VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Předposlední kolo Zimní Tip ligy čtenářů vyhrál Karel Šimon

Chrudim - V předposledním osmém kole Zimní Tip ligy čtenářů Chrudimského deníku se s jeho nástrahami nejlépe vypořádal KAREL ŠIMON z Chrudimě III, který je nepsaným prezidentem sázkařského hnízda v restauraci Chrudimka. Tentokrát se mýlil jenom u jediného výsledku a se ziskem sedmnácti bodů se v celkovém pořadí posunul do čela místo dosud vedoucího RADKA PECINY z Chrudimě IV. Na celkové prvenství se může ovšem brousit zuby ještě minimálně patnáctka tipérů, takže poslední kolo bude jistě ještě napínavé.

4.3.2009
SDÍLEJ:

Zimní Tipliga čtenářůFoto: Archiv HD

1. místo
CR0190Karel Šimon, Chrudim III1758
CR0171Radek Pecina, Chrudim IV558
3. místo
CR0033Jiří Rejda, Svratouch1155
CR0178Ladislav Starý, Zaječice855
CR0108Petr Škraňka, Pardubice855
CR0087Nela Svobodová, Chrudim IV555
CR0214Libor Tuček, Slatiňany555
8. místo
CR0176Ladislav Starý ml., Zaječice1449
CR0127Jitka Fuksová, Tuněchody849
CR0058Roman Makeš, Slatiňany849
CR0179Martin Souček, Chrudim III849
CR0124Josef Fuksa, Tuněchody549
CR0149Leňa Horáková, Svídnice549
CR0121Jan Kachlík, Rozhovice549
CR0120Jaroslava Kachlíková, Rozhovice549
16. místo
CR0184Marián Polášek, Chrudim III1146
CR0017Miroslav Dostál, Hlinsko846
CR0018Lenka Dostálová, Hlinsko846
CR0079Rudolf Kouba, Orel846
CR0019Dana Pátková, Hlinsko846
CR0035Romana Vyoralová, Svratouch846
CR0188Pavel Drahý, Chrudim III546
CR0037Karel Hejduk, Hlinsko546
CR0028František Jůn ml., Hlinsko546
CR0072Miloš Moravec ml., Slatiňany546
CR0181Jiří Souček, Chrudim III546
CR0125Marketa Staňková, Tuněchody546
CR0092Petr Svoboda, Chrudim IV546
CR0084Štěpánka Šveláňová, Nasavrky546
CR0156Petr Michalička, Pardubice246
31. místo
CR0154Ondřej Solnička, Chrudim IV044
32. místo
CR0101Jaroslava Vacková, Chrudim III1143
CR0059Lukáš Makeš, Slatiňany843
CR0020Karel Pátek, Hlinsko843
CR0167Lenka Solničková, Zaječice843
CR0027František Jůn, Hlinsko543
CR0088Viktor Svoboda, Slatiňany543
CR0036Jan Sotona, Hlinsko243
CR0158Radovan Štursa, Slatiňany243
40. místo
CR0093Josef Tomek, Ctětínek541
CR0226Josef Svoboda, Ronov241
42. místo
CR0082Jan Bohata ml., Slatiňany840
CR0186Jan Hromádko, Zaječice840
CR0172Martin Solnička, Srní840
CR0042František Starý, Hlinsko840
CR0074Ivana Bakešová, Ctětínek540
CR0126Iveta Fuksová, Tuněchody540
CR0197David Krčil, Skuteč540
CR0150Josef Petrus, Sobětuchy540
CR0065Pavel Hanuš, Slatiňany240
CR0064Lucie Hanušová, Slatiňany240
CR0056Vladislav Jiroušek, Lhota u Chr.240
CR0066Roman Hanuš, Slatiňany-140
CR0067Jaromír Hanuš, Slatiňany-140
55. místo
CR0104Jaroslava Křivánková, Zaječice1438
CR0224Milan Makeš, Slatiňany838
CR0228Miroslav Šimon, Chrudim III238
CR0210Jan Sychra ml., Bělá038
59. místo
CR0030Ladislav Tlapák, Všeradov1137
CR0095Jan Polášek, Chrudim III837
CR0083Mirek Roztočil, Svídnice837
CR0054Jan Šár st., Chrast537
CR0062Jiří Horák, Nasavrky237
CR0193Tomáš Michek, Nasavrky237
65. místo
CR0008Josef Jeníček, Nasavrky835
CR0105Veronika Křivánková, Zaječice835
CR0032Jan Uher, Hlinsko835
CR0106Miroslav Křivánek, Zaječice535
CR0207Radka Sychrová, Bělá035
70. místo
CR0048Milan Kalous, Hlinsko1134
CR0024Milan Zahálka, Blatno1134
CR0182Lukáš Juliš, Chrudim IV834
CR0100Ilona Jindřichovská, Dřeveš534
CR0162Jaroslav Křivský, Bojanov534
CR0073Petr Solnička, Ctětín534
CR0006Eva Sotonová, Žumberk534
CR0192Jozef Čelinák, H. Týnec234
CR0063Hana Hanušová, Slatiňany234
CR0015Martina Kopecká, Rozhovice234
CR0053Jan Šár sen., Chrast234
CR0043Vladimír Škarvada, Hlinsko234
CR0041Ladislav Zdražil, Hlinsko234
CR0040Marie Zdražilová, Hlinsko-134
84. místo
CR0002Jakub Kubík, Vejvanovice1133
85. místo
CR0222Alena Šveláňová, Bratroňov532
CR0203Jaroslav Brůna, Bělá032
CR0212Marie Julišová, Bělá032
88. místo
CR0123Tomáš Kachlík, Rozhovice1131
CR0055Vladislava Šárová, Chrast1131
CR0023Vladimír Zahálka, Blatno1131
CR0151Lucie Petrusová, Sobětuchy831
CR0039Jaroslav Trogner, Hlinsko831
CR0061Horymír Filip, Pardubice531
CR0165David Profous, Chrudim III531
CR0131Jaroslava Starková, Chrudim II531
CR0081Jan Bohata, Slatiňany231
CR0196Dagmar Michková, Nasavrky231
CR0195Alžběta Osmíková, T. Kamenice231
CR0016Mirek Svoboda, Ronov231
CR0089Josef Svoboda, Slatiňany-131
101. místo
CR0235Tomáš Baťa ml., Radim230
CR0021Štěpán Bonaventura, Hlinsko230
103. místo
CR0241Míša Vyoralová, Svratouch1129
CR0166František Besperát, Úhřetice829
CR0047Petr Slanař, Hlinsko829
CR0204Jaroslav Brůna st., Bělá029
CR0107Martin Solnička, Chrudim IV029
CR0209Ondřej Sychra, Bělá029
CR0208Ivana Sychrová, Bělá029
CR0170Filip Pecina, Chrudim-129
111. místo
CR0183Josef Dostál, Chrudim III828
CR0060František Karlík, Nasavrky828
CR0140Miloslav Kopecký, Rozhovice828
CR0046Dana Slanařová, Hlinsko828
CR0147Veronika Horáková, Svídnice528
CR0144Josef Jelínek, Čankovice528
CR0014Vladimír Schuster, Zaječice528
CR0132František Starka, Chrudim II528
CR0187Květa Hromádková, Zaječice228
CR0135Jiří Motyčka st., Mladoňovice228
CR0168Michal Rozsypal, Chrudim II228
CR0051Petr Teplý, Rosice228
CR0191Nikol Čelináková, H. Týnec-128
CR0010Antonín Hradec, H. Městec-128
CR0139Martin Jinoch, Chrudim III-128
CR0038Ilona Trognerová, Hlinsko-128
127. místo
CR0238Lukáš Macháček, Hlinsko227
CR0143Martin Berner, Chrudim027
129. místo
CR0110Kamila Žáková, Rohozná826
CR0111Libor Žák, Rohozná526
CR0206Bohuslav Bulva, Bělá026
CR0201Jaromír Patočka st., Bělá026
CR0211Jan Sychra, Bělá026
134. místo
CR0012Tomáš Děťák, Zbyhněvice1125
CR0025Radek Lédl, Hlinsko1125
CR0080Jana Bohatová, Slatiňany525
CR0013Zdeněk Dibelka, Chrudim III525
CR0077Petra Roztočilová, Svídnice525
CR0148Lenka Horáková, Svídnice225
CR0052Jan Hromádko, Chrast225
CR0117Štěpánka Pešavová, Chrudim I225
CR0174Marie Stará, Bítovany225
CR0133Martin Starka, Chrudim II225
CR0057Martin Škraňka, Nasavrky225
CR0102Josef Vacek, Chrudim III225
CR0034Eva Kynclová, Krouna-125
CR0177Marie Stará, Zaječice-125
CR0215Drahomíra Bláhová, Bělá-425
149. místo
CR0245Tomáš Kuchař, Chrudim824
CR0119Ladislav Fabián, Chrudim III224
CR0142Tomáš Berner, Chrudim024
CR0160Věra Škraňková, Chrudim III024
153. místo
CR0221Michaela Škraňková, Nasavrky1123
CR0103Josef Štursa, Zaječice523
CR0218Libuše Kalinová, Pardubice223
CR0115Josef Pištínek, Horka223
CR0202Kateřina Brůnová, Bělá023
158. místo
CR0175Bedřich Starý, Bítovany1122
CR0001Dominik Kučera, Nasavrky822
CR0070Olga Moravcová, Slatiňany522
CR0185Jan Polášek, Chrudim III/727522
CR0169Eva Rejdová, Svratouch522
CR0180Lucie Součková, Chrudim III522
CR0011Vladimír Trunc, Chrudim III522
CR0159Tomáš Novák, Stolany222
CR0118Josef Pešava, Chrudim III222
CR0004Zdeněk Sotona, Žumberk222
CR0076Žaneta Víšková, Slatiňany222
CR0075Michal Čičmanec, Slatiňany-122
CR0026Ludmila Jůnová, Hlinsko-122
171. místo
CR0141Kateřina Duřtová, Lhota pod Libčany021
172. místo
CR0227Pepík Svoboda, Ronov220
CR0225Marcela Váňová, Slatiňany220
CR0198Aneta Patočková, Bělá020
CR0164Miroslav Honzák, Lozice-120
176. místo
CR0049Petra Kalousová, Hlinsko1119
CR0145Jitka Jelínková, Čankovice519
CR0071Miloš Moravec st., Slatiňany219
CR0153Ladislav Synek, Pardubice II219
CR0157Eva Štursová, Slatiňany219
CR0029Leoš Tlapák, Všeradov219
CR0129Pavel Urválek, Chrudim III019
CR0096Jan Petr, H. Městec-119
CR0094Lada Polášková, Chrudim III-119
CR0031Lukáš Tlapák, Všeradov-419
186. místo
CR0003Roman Kubík, Vejvanovice518
CR0244Irena Šimonová, Slatiňany518
CR0200Iva Patočková, Bělá018
189. místo
CR0217František Jelínek, Čankovice1117
CR0205Iva Bulvová, Bělá017
CR0199Jaromír Patočka, Bělá017
CR0240Miloš Kyncl, Krouna-117
193. místo
CR0163Lenka Křivská, Bojanov516
CR0114Jiří Bořil, Chrudim IV016
CR0231Martin Duřt, Hradec Králové016
CR0097Miroslav Lacman, Ctětín-116
197. místo
CR0239Zdeněk Kalous, Hlinsko015
CR0237Milan Novák, Chrudim IV015
CR0099Vladimír Šebek, Zaječice015
200. místo
CR0219Olda Kalina, Vejvanovice514
CR0130Alena Starková, Chrudim II214
CR0213Vladimír Juliš, Bělá014
203. místo
CR0189René Hromádko, Zaječice813
CR0091Pavel Váňa, Slatiňany213
CR0223Miroslav Šebek, Vranov013
CR0007Eva Kacafírková, Kočí-113
CR0045Karel Tomšík, Hlinsko-113
CR0128Karel Tůma, Chrudim III-113
CR0194Roman Michek, Nasavrky-413
210. místo
CR0122Josef Sedlák, Chrudim812
CR0022David Bonaventura, Hlinsko512
CR0236Martina Nováková, Chrudim IV012
CR0161Petr Škraňka, Chrudim III012
214. místo
CR0216Daniel Bakeš, Ctětínek211
CR0138Jan Tatíček, Podlažice011
CR0220Petr Kalina, Opatovice-411
217. místo
CR0234Peter Tapalesse, Pardubice510
CR0050Eva Hromádková, Chrast210
CR0232Martina Bernerová, Chrudim010
CR0112Jitka Bořilová, Chrudim IV010
CR0230Evžena Duřtová, Lhota p. Libč.010
CR0137Jan Pilař, Křižanovice010
CR0134Jiří Motyčka ml., Mladoňovice-110
224. místo
CR0098Miluše Krejčíková, Zaječice09
225. místo
CR0248Kamila Andrová, Zaječice08
CR0086Jaruška Čičmancová, Slatiňany08
CR0242Jiří Janoušek, Chrudim III08
CR0116Milada Secká, Nové Lhotice08
229. místo
CR0113Jan Bořil, Chrudim IV07
CR0009Miroslav Buřič, Nasavrky-17
231. místo
CR0229Dagmar Peštová, Chrudim III06
232. místo
CR0247Milan Bárta, Vrdy05
CR0085Martina Homolková, Slatiňany05
CR0243Jaroslava Janoušková, Chrudim III05
CR0078Josef Sodomka ml., Slatiňany05
CR0251Lukáš Urválek, Chrudim IV05
237. místo
CR0173Jiří Starý, Bítovany54
CR0146Lucie Bořilová, Chrudim IV04
CR0044Soňa Škarvadová, Hlinsko-14
CR0068Kateřina Táborská, Slatiňany-74
241. místo
CR0109Josef Secký, Nové Lhotice03
242. místo
CR0090Luděk Čičmanec, Slatiňany02
CR0246Jan Koch, Chrudim III02
CR0136Libor Pilař, Křižanovice02
245. místo
CR0233Jan Bouza, Pardubice21
CR0252Jiří Hricz, Hlinsko01
247. místo
CR0250Jaroslav Andr, Zaječice0-1
CR0249Ivana Andrová, Zaječice0-1
249. místo
CR0253Milan Štoll, Slatiňany2-2
250. místo
CR0005Lenka Sotonová, Žumberk-1-8
251. místo
CR0069Denisa Táborská, Slatiňany2-11
252. místo
CR0155Renata Solničková, Chrudim IV0-22
253. místo
CR0152Kateřina Solničková, Chrudim IV0-25


4.3.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Pátrání po káněti má šťastný konec.

Adopce zvířat: největší zájem je o veverku

Pátrání po káněti má šťastný konec.

Pátrání po káněti má šťastný konec

Do řeky Chrudimky odtéká lépe vyčištěná voda

Hlinsko – Společnost Vodovody a kanalizace Chrudim (VaK Chrudim) dokončila kompletní rekonstrukci technologické části čistírny odpadních vod v Hlinsku. Příprava jedné z nejrozsáhlejších rekonstrukcí, financovaných zmíněnou společností takřka 65 miliony korun bez DPH, byla zahájena už v roce 2010.

Ochránci přírody stavěli kamenné bydlení pro ještěrky a hmyz

Pařížov – Dobrovolníci Hnutí Brontosaurus a Zeleného domu Chrudim stavěli u Pařížova kamennou zídku pro různé zajímavé druhy živočichů. Měla by sloužit například jako úkryt a místo pro slunění různým ještěrkám, slepýšům a podobně. 

Požár zachvátil pole u Žlebské Lhotky

Žlebská Lhotka – Strniště na poli nedaleko Žlebské Lhotky zachvátil ve středu po poledni požár. Díky rychlému zásahu hasičů se jej podařilo dostat pod kontrolu.

Nehoda u Běstviny si vyžádala dvě zraněné osoby

Běstvina – U nehody, která se stala v úterý krátce před půl čtvrtou odpoledne na silnici nedaleko Běstviny zasahovali profesionální hasiči ze Seče. 

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení