SK Chrudim – Žamberk 0:2

Vyrovnaný duel, v němž domácí neproměňovali vyložené šance (největší z nich, Lankašovu, vytáhl brankář Mačát na tyč), za což je fotbalovější soupeř potrestal. V závěru se Chrudimští snažili alespoň vyrovnat, hráli vabank a inkasovali podruhé do odkryté obrany.

Fakta – branky: 35. Kos, 86. Pavelka. Rozhodčí: Suchomel. ŽK: 1:2. Diváků: 180. Poločas: 0:1.

SK Chrudim: Kramařík – Hudeček, Lankaš, Hromádko, Starý, Šebek, Lištván, Tesař, Pudil, Wenzl, Vágner (Fantl, Zelinka, Štursa).

H. Městec – Králíky 6:1

Při pouťovém fotbalu před 350 diváky se domácí první půlku rozehrávali, po přestávce ale přišla posvícenská smršť, kterou hosté odskákali šesti „buřty“.

Fakta – branky: 17. Richtera, 57. D. Salfický, 60. Večerník, 65. Hlaváč (pen), 70. Synek, 75. vlastní Jiří Makar – 80. vlastní Rychtera. Rozhodčí: Sliž. ŽK: 3:4. ČK: 0:1 (80. Khol). Diváků: 350.

H. Městec: Jandáček – M. Salfický (70. J. Uttendorský), Veleba, Dostál (64. Synek), J. Volejník, D. Salfický, Hlaváč, M. Volejník, Hamsa, Rychtera, Večerník (75. Štefanča).

Semanín – Prachovice 1:0

Hosté sehráli špatné utkání. Měli sice po celý zápas územní převahu, vytvořili si řadu loženek, ale branku nevstřelili a naopak dvacet minut před koncem si jednu nechali vstřelit.

Fakta – branka: 70. Sokol. Diváků: 70. Poločas: 0:0.

Prachovice: Ondráček – Horyna, Horák, Budinský, Ptáček – Kříž, Samčenko, Kostka, Kořínek – Brychnáč, Mach.

Načešice – Rychnov n. M. 1:2

Domácím citelně chyběl minule vyloučený tvůrce hry Svoboda. Soupeř skóroval hned v úvodu utkání. Poté se hra vyrovnala, domácím se podařilo do přestávky vyrovnat, navíc nastřelili dvakrát tyč. Bohužel už nedokázali zopakovat podobný výkon ve II. půli a hosté se opět v úvodu střelecky prosadili, což bylo pro zbytek zápasu rozhodující.

Fakta - branky: 39. M. Chmelík – 4. Suchý, 50. Grochol. Rozhodčí: Sůra. ŽK: 1:2. Poločas: 1:1. Diváků: 110.

Načešice: Novák – Kudyn, J. Tomčík, Petřík, Bříza (13. M. Jirásek) – D. Jirásek, M. Tomčík, Semrád (73. Pilný) – Chudomel, M. Chmelík, Hladina.