VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

Okresní fotbalové soutěže

V čele 4. třídy trojice bez ztráty

Chrudimsko – Po 3. kole zůstala na čele nejnižší okresní fotbalové soutěže trojice mužstev, která ještě netratila ani bod – Kameničky B, Tuněchody B a Chroustovice B. Na opačném pólu stále čekají na první bodový zisk rezervy Načešic a Stolan.

3. třída: Slatiňanské „béčko“ načepovalo odevzdaným Dřenicím čtrnáctku

Chrudimsko – Rekordním vítězstvím skončilo utkání třetí třídy mezi rezervou Slatiňan a Dřenicemi, odevzdaní hosté inkasovali 14 branek. Se Spartakovci se bez ztráty kytičky drží na čele i Dynamo Rosice, které si zajelo pro výhru do Orle.

Okresní přebor: Zaječice daly nováčkovi z Kočí mat v 94. min.

Chrudimsko – Z trojice neporažených celků zaváhalo ve třetím kole Okresního přeboru mužstvo SSS Kočí, které doma nečekaně nestačilo na Zaječice. Na svůj první bodový zisk stále čekají Chrast, Vítanov a Křižanovice.

Fotbalový komentář nejen o tom, co se dělo v neděli v Nasavrkách

Chrudimsko - Máme za sebou dvě kola okresních fotbalových soutěží a jak je vidno, opět se dějí věci. Vždyť kdo by čekal, že mezi trojicí týmů Okresního přeboru, která ještě neztratila body, bude i nováček soutěže Kočí? A naopak na chvostu tabulky se bude s nulovým kontem krčit ještě na jaře „krajský" Prosetín či zkušená Chrast? Ale pojďme se na 2. kolo podívat podrobněji.

Ve 4. třídě padlo plných 49 branek!

Chrudimsko – Druhé kolo čtvrté třídy bylo bohaté na góly, padlo jich celkem 49!

Ve 3. třídě brankostroj Hrochova Týnce

Chrudimsko – Kanonádu zažili ve 3. třídě v Trhové Kamenici, radost z toho ale neměli.

Okresní přebor: Ve Svídnici vstřelili domácí gól přímo z rohu

Chrudimsko – Druhým kolem pokračoval fotbalový Okresní přebor. Překvapení se zrodilo v Zaječicích, kde si domácí vyšlápli na Junior Skuteč. Na čele tabulky jsou bez ztráty květinky tři mužstva – Rozhovice, Tuněchody a nováček z Kočí.

Fotbaloví příznivci se dočkali, o víkendu začala sezona

Chrudimsko - Dnešní komentář v krátkosti rozebírá zápasy prvního kola všech okresních soutěží, nechybí ale ani poděkování zpravodajům.

4. třída: Fotbal na pivních slavnostech táhl

Chrudimsko – První kolo odehrála i 4. třída.

Rozbor postupů a sestupů: Do divize nikdo nechtěl

Chrudim - V tomto článku se naposledy komplexně vrátíme k loňskému ročníku konkrétně k postupům a sestupům v soutěžích, v nichž nastupují zástupci našeho okresu (pochopitelně kromě ČFL, která byla v našem Deníku zejména kvůli nepřehledné situaci s nečlenem jednoho fotbalisty mužstva Viktorie Jirny již několikráte rozebírána).

Mistrovský fotbalový podzim začne v polovině srpna

Chrudim – Fotbalový ročník 2015/2016 v rámci krajských i okresních soutěžích začíná u dospělých druhým kolem v termínu 15. a 16. srpna s výkopem v 17 hodin, když premiérové kolo se odehraje o Státním svátku, ve středu 28. října. V jakých dvojicích dojde k premiéře nového ročníku?

Letem světem okresním fotbalovým aktivem

Chrudim – Venku horúčava, slunce nemilosrdně pálilo, ale zástupci fotbalových klubů nemohli chybět na aktivu OFS Chrudim. Přesto ne všichni vážili cestu do místní restaurace Kateřina. Scházeli zástupci Heřmanova Městce, Miřetic a Jenišovic, omluvenku zaslalo Hlinsko, Načešice, Trhová Kamenice a MFK Chrudim. Okresní fotbalový svaz všechno řádně připravil, důležitá fakta jsou již dnes na webové stránce, a proto se nelze divit, že během šedesáti minut jednání skončilo. Než vlastní aktiv začal, stačili jsme oslovit předsedu OFS Aleše Melouna, aby nám odpověděl na tři otázky.

Na úvod 3. třídy kontumace!

Chrudimsko - Hned 1. kolo této soutěže přineslo kontumaci, Trhová Kamenice se nesešla.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies