VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Řádky důvěry: 'S pomocí boží hledám hodnou ženu pro život na vesnici'

Východní Čechy - Každý pátek zveřejňujeme příběhy čtenářů, kteří se chtějí podělit o radost i smutek.  Pokud máte chuť, napište nám svoje zážitky.

3.3.2012
SDÍLEJ:

Ilustrační fotografie.Foto: DENÍK/Jan Jelínek

Stránka Řádků důvěry se těší mimořádnému zájmu čtenářů. Do redakce chodí desítky dopisů. Proto mějte strpení, i váš příběh brzy zveřejníme.

Krok k novému životu?

Rád bych se prostřednictvím vašeho deníku seznámil s dívkou či ženou ve věku 25 – 38 let štíhlé postavy s výškou do 170 centimetrů. Měla by být hodná, spolehlivá, dobrá hospodyně, tolerantní organizátorka, zkrátka taková, která mě pochopí a nebude mi vyčítat mou minulost. Měla by mít ráda hudbu, knihy, filmy, přírodu a zvířata.

Jsem svobodný, bezdětný, ve věku 35 let, štíhlé 178 cm vysoké postavy, sympatický a citlivý, se smyslem pro humor. Prozatím jsem kuřák, ale rád bych se s tím časem vypořádal. Miluji kulturu, čtu rád hodnotnou literaturu, která člověku něco dá. Uvítal bych ženu s vlastním bydlením, případně i s malým dítětem. Mám děti rád a časem bych se nebránil i založit rodinu. Rodinné zázemí je to, co mi opravdu schází. V minulosti jsem preferoval sice svou volnost, ale dnes se cítím osamocen. Měla by žít ve východních Čechách nebo na Moravě, vlastně kdekoliv, hlavně, aby se mi ji podařilo nalézt.

Píšu pravdu, nemám rád přetvářku a lži. Uvítal bych nejprve pár dopisů, případně mailů.  V případě vzájemných sympatií si více povíme při osobním setkání.

Toto je můj krok k seznámení a novému životu. Doufám, že se mi ozve dívka nebo žena, která podobně jako já postrádá společné zázemí. Napiš mi, prosím, svou adresu, telefon či případně e-mailovou adresu.

Čekám a těším se na odpověď.

David z Jaroměře

(Pokud chcete reagovat na tento příspěvek, pište na adresu uvedenou vpravo dole na této straně. Na obálku napište, komu odpovídáte a datum otištění příspěvku. Dopis adresátům předáme.)

Hledám ženu, se kterou bych mohl prožívat radosti 
i starosti života

Jsem pravidelným čtenářem Řádků důvěry. Každý článek si pozorně přečtu a o každém pisateli přemýšlím. Nepíši do nich poprvé, ale bohužel mi nikdy neodpověděla žena, která by chtěla žít a pracovat na vesnici.

Takových žen, jako byly naše maminky a babičky, je už dnes málo. Jsem vysoký 190 centimetrů a je mi 59 let. Jsem bezdětný vdovec v invalidním důchodu, katolík, nekuřák a abstinent.  Mezi mé záliby patří práce kolem domu a na zahrádce, chovám drobná hospodářská zvířata. Rád se podívám na pěkný film v televizi, poslechnu si rád dechovku.

Nejsem žádný škarohlíd, mám rád legraci. Nehledám žádnou služku, ale ženu, se kterou bych mohl prožívat radosti a starosti dnešního života.

Třeba se stane zázrak a odepíše mi obyčejná, věřící žena – katolička, která nebude hledat jen bohatství, ale i jiné hodnoty, které už dnes nejsou zřejmě  tak moderní, jako je láska, úcta, věrnost a čestné jednání. Prosím všechny, které můj dopis oslovil a budou mi chtít odepsat, aby uváděly v dopise svou adresu, mobil nemám.

Jaroslav z východních Čech

(Pokud chcete reagovat na tento příspěvek, pište na adresu uvedenou vpravo dole na této straně. Na obálku napište, komu odpovídáte a datum otištění příspěvku. Dopis adresátům předáme.)

Chcete napsat do Řádků důvěry?

Do řádků důvěry napište vlastní příběh, v němž se podělíte o své starosti, samotu, ale i radosti a úspěchy. Možná právě tak získáte nová přátelství. Své příspěvky s kontakty na vás (adresou a telefonním číslem) i odpovědi na zveřejněné příběhy posílejte na: Hradecký deník, Řádky důvěry, Kladská 17, 500 03 Hradec Králové, nebo na e-mailovou adresu G.Capouskova@vlp.cz.
Neuveřejňujeme anonymní příspěvky. V případě odpovědi uveďte vzadu na obálce, komu odpovídáte a datum otištěného příspěvku. Dopisy doručíme.

Autor: Redakce

3.3.2012
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Marioneta malé tanečnice.
2

Muzeum chystá výstavu věnovanou jediné loutce

Kominík při práci.

Hasiči varují: Dejte pozor na nevyčištěný komín

Klesající zadluženost dává projektům šanci

Chrudim – Městu se daří snižovat zůstatek nesplacených úvěrů. Radnice si tak bude moci případně vzít bez obav nový úvěr na zajištění některé z připravovaných větších investic.

A teď na nebezpečné území Vyšehradu

Chrudim - Sobotním soupeřem chrudimského týmu byl šestý celek ČFL - SK Benešov. Utkání začali domácí ofenzívně a vypracovali si několik příležitostí.

Ve středu představíme prvňáky ze ZŠ dr. Peška Chrudim

Chrudimsko - Ve středu 20. září přinese Chrudimský deník čtenářům druhý díl svého nového seriálu Naši prvňáci. Jeho prostřednictvím bude představovat tabla jednotlivých prvních tříd základních škol, a to až do pololetního vysvědčení.

Obyvatele Pardubického kraje nejvíc trápí neutěšené silnice

Chrudim - Chybějící obchvaty, dálnice a rozbité okresky. To je podle exkluzivního předvolebního průzkumu pro Deník největší problém kraje. Můžou s ním ale poslanci něco udělat?

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení