VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Centrum kultury už má svou vedoucí

Hlinsko – Kateřina Dibelková připravuje program na následující rok i obsah webové stránky.

13.3.2011
SDÍLEJ:

Stavba multifunkčního centra v Hlinsku.Foto: Radek Latislav

Provoz právě budovaného multifunkčního centra bude zahájen v listopadu, ale už nyní město zabezpečuje jeho provoz. Má se o něj starat sedm stálých zaměstnanců – vedoucí klubu, ekonom, programový pracovník, správce, technik, provozní pracovník a uklizečka.

Další pracovníky, promítače, uvaděčku, šatnářku či recepční, město zaměstná na dohodu. „Vzhledem k tomu, že již nyní je třeba připravovat podrobný kulturní program na rok 2012, bude v následujícím měsíci vypsáno výběrové řízení na pozici programového pracovníka, který by měl nastoupit do zaměstnání již v červenci. Celkové mzdové náklady jsou plánovány zhruba na 2,5 milionu korun včetně odvodů,“ řekla starostka Hlinska Magda Křivanová.

Vedoucí nového kulturního klubu bude Kateřina Dibelková, která v současné době plánuje programy pro všechny věkové kategorie i různé zájmové skupiny návštěvníků multifunkčního centra. Rovněž připravuje webovou stránku, na které čtenáři naleznou veškeré potřebné informace o budoucím provozu.

V kompetenci Kateřiny Dibelkové je nejen příprava nabídky kulturních a společenských programů, ale i výběr dalších spolupracovníků, ať již z řad těch stávajících nebo z nových tváří na základě výběrového řízení.

Stavba byla zahájena před rokem a bude ukončena k letošnímu 30. září. Poté započne stěhování Městského kulturního klubu Hlinečan, který v současné době sídlí v Orlovně. Tento klub se stane provozovatelem zařízení.

Zázemí v novém objektu naleznou i členové mnoha dalších místních spolků a organizací. K jejich dobrému pocitu by měly přispět originální výtvarné doplňky, které připravují hlinečtí studenti AVU a UMPRUM.

Hlinsko získalo od Evropské unie dotaci 63,4 milionu korun, což je 45 procent celkových nákladů stavby.

(ron, mk)

13.3.2011 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Bezpečné prázdniny v Městském parku v Chrudimi
24

Bezpečné prázdniny připomněly dětem, jak prožít léto bez úhony

Pietní akt v památníku v Ležákách

KAM O VÍKENDU: Deník přináší pozvánku

Z chaty rodinný dům – proměna je možná, ale má svá úskalí

Přestavba víkendové chaty na rodinný dům je v Čechách celkem obvyklá věc. Jenže ne vždy to funguje. Bohužel ne vždy totiž investor pochopí, že trvalé bydlení potřebuje něco jiného než chata. Pojďme se podívat na zajímavý návrh rekonstrukce chaty na moderní rodinný dům.

HLASUJTE! Hospůdky 2017 aneb "Vychutnejte si léto s Deníkem"

Východní Čechy - Redakce vašeho regionálního Deníku opět po roce přichází s již tradičním projektem.

Brigád je hodně, je ale dobré si vše zajistit s předstihem

Pardubicko, Chrudimsko – S blížícími se letními prázdninami roste mezi studenty středních a vysokých škol poptávka po brigádách.Že ne vždy je brigádu snadné najít, zjistila i studentka práv Klára Dostálová.

Stále není pozdě sehnat letní tábor

Chrudim – Spolek Klíček a Klíčenky Chrudim nabízejí volná místa v rekreačním zařízení Krasnice u Přelouče. Tábor se koná ve dnech 15. až 29. července. Jeho tématem je: „Praotec Čech by zíral".

Předvolební speciál deníku: Jak splnila vláda své sliby?

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies