VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

Okresní fotbalové soutěže

3. třída: Rezerva Slatiňan opět vítězná

Chrudimsko – V Rosicích byl k vidění souboj dvou neporažených celků 3. třídy, který se ale nakonec proměnil v exhibici hostujícího Spartaku. Trhová Kamenice stále tápe.

Komentář k třetímu kolu okresních fotbalových soutěží

Chrudimsko - Máme za sebou další, v pořadí již třetí kolo okresních fotbalových soutěží. Pojďme si jej zase zhodnotit v krátkém komentáři.

V čele 4. třídy trojice bez ztráty

Chrudimsko – Po 3. kole zůstala na čele nejnižší okresní fotbalové soutěže trojice mužstev, která ještě netratila ani bod – Kameničky B, Tuněchody B a Chroustovice B. Na opačném pólu stále čekají na první bodový zisk rezervy Načešic a Stolan.

3. třída: Slatiňanské „béčko“ načepovalo odevzdaným Dřenicím čtrnáctku

Chrudimsko – Rekordním vítězstvím skončilo utkání třetí třídy mezi rezervou Slatiňan a Dřenicemi, odevzdaní hosté inkasovali 14 branek. Se Spartakovci se bez ztráty kytičky drží na čele i Dynamo Rosice, které si zajelo pro výhru do Orle.

Okresní přebor: Zaječice daly nováčkovi z Kočí mat v 94. min.

Chrudimsko – Z trojice neporažených celků zaváhalo ve třetím kole Okresního přeboru mužstvo SSS Kočí, které doma nečekaně nestačilo na Zaječice. Na svůj první bodový zisk stále čekají Chrast, Vítanov a Křižanovice.

Fotbalový komentář nejen o tom, co se dělo v neděli v Nasavrkách

Chrudimsko - Máme za sebou dvě kola okresních fotbalových soutěží a jak je vidno, opět se dějí věci. Vždyť kdo by čekal, že mezi trojicí týmů Okresního přeboru, která ještě neztratila body, bude i nováček soutěže Kočí? A naopak na chvostu tabulky se bude s nulovým kontem krčit ještě na jaře „krajský" Prosetín či zkušená Chrast? Ale pojďme se na 2. kolo podívat podrobněji.

Ve 4. třídě padlo plných 49 branek!

Chrudimsko – Druhé kolo čtvrté třídy bylo bohaté na góly, padlo jich celkem 49!

Ve 3. třídě brankostroj Hrochova Týnce

Chrudimsko – Kanonádu zažili ve 3. třídě v Trhové Kamenici, radost z toho ale neměli.

Okresní přebor: Ve Svídnici vstřelili domácí gól přímo z rohu

Chrudimsko – Druhým kolem pokračoval fotbalový Okresní přebor. Překvapení se zrodilo v Zaječicích, kde si domácí vyšlápli na Junior Skuteč. Na čele tabulky jsou bez ztráty květinky tři mužstva – Rozhovice, Tuněchody a nováček z Kočí.

Fotbaloví příznivci se dočkali, o víkendu začala sezona

Chrudimsko - Dnešní komentář v krátkosti rozebírá zápasy prvního kola všech okresních soutěží, nechybí ale ani poděkování zpravodajům.

4. třída: Fotbal na pivních slavnostech táhl

Chrudimsko – První kolo odehrála i 4. třída.

Rozbor postupů a sestupů: Do divize nikdo nechtěl

Chrudim - V tomto článku se naposledy komplexně vrátíme k loňskému ročníku konkrétně k postupům a sestupům v soutěžích, v nichž nastupují zástupci našeho okresu (pochopitelně kromě ČFL, která byla v našem Deníku zejména kvůli nepřehledné situaci s nečlenem jednoho fotbalisty mužstva Viktorie Jirny již několikráte rozebírána).

Mistrovský fotbalový podzim začne v polovině srpna

Chrudim – Fotbalový ročník 2015/2016 v rámci krajských i okresních soutěžích začíná u dospělých druhým kolem v termínu 15. a 16. srpna s výkopem v 17 hodin, když premiérové kolo se odehraje o Státním svátku, ve středu 28. října. V jakých dvojicích dojde k premiéře nového ročníku?

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení