem soutěžilo 352 mužů a 148 žen. Největší hráčské zastoupení okresu Ústí nad Orlicí mělo Vysoké Mýto.
V posledním kole zvítězil Jan Polášek z Chrudimi, jenž získal 14 bodů.
Celkovým vítězem zimní Tip ligy se stal Aleš Hrubý z Moravské Třebové ziskem 66 bodů. Je vidět, že hokej mu není vůbec cizí.
Nejlepším hráčem z okresu Ústí nad Orlicí se stal Roman Špaček ze Sopotnice, nasbíral 48 bodů.

Výsledky 10. kola
1. Brno – Pardubice        2 (2:3)
2. Pardubice – Sparta      1 (5:1)
3. Třinec – Litvínov          2 (2:5)
4. Č. Budějovice – Zlín     2 (2:4)
5. Liberec – Karlovy Vary 1 (3:1)
6. Vítkovice – Chomutov  1 (4:3)
7. Brno – Liberec            0 (1:1)
8. K. Vary – Č. Budějovice 0 (2:2)
9. Slavia – Třinec            2 (1:3)
10. Plzeň – Zlín               2 (4:5)
Supertrefa: 54

Celkové pořadí

1. místo
PA0205 Aleš Hrubý, Moravská Třebová 2 66
2. místo
PA0218 Marcel Pánik, Rychnov 5 54
3. místo
PA0209 Zdeňka Štefánková, M. Třebová 2 54
Další pořadí
PA0134 Josef Fuksa, Tuněchody 5 48
PA0199 Josef Mergl, Litomyšl 2 48
PA0382 Roman Špaček, Sopotnice -1 48
PA0180 Karel Štorek, Cerekvice -1 48
PA0244 Karel Bělohlav, Pardubice 5 45
PA0078 Matěj Košťál, Pardubice 5 45
PA0341 Zdenek Ryant, Vysoké Mýto 2 45
PA0026 Vladimír Škarvada, Hlinsko 2 45
PA0321 Karel Drábek, Nedvězí -1 45
PA0162 Josef Svoboda, Slatiňany -1 45
PA0201 Monika Merglová, Litomyšl 8 42
PA0210 Bedřich Štefánek, M. Třebová 5 42
PA0315 Andrea Gibiecová, Polička 2 42
PA0333 Zdeněk Honza, Ústí n. Orl. 2 42
PA0334 Zdeněk Honza ml., Ústí n. Orl. 2 42
PA0145 Jan Polášek st., Chrudim III -1 42
PA0222 Věra Dosedělová, M. Třebová -1 40
PA0094 Miroslav Balínek, Pardubice 5 39
PA0140 Robert Tesárek, Tuněchody 5 39
PA0126 Míša Vyoralová, Svratouch 5 39
PA0174 Pavel Barvíř, Zlín 2 39
PA0158 Josef Jelínek, Čankovice 2 39
PA0383 Libor Diblík, Sopotnice -1 39
PA0424 David Krčil, Skuteč 2 37
PA0133 Jitka Fuksová, Tuněchody 5 36
PA0183 Roman Greguš ml., Litomyšl 5 36
PA0091 Alena Knapeová, Pardubice 5 36
PA0127 Míra Kučera, Svratouch 5 36
PA0044 Josef Pejcha, Staré Jesenčany 5 36
PA0248 Karel Kuběna, Svitavy 2 36
PA0285 Jaromír Pýcha, Dolní Roveň 2 36
PA0251 Petr Sedlák, Staré Město 2 36
PA0278 Marie Vrátilová, Staré Hradiště 2 36
PA0125 Romana Vyoralová, Svratouch 2 36
PA0102 Jiří Mikloško, Pardubice -1 36
PA0008 Pavel Drahý, Chrudim III -4 36
PA0200 Klára Merglová, Litomyšl -4 36
PA0457 Karel Halbrštát, Mistrovice 2 35
PA0311 Jiří Premauer, Litomyšl 2 35
PA0385 Josef Diblík, Sopotnice 5 33
PA0276 Radek Ipser, Starý Mateřov 5 33
PA0034 Zdeněk Sotona, Žumberk 5 33
PA0053 Bohuslav Šulc, Pardubice 5 33
PA0254 František Boštík, Poříčí 2 33
PA0366 Tomáš Halbrštát, Letohrad 2 33
PA0379 Jiří Stránský, Řetová 2 33
PA0038 Bohuslav Vančura, Pohránov 2 33
PA0279 Pavel Vrátil, Staré Hradiště 2 33
PA0132 Iveta Fuksová, Tuněchody -1 33
PA0072 Milan Shejbal ml., Pardubice -1 33
PA0144 Miloslav Kopecký, Rozhovice -1 31
PA0080 Láďa Daněk, Pardubice 8 30
PA0377 Silvie Stránská, Řetová 5 30
PA0025 Soňa Škarvadová, Hlinsko 5 30
PA0083 Ladislav Voršilka, Pardubice 5 30
PA0108 Ladislav Zábský, Pardubice 5 30
PA0062 František Kaplan, Moravany 2 30
PA0100 Bartolomej Mikloško, Pardubice 2 30
PA0397 Zuzana Plecháčková, Velké Koloděje 2 30
PA0124 Jiří Rejda, Svratouch 2 30
PA0367 Vladimír Fikejs, Žamberk -1 30
PA0336 Markéta Matoušková, Vysoké Mýto -1 30
PA0159 Olga Moravcová, Slatiňany -1 30
PA0318 Helena Novotná, Nedvězí -1 30
PA0274 Vladimír Paďour st., Pardubice -1 30
PA0273 Marie Paďourová, Pardubice -1 30
PA0054 Bohuslav Šulc ml., Pardubice -1 30
PA0297 Jindřich Tihlařík, Jaroměřice -1 30
PA0009 Pavel Urválek, Chrudim III -1 30
PA0322 Jiří Drábek, Nedvězí -4 30
PA0425 Milan Štoll, Slatiňany 8 28
PA0067 Miloš Krejčí, Pardubice 5 28
PA0432 Růžena Lebedová, Svitavy 2 28
PA0016 Radek Pešek, Libchavy 0 28
PA0266 Jan Kubát, Pardubice -1 28
PA0221 Bedřich Doseděl, M. Třebová -4 28
PA0146 Jan Polášek, Chrudim III 14 27
PA0079 Drahoslav Daněk, Rychnov n. K. 11 27
PA0109 Ludmila Havlíková, Pardubice 5 27
PA0154 Antonín Hradec, H. Městec 5 27
PA0343 Václav Krásný, Vysoké Mýto 5 27
PA0219 Karel Rádsetoulal, Radkov 5 27
PA0087 Josef Svoboda, Pardubice 5 27
PA0027 Jan Šár st., Chrast 5 27
PA0198 Miloš Mergl, Litomyšl 2 27
PA0349 Jana Tauchmanová, Vysoké Mýto 2 27
PA0268 Ludmila Zábská, Pardubice 2 27
PA0211 Josef Brychta, Kunčina -1 27
PA0260 Jiří Frank, Trstěnice -1 27
PA0182 Markéta Gregušová, Litomyšl -1 27
PA0007 Eva Hromádková, Chrast -1 27
PA0070 Laďka Chmelenská, Pardubice -1 27
PA0294 Jaroslav Koutný, Jaroměřice -1 27
PA0160 Miloš Moravec, Slatiňany -1 27
PA0381 Jolana Špačková, Sopotnice -1 27
PA0275 Eva Lejhancová, Pardubice -4 27
PA0071 Václav Svoboda, Černá u Bohdanče -4 27
PA0179 Pavel Vávra, Litomyšl 2 26
PA0346 Václav Šplíchal, Vysoké Mýto 5 25
PA0045 Jaroslav Čáp, Pardubice 8 24
PA0317 Martina Novotná, Nedvězí 8 24
PA0471 Bohuslav Poulíček, Pardubice 8 24
PA0365 Lenka Halbrštátová, Letohrad 5 24
PA0149 Marián Polášek, Chrudim III 5 24
PA0161 Pavel Váňa, Slatiňany 5 24
PA0384 Roman Diblík, Sopotnice 2 24
PA0402 Martina Kašparová, Pardubice 2 24
PA0286 Roman Štěpánek, Horní Jelení 2 24
PA0030 Libor Tuček, Bělá 2 24
PA0172 Stanislav Barvíř, Podlíšťany -1 24
PA0006 Jan Hromádko, Chrast -1 24
PA0029 Vladislav Jiroušek, Lhota u Chroust. -1 24
PA0208 Luboš Komprda, M. Třebová -1 24
PA0177 Zdeněk Marčík, Dolní Újezd -1 24
PA0178 Luděk Marčík, Osík -1 24
PA0176 Marie Marčíková, Dolní Újezd -1 24
PA0119 Jaromír Patočka ml., Bělá -1 24
PA0351 Filip Ryant, Vysoké Mýto -1 24
PA0046 Josef Urbanec, Pardubice -1 24
PA0204 Pavel Urban, Litomyšl 2 23
PA0148 Martin Souček, Chrudim III 0 23
PA0107 Michal Špaček, Dašice 0 23
PA0454 Rudolf Friede, St. Hradiště -1 23
PA0431 Karel Tomšík, Hlinsko -4 23
PA0436 Eduard Brázda, Svitavy -1 22
PA0249 Jiří Fečko, Opatov -4 22
PA0093 Marek Balínek, Pardubice 8 21
PA0206 Lucie Hárychová, Koclířov 8 21
PA0175 Vladimír Bačík, Litomyšl 5 21
PA0110 Otto Jansa, Lázně Bohdaneč 5 21
PA0104 Radoslava Marková, Pardubice 5 21
PA0015 Marie Páchová, Jablonné n. Orl. 5 21
PA0203 Tomáš Urban, Litomyšl 5 21
PA0021 Jan Hromádko, Zaječice 2 21
PA0368 Leoš Jantač, Lanškroun 2 21
PA0131 Martin Mašata, Tuněchody 2 21
PA0190 Josef Novák, Litomyšl 2 21
PA0288 Patrik Roušar, Svitavy 2 21
PA0163 Viktor Svoboda, Slatiňany 2 21
PA0340 Marcela Vondřejcová, Vysoké Mýto 2 21
PA0040 Pavel Suchánek, Svojšice 0 21
PA0118 Bohuslav Bulva, Bělá -1 21
PA0058 Zuzana Havránková, Pardubice -1 21
PA0306 Ladislav Hladký st., Sebranice -1 21
PA0039 Oldřich Hlaváček, Pohránov -1 21
PA0061 Martin Joudal, Veselí -1 21
PA0037 Eva Kacafírková, Kočí -1 21
PA0111 Vladimír Paďour ml., Pardubice -1 21
PA0074 Milan Shejbal st., Pardubice -1 21
PA0010 Jiří Svoboda, Chrudim -1 21
PA0088 Jarmila Svobodová, Pardubice -1 21
PA0143 Patrik Tesárek, Tuněchody -1 21
PA0234 Jan Voříšek, Staré Hradiště -1 21
PA0281 Miloš Hrnčál, Staré Hradiště -4 21
PA0280 Stanislav Novotný, Staré Hradiště -4 21
PA0165 Tomáš Marný, Pardubice 2 20
PA0352 Michaela Šedivá, Vysoké Mýto 0 20
PA0388 Miroslav Tesař, Česká Třebová 0 20
PA0122 Hana Honzáková, Lozice -1 20
PA0309 Stanislav Kučera, Polička -1 20
PA0458 Eva Kynclová ml., Krouna 5 19
PA0085 Jiří Maštalíř ml., Pardubice 2 19
PA0337 Roman Páral, Vysoké Mýto 0 19
PA0187 Matěj Šilar, Jarošov 0 19
PA0186 Šimon Šilar, Jarošov 0 19
PA0434 Anna Bisová, Karle -1 19
PA0214 Aťka Khýr, Staré Město -1 19
PA0066 Radka Krejčová, Pardubice -1 19
PA0150 Lenka Horáková, Svídnice 11 18
PA0378 Matěj Stránský, Řetová 8 18
PA0142 Ilona Tesárková, Tuněchody 8 18
PA0077 Nikol Košťálová, Pardubice 5 18
PA0042 Libor Kubišta, Pardubice 5 18
PA0400 Václav Moník, Ráby 5 18
PA0043 Josef Štěrba, Pardubice 5 18
PA0253 Pavel Drobný, Poříčí 2 18
PA0489 Zdeněk Hrdlička ml., Svitavy 2 18
PA0362 Veronika Křivánková, Zaječice 2 18
PA0101 Marie Miklošková, Pardubice 2 18
PA0075 Vlastimil Pelikán, Staré Hradiště 2 18
PA0135 Jiří Starý, Bítovany 2 18
PA0238 Václav Šimr, Kostěnice 2 18
PA0376 Pavel Bambušek, Česká Třebová 0 18
PA0024 Drahomíra Bláhová, Bělá -1 18
PA0117 Jaroslav Brůna st., Bělá -1 18
PA0308 Ladislav Hladký ml., Sebranice -1 18
PA0269 Zdeněk Hyhlík, Pardubice -1 18
PA0047 Jan Kuchta, Pardubice -1 18
PA0319 Michal Novotný, Nedvězí -1 18
PA0233 Radek Voříšek, Staré Hradiště -1 18
PA0239 Libor Doležal, Pardubice -4 18
PA0153 Zdenda Horník, Bítovany -4 18
PA0271 Jiří Lejhanec, Pardubice -4 18
PA0298 Milan Písek, Jaroměřice -4 18
PA0395 Miloš Plecháček ml., Velké Koloděje -4 18
PA0048 Patrik Poulíček, Pardubice -4 18
PA0090 Hana Sejkorová, Pardubice -4 18
PA0073 Tomáš Shejbal, Pardubice -4 18
PA0151 Mirek Svoboda, Ronov -4 18
PA0255 Lucie Topičová, Dolní Ředice -4 18
PA0028 Vladislava Šárová, Chrast -7 18
PA0197 Radovan Rumler, Litomyšl 0 17
PA0123 Miroslav Honzák, Lozice -1 17
PA0223 Jan Schneider, M. Třebová -4 17
PA0345 Evžen Filip, Vysoké Mýto 8 16
PA0370 Jan Holub, Česká Třebová 8 16
PA0417 Pavel Hypšman, Staré Hradiště 5 16
PA0459 Eva Kynclová, Krouna 5 16
PA0237 Radek Sedlák, Staré Hradiště 0 16
PA0213 Alena Khýrová, Staré Město -1 16
PA0305 Josef Popelka, Polička -1 16
PA0328 Tomáš Slabý, Svitavy 14 15
PA0076 Jaroslav Mako, Staré Hradiště 8 15
PA0023 René Hromádko, Zaječice 5 15
PA0081 Jan Košťál, Pardubice 5 15
PA0099 Jiří Mládek, Pardubice 5 15
PA0173 Tereza Roubínková, Skalica 5 15
PA0065 Roman Vencl, Pce – Svítkov 5 15
PA0112 Jaromír Hanuš, Slatiňany 2 15
PA0115 Roman Hanuš, Slatiňany 2 15
PA0114 Pavel Hanuš, Slatiňany 2 15
PA0050 Markéta Komárková, Pardubice 2 15
PA0227 Ladislav Kubizňák, Sezemice 2 15
PA0229 Filip Kubizňák, Sezemice 2 15
PA0051 Hana Kužilková, Pardubice 2 15
PA0399 Marie Moníková, Ráby 2 15
PA0032 Jan Sychra, Bělá 2 15
PA0033 Jan Sychra ml., Bělá 2 15
PA0361 Jiří Držmíšek, Choceň 0 15
PA0392 Ivana Sedláková, Ústí n. Orl. 0 15
PA0059 Oldřiška Treichlová, Nový Bydžov 0 15
PA0121 Jaroslav Brůna, Bělá -1 15
PA0256 Zdeněk Drobný, Poříčí -1 15
PA0184 Roman Greguš st., Litomyšl -1 15
PA0230 Lukáš Hyvl, Vápno -1 15
PA0303 Martin Krč, Horní Štěpánov -1 15
PA0120 Jaromír Patočka st., Bělá -1 15
PA0287 David Roušar, Svitavy -1 15
PA0036 Eva Sotonová, Žumberk -1 15
PA0191 Václav Zavřel, Dolní Újezd -1 15
PA0069 Karel Braun, Pardubice -4 15
PA0348 Květa Gabrielová, Vysoké Mýto -4 15
PA0339 Gabriela Khýnová, Vysoké Mýto -4 15
PA0429 Kristýna Brázdová, Svitavy 5 14
PA0164 Sanis Bouzolidis, Pardubice 2 14
PA0194 Sandra Horská, Litomyšl 2 14
PA0270 Miloš Krejčí ml., Pardubice 0 14
PA0167 Josef Vacek, Chrudim III 0 14
PA0428 Michal Brázda, Svitavy 2 13
PA0437 Marina Brázdová, Svitavy 2 13
PA0441 Jaroslav Nastoupil, Č. Třebová 2 13
PA0375 Milan Kopecký, Česká Třebová 0 13
PA0460 Leoš Mihola, Svitavy 0 13
PA0185 Jaroslav Zeman, Jarošov 0 13
PA0468 Martin Fišer, Vendolí -1 13
PA0466 Karolina Kořistková, Svitavy -1 13
PA0449 Vlasta Kubizňáková, Sezemice -1 13
PA0312 Julius Premauer, Bystré -1 13
PA0409 Milan Popilka, Sedlíšťka -7 13
PA0264 Dominika Drábková, Pardubice 8 12
PA0096 Jiří Maštalíř, Pardubice 8 12
PA0245 Jaroslav Šlesinger, Čistá 8 12
PA0461 Miloš Kafuněk, Svitavy 5 12
PA0262 Miloslava Michková, Pardubice 5 12
PA0207 Jiří Hárych, Koclířov 2 12
PA0282 Martin Hrnčál, Staré Hradiště 2 12
PA0241 Jana Kutinová, Pardubice 2 12
PA0393 Pavla Lejsková, Pardubice 2 12
PA0363 Josef Štursa, Zaječice 2 12
PA0189 Helena Benešová, Trstěnice 0 12
PA0380 Milan Pustaj, Česká Třebová 0 12
PA0147 Lucka Součková, Chrudim III 0 12
PA0371 Petr Bambusek, Česká Třebová -1 12
PA0355 Josef Koukol, Klášterec n. Orl. -1 12
PA0440 František Kovář, Č. Třebová -1 12
PA0049 Milan Linha, Pardubice -1 12
PA0228 Anna Matúšů, Sezemice -1 12
PA0289 Radek Roušar, Svitavy -1 12
PA0138 Martin Solnička, Srní -1 12
PA0302 Marek Soural, Úsobrno -1 12
PA0129 Ladislav Starý ml., Zaječice -1 12
PA0031 Ondra Sychra, Bělá -1 12
PA0092 Jan Kouřil, Pardubice -4 12
PA0252 Miloslava Topičová, Dolní Ředice -4 12
PA0480 Miroslav Čejka, Svitavy 5 11
PA0387 Jan Drozd, Ústí n. Orl. 0 11
PA0105 Jiří Špaček, Dašice 0 11
PA0168 Jaroslava Vacková, Chrudim III 0 11
PA0456 Ludmila Halbrštátová, Mistrovice -4 11
PA0430 Marie Homolová, Svitavy 8 10
PA0412 Bohumila Gregorová, Pardubice 5 10
PA0491 Pavel Kolár, Bystré 5 10
PA0443 Jaroslav Nastoupil ml., Č. Třebová 2 10
PA0011 Josef Petrus, Sobětuchy 2 10
PA0469 Ludvík Drápela, Ostrý Kámen 0 10
PA0290 Lukáš Hořínek, Hradec n. S. 0 10
PA0063 Radek Slavík, Pce – Svítkov -1 10
PA0265 Karel Hamáček, Pardubice -4 10
PA0410 Stanislava Popilková, Sedlíšťka -4 10
PA0089 Jakub Svoboda, Pardubice 11 9
PA0098 Josef Slabý, Pce – Svítkov 5 9
PA0003 Ladislav Bezdíček, Pardubice 2 9
PA0320 Oldřich Černý, Polička 2 9
PA0068 Horymír Filip, Pardubice 2 9
PA0113 Lucie Hanušová, Slatiňany 2 9
PA0401 Ivana Kašparová, Pardubice 2 9
PA0357 Sabina Křivánková, Zaječice 2 9
PA0103 Jiří Marek, Pardubice 2 9
PA0014 Antonín Pácha, Jablonné n. Orl. 2 9
PA0331 Ondřej Slabý, Svitavy 2 9
PA0258 Marek Boštík, Poříčí 0 9
PA0358 David Dostál, Králíky 0 9
PA0060 Vladimír Havránek, Nový Bydžov 0 9
PA0013 Miroslav Absolon, Žamberk -1 9
PA0116 Hana Hanušová, Slatiňany -1 9
PA0243 Bohuslav Hubinka, Čistá -1 9
PA0316 Petr Jílek, Polička -1 9
PA0247 Ondřej Karvánek, Dolní Ředice -1 9
PA0259 Jana Krejcarová, Pardubice -1 9
PA0332 Oldřich Kubík, Choceň -1 9
PA0156 Kateřina Táborská, Slatiňany -1 9
PA0202 Jaroslav Urban, Litomyšl -1 9
PA0216 Jana Kumstátová, Staré Město -4 9
PA0299 Kateřina Písková, Jaroměřice -4 9
PA0342 Hana Ryantová, Vysoké Mýto -4 9
PA0353 Miroslav Záleský, Tisová -4 9
PA0272 Jiří Lejhanec ml., Pardubice 2 8
PA0453 Mike Horn, St. Hradiště 0 8
PA0448 Roman Kubík, Vejvanovice 0 8
PA0350 Renata Tauchmanová, Vysoké Mýto 0 8
PA0220 Vladimír Vacek, M. Třebová -1 8
PA0472 Jiří Turek, Koldín -4 8
PA0356 Petr Kříž, Dolní Sloupnice 2 7
PA0084 Vladimír Pátek, Pardubice 2 7
PA0217 Pavel Sotorník, M. Třebová 2 7
PA0369 Oldřich Dostál, Dolní Čermná 0 7
PA0373 Markéta Hyksová, Česká Třebová 0 7
PA0267 Miloslav Zita, Lázně Bohdaneč 0 7
PA0215 Ladislav Khýr, Staré Město -1 7
PA0354 Jindřiška Křížová, Dolní Sloupnice -1 7
PA0012 Lucie Petrusová, Sobětuchy -1 7
PA0427 Lada Polášková, Chrudim III -1 7
PA0414 Květoslav Gregor, Pardubice -4 7
PA0330 Anja Slabá, Svitavy 14 6
PA0324 Petr Slabý, Svitavy 11 6
PA0484 Iva Srbková, Svitavy 11 6
PA0329 Anna Slabá, Svitavy 5 6
PA0326 Pavel Slabý st., Svitavy 5 6
PA0490 Miloš Andrle, Svitavy 2 6
PA0390 Pavel Bucháček, Řetová 2 6
PA0364 Mirek Buřič, Chrudim 2 6
PA0155 František Jelínek, Čankovice 2 6
PA0181 Jan Karlík, Polička 2 6
PA0128 Ladislav Starý, Zaječice 2 6
PA0277 Martin Špunda, Staré Hradiště 2 6
PA0232 Antonín Voříšek, Staré Hradiště 2 6
PA0283 Monika Treichlová, Nový Bydžov 0 6
PA0438 Miloš Drmola, Svitavy -1 6
PA0152 Martin Horník, Bítovany -1 6
PA0257 Karel Krejcar, Pardubice -1 6
PA0235 Hana Machová, Pardubice -1 6
PA0296 Jan Pazdírek, Jaroměřice -1 6
PA0396 Miloš Plecháček st., Velké Koloděje -1 6
PA0310 Jaroslava Premauerová, Bystré -1 6
PA0141 Miroslav Tesárek, Tuněchody -1 6
PA0301 Jana Písková ml., Jaroměřice -4 6
PA0499 Míla Pejchová, Staré Jesenčany 5 5
PA0082 Jan Alinče, Pardubice 0 5
PA0487 Martin Cesnek, Lipník 0 5
PA0041 Martin Jandák, Přelouč 0 5
PA0097 Jan Kubát, Pardubice 0 5
PA0284 Tomáš Mach, Přelouč 0 5
PA0226 Barbora Sedláková, Staré Hradiště 0 5
PA0452 Petr Linha, Pardubice -4 5
PA0473 Marie Turková, Koldín -4 5
PA0415 Jan Heřmanský, Doubravice 8 4
PA0188 Marek Beneš, Trstěnice 0 4
PA0344 Barbora Filipová, Vysoké Mýto 0 4
PA0467 Marta Fišerová, Vendolí 0 4
PA0323 Dominik Slabý, Svitavy 0 4
PA0419 Bedřich Vogl, Doubravice -1 4
PA0442 Hana Čečerová, Č. Třebová -4 4
PA0086 Václav Maštalíř, Pardubice -4 4
PA0475 Martin Sloupenský, Sudličkova Lhota -4 4
PA0423 Lumír Sokol ml., Pardubice -4 4
PA0193 Lucie Hořínková, Litomyšl 2 3
PA0439 Lucie Kovářová, Č. Třebová 2 3
PA0055 Rudolf Procházka, Pardubice 2 3
PA0391 Bohuslav Kolář, Ústí n. Orl. 0 3
PA0236 Alena Sokolová, Pardubice 0 3
PA0307 Marie Hladká, Sebranice -1 3
PA0335 Ludmila Honzová, Ústí n. Orl. -1 3
PA0231 Vladislava Horská, Staré Hradiště -1 3
PA0095 Vilma Látová, Pardubice -1 3
PA0325 Pavel Slabý ml., Svitavy -1 3
PA0137 Lenka Solničková, Srní -1 3
PA0250 František Topič, Dolní Ředice -1 3
PA0017 Ladislav Fabián, Chrudim -4 3
PA0056 Milan Havránek, Pardubice -4 3
PA0196 Miroslav Horský, Litomyšl -4 3
PA0488 Růžena Hrdličková, Svitavy -4 3
PA0404 Monika Klabouchová, Velké Koloděje -4 3
PA0224 Renata Koťarová, Pardubice -4 3
PA0225 Monika Koťarová, Praha – Vinohrady -4 3
PA0304 Irena Krčová, Horní Štěpánov -4 3
PA0139 Ladislav Synek, Pardubice 2 -4 3
PA0246 Bohuslava Hubinková, Čistá -7 3
PA0020 Josef Pešava, Chrudim -7 3
PA0498 Radek Czehovský, Svitavy 2 2
PA0166 Tomáš Děťák, Zbyhněvice 2 2
PA0497 Zdeněk Tesař, Vendolí 2 2
PA0407 Lubomír Bašta, Staré Hradiště 0 2
PA0405 Marie Baštová, Staré Hradiště 0 2
PA0170 Martina Homolková, Lukavice 0 2
PA0451 Lenka Horn, St. Hradiště 0 2
PA0445 Jaroslav Jirout, Litomyšl 0 2
PA0386 Martin Kaplan, Sopotnice 0 2
PA0464 Milan Kořistek, Svitavy -1 2
PA0408 Roman Vaňásek, Jaroslav -1 2
PA0455 Pavel Krejcar, Rychnov n. K. -4 2
PA0052 David Hamáček, Pardubice 2 1
PA0435 Deniska Tesárková, Tuněchody 2 1
PA0421 Petr Houska, Pardubice 0 1
PA0446 Zdeněk Jirout ml., Litomyšl 0 1
PA0291 Jana Klíčová, Hradec n. S. 0 1
PA0372 Lubomír Kopecký, Česká Třebová 0 1
PA0465 Adéla Kořistková, Svitavy 0 1
PA0327 Alena Slabá, Svitavy 0 1
PA0374 Libor Stránský, Česká Třebová 0 1
PA0347 Milan Šplíchal, Vysoké Mýto 0 1
PA0212 Petr Kumstát, Staré Město -1 1
PA0474 Jiří Valenta, Pardubice -7 1
PA0485 Ladislav Cesnek, Lipník 2 0
PA0479 Václav Bis, Lukavec 0 0
PA0359 Vladimír Dostál, Králíky 0 0
PA0292 Martin Zedník ml., Svitavy 0 0
PA0242 Iva Doležalová, Pardubice -1 0
PA0483 Blanka Pilařová, Svitavy -1 0
PA0035 Lenka Sotonová, Žumberk -1 0
PA0394 Josef Lejsek, Pardubice -4 0
PA0300 Jana Písková st., Jaroměřice -4 0
PA0171 Kája Remeš, Pardubice -4 0
PA0462 Hynek Vávra, Svitavy -4 0
PA0481 Ivana Felklová, Svitavy 11 -1
PA0477 František Bis, Karviná 5 -1
PA0492 Pavel Navrátil, Svitavy 0 -1
PA0406 Iva Procházková, Staré Hradiště 0 -1
PA0450 Michal Vobora, Staré Hradiště 0 -1
PA0496 Jaroslav Bláha, Vendolí -1 -1
PA0495 Jitka Bláhová, Vendolí -1 -1
PA0494 Josef Neděla, Vendolí -1 -1
PA0195 Veronika Hořínková, Litomyšl -7 -1
PA0444 Adam Jirout, Litomyšl 0 -2
PA0447 Zdeněk Jirout st., Litomyšl 0 -2
PA0411 Zbyněk Popilka, Sedlíšťka -1 -2
PA0482 Vojtěch Pilař, Svitavy -4 -2
PA0476 Pavel Sloupenský, Sudličkova Lhota -4 -2
PA0064 Jitka Šováňová, Pce – Svítkov -4 -2
PA0398 Kamil Plecháček, Velké Koloděje 5 -3
PA0263 Andrejka Drábková, Pardubice 2 -3
PA0478 Anna Cesneková, Lipník 0 -3
PA0360 Vladimír Dostál, Králíky 0 -3
PA0389 Michal Kolář, Ústí n. Orl. 0 -3
PA0293 Martin Zedník st., Svitavy 0 -3
PA0403 Tomáš Trojan, Opatovice n. L. -1 -3
PA0022 Květa Hromádková, Zaječice -4 -3
PA0314 Miroslav Jílek, Polička -7 -3
PA0493 Milada Novotná, Mělník 0 -4
PA0500 Karel Mlčoch, Pardubice -4 -4
PA0433 Josef Bis, Karle 2 -5
PA0470 Miroslav Gestinger, Ostrý Kámen -1 -5
PA0005 Petr Horník, Kočí 5 -6
PA0486 Pavel Fedrzel, Svitavy 2 -6
PA0130 Marie Stará, Zaječice 2 -6
PA0295 Hana Koutná, Jaroměřice -1 -6
PA0136 Marie Stará, Bítovany -1 -6
PA0261 Jiří Michek, Pardubice -4 -6
PA0313 Jiří Vávra, Polička -4 -6
PA0169 Ilona Jindřichovská, Holetín 0 -7
PA0416 Leona Hypšmanová, Staré Hradiště 2 -8
PA0420 Pavel Kalhous, Pardubice 2 -8
PA0004 Oldřich Ezr ml., Rybník 0 -8
PA0422 Bamba Čermák, Dašice 0 -9
PA0426 Bohumil Čížek, Svitavy -1 -9
PA0240 Jindřich Dubišar, Pardubice -1 -9
PA0463 Lucie Kořistková, Svitavy -1 -9
PA0002 Lumír Sokol, Pardubice -1 -9
PA0338 Josef Khýn, Vysoké Mýto -4 -9
PA0018 Martin Pešava, Chrudim -4 -9
PA0413 Soňa Gregorová, Pardubice -7 -11
PA0001 Pavel Šimek, Dašice -7 -11
PA0192 Veronika Zavřelová, Dolní Újezd -1 -12
PA0418 Zdena Šulcová, Pardubice -4 -14
PA0106 Denisa Špačková, Dašice 0 -15
PA0057 Tomáš Havránek, Pardubice -1 -21
PA0019 Michal Pešava, Chrudim -7 -24
PA0157 Denisa Táborská, Slatiňany -1 -27

Autor: Redakce

27.2.2013 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Už se moštuje.

Už se moštuje

Při rosické brázdě vystoupí i Duo Jamaha.

Při Rosické brázdě vystoupí i Duo Jamaha

Na pétépáky se jen tak nezapomene

Chrudim – Včera dopoledne odhalili zástupci Chrudimi a Českého svazu PTP-VTNP ve vstupní hale Městského úřadu Chrudim v Pardubické ulici pamětní desku na připomínku nedobrovolné služby 182 příslušníků Pomocných technických praporů (PTP) z chrudimského okresu.

Z ulic a náměstí mizí vystavené fotky

Chrudim – Pětici chrudimských náměstí a jiných veřejných ploch teď zdobí výstava velkoformátových fotografií s tématem Národního geoparku Železné hory. Část vystavených tisků se zobrazením lomů i jiných atraktivních zákoutí krajiny na Chrudimsku už ale nenechavci stihli ukrást.

Houbařka přinesla desítky hřibů

Chrudim – Ve třech taškách Chrudimačky Věry Pitrové byste po jejím čtvrtečním výletu do lesa napočítali na šedesát dubových hřibů, třicet hřibů kovářů, ale také množství bedel, kozáků, klouzků a lišek.

Vesna couvá. Chce jednat o platech

Východní Čechy - Mzdy na hranici bídy možná skončí. Firma otočila a chce jednat o kolektivní smlouvě.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení