VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Zimní Tip liga čtenářů již klepe na dveře!

CHRUDIM -V zimní Tip lize najdou své místo vyznavači ledního hokeje a halových kolektivních sportů, jako jsou futsal, basketbal, házená, či volejbal. Kupon s deseti zápasy úvodního kola zimní Tip ligy bude na našich stránkách poprvé zveřejněn v pondělí 26. listopadu.

20.11.2007
SDÍLEJ:

Ilustrační fotografieFoto: Archiv

Ceny: Pro pětici nejlepších hráčů v každém okrese jsou připraveny ceny za tisíce korun od Elektro Berry a sud piva Primátor. Znovu budou vyhlašováni výherci jednotlivých kol, pro něž jsou taktéž připraveny zajímavé odměny. Vítěz kola se může těšit na Dárkový multipack – Paleta chutí z Pivovaru Náchod (obsahuje sedm piv a originální sklenici) a speciální tričko s logem Deníku, které má právo nosit jen nejlepší hráč kola.

Vánoční přestávka: V letošním roce se uskuteční v zimní Tip lize tři kola. Třetí dějství bude sehráno o víkendu 15. a 16. prosince, pořadí vyjde ve středu 19. prosince. Poté následuje vánoční přestávka a tiket pro čtvrté kolo bude zveřejněn na stránkách Deníku v pondělí 31. prosince se zápasy pro víkend 5. a 6. ledna. V novém roce soutěž vyvrcholí celkovým 13. kolem o víkendu 8. a 9. března.

Jak se zapojit? Od pondělí do pátku bude na stránkách Deníku vycházet soutěžní kupon obsahující deset zápasů, které se hrají o následujícím víkendu. Tipující u každého z nich napíše 0, 1 nebo 2 podle toho, jak odhaduje výsledek utkání v základní hrací době (1 = vítězství domácích, 0 = remíza, 2 = vítězství hostů). Dvojtipy jsou nepřípustné.

Správná trefa: U vybraného zápasu hráč vyplní poločas a konečný výsledek. Správná trefa rozhoduje při určování vítěze kola či stanovení pořadí při rovnosti bodů.

Bodování: Za správný tip hráč obdrží 2 body, za chybný -1. To znamená, že v každém kole lze získat maximálně 20 bodů, minimum činí -10 bodů.
První hlasování na kuponu! Pokud hráč tipuje poprvé, napíše do kolonky pro identifikační číslo velké písmeno N a vyplní jen své číselné heslo a ostatní údaje. Heslo si hráč určí sám při vstupu do hry jako kombinaci libovolných čtyř číslic, například 0135. Startovní číslo hráči přiděluje při vstupu do soutěže redakce Deníku. Každou středu otiskneme pořadí všech soutěžících. V tomto seznamu zjistí nový hráč své startovní číslo, které v dalším průběhu hry vpisuje do kuponu, do SMS zpráv nebo při hlasování na internetu. Startovní číslo a heslo fungují při hlasování SMS zprávou nebo při internetovém hlasování na stránkách www.denik.cz jako přístupový kód konkrétního hráče.

Sběrná místa: redakce Chrudimského deníku, Soukenická ul. 154, Chrudim, kancelář Chrudimského deníku, Poděbradovo náměstí v Hlinsku, restaurace SK Chrudim, restaurace Chrudimka, restaurace Na Kopečku v Chrasti, videopůjčovna Slatiňany (ul. TGM) a restaurace s Fortunou, Dvořákovo nábřeží v Hlinsku.

Uzávěrka: pátek 16.00: Uzávěrka pro vhození kuponů do sběrných schránek, či tipování pomocí SMS zpráv nebo na internetu je každý pátek v 16 hodin. U kuponů zaslaných poštou je rozhodující razítko odeslání. Tak tedy, hodně přesných tipů!

20.11.2007 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Ilustrační foto.

Firma JASOBAL bude platit už třetí pokutu

Na východ Čech se žene bouřka.

Blíží se silné bouře s lijákem, který by mohl rozvodnit potoky

Den zdraví v Bojanově byl skvělý

Bojanov – Když se v úterý rozezněl Bojanovem typický zvuk sanitního vozu, možná se i někdo lekl, pro koho ze sousedů jedou. Tentokrát si všichni mohli oddychnout, houkání bylo součástí projektu v Základní škole Bojanov.

Vařit můžete i pod širým nebem

Nemusíte vařit jen v domě. Můžete si pořídit kuchyň, která bude stát pod oblohou, nebo alespoň pod krytým přístřeškem na zahradě. A není to ani tak složité.

Geopark Železné hory se nestane součástí UNESCO

Chrudimsko - Geopark spravují Vodní zdroje Chrudim, ředitele této společnosti Daniela Smutka jsme se proto v rozhovoru zeptali na důvody odmítnutí žádosti a jaké má plány do budoucna.

Studenti prošli Zeleným peklem se ctí

Chrudim – V rámci výuky přírodovědných a technických předmětů na Gymnáziu Josefa Ressela v Chrudimi se během pondělí uskutečnila soutěž pětičlenných týmů zvaná Zelené peklo.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies