Vysoké Mýto – Skuteč 5:5 (0:1, 3:3, 2:1)

Branky: Večeře 2, Pavlák, Rozlivka, Kysilka – Horník, Částek, Hurych, Hromádko, Kremina.

Skuteč po výkonech z posledních zápasů nabrala sebevědomí a naopak domácí se před zápasem potýkali s kolísající formou, takže utkání slibovalo vyrovnanou bitvu. Domácí na Skuteč vletěli s velkým elánem, ale pevná obrana hostí odolala. Když se k útoku osmělila i Skuteč, hned se mohla radovat z vedoucí branky, když se po brejku dva na jednoho přesně trefil Horník. Po úvodní brance se šance dařilo tvořit na obou stranách, ale na další branky se čekalo až do prostřední třetiny.

Hned po dvou minutách se trefou ze vzduchu prosadil Částek – 0:2. Po dalších dvou minutách hry se však podařilo snížit Pavlákovi a o minutu později využil zaváhání obrany Rozlivka (2:2). Přestřelka v druhé třetině pokračovala dále, když vrátil vedení Skutči Hurych. Hosté se však z vedení neradovali dlouho, protože vyrovnání přišlo o půl minuty později z hole Večeři. S brankami se doslova roztrhl pytel, protože již za 26 sekund po vyrovnání zakončil únik přesnou trefou na 3:4 Hromádko. Třetí třetina přinesla i dále zajímavou podívanou plnou šancí na obou stranách.

Domácím se znovu podařilo dotáhnout skóre, když se znovu trefil Večeře. Vysokomýtští se poprvé v zápase dostali do vedení 6 minut před koncem zápasu v přesilové hře – Lašku šťastným pokusem překonal Kysilka. Jenže i hostím se podařilo stav zanedlouho vyrovnat, když se po fatální chybě v domácí obraně podařilo skórovat Kreminovi. Skuteč dostala příležitost rozhodnout v přesilové hře, kterou ale nedokázala využít. Vyrovnaný duel tak skončil zaslouženou dělbou bodů.

FbC Skuteč – Všestary 3:10 (1:2, 1:3, 1:5)

Branky: Částek, Malý, Kremina – Lahučký 3, Hellmann 3, Adamec, Moravec, Macháček, Novák.

Všestary, jasný favorit tohoto utkání, v podzimním utkání zlikvidoval svého soka vysoko 4:17 a i ve druhém utkání chtěl tento výkon co nejlépe napodobit. To se však hned z úvodu zápasu příliš nedařilo, když se už v druhé minutě po krásné individuální akci prosadil Částek. Jenže po faulu před Laškovou svatyní bylo nařízeno trestné střílení, které s přehledem zakončil Lahučký. Všestary měli balonek více na svých hokejkách, což se podařilo přetavit ve vedoucí branku Adamcovi.

I Skuteč se snažila ohrozit branku hostí, ale Ježek byl bezchybný. Další branky přinesla až druhá třetina. V polovině utkání zvyšoval na 1:3 opět Lahučký. Odpověď ze strany Skutče přišla záhy, když se při hře 4 na 4 trefil Malý. Poctivá defenzivní práce a občasné útočné výpady nesli Skutči vyhlídky na možný bodový zisk, ale zlom přišel pravděpodobně v posledních dvou minutách prostřední části, kdy se trefil Hellman a Moravec – 2:5. Poslední třetinu už Skutči docházeli síly na zvrat a začala kupit chyby v obraně, čehož tým ze špičky tabulky dokázal bezpečně využívat. Až za stavu 2:9 se za Skuteč podařilo upravit skóre Kreminovi, ale definitivní podobu výsledku 3:10 zajistil Novák.

Sestava FbC Skuteč: O. Laška – M. Hromádko, J. Kadavý, O. Krejčí – M. Kremina, L. Horník, K. Kuta /C/, M. Malý, F. Hurych, V. Částek.

HAGA Pce – Třemošnice 8:7

Branky: Zajíček 3, Sýkora 2, Götz 2, Pátek – Klepač 2, Dvořáček, Němec, Novák, Horní, Horák.

Třemošnice – Polička 6:6

Branky: Novák 3, Starý 2, Klepač – Blažejovský 2, Pazdera 2, Hermany, Řezanina.