VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Na Seči měli sněm veterinární lékaři

Seč - Zástupci Komory veterinárních lékařů České republiky se vsobotu sešli vhotelu Jezerka na vpořadí sedmnáctém sněmu.

12.10.2008
SDÍLEJ:

Jedním z čestných hostů sněmu Komory veterinárních lékařů byla také Ljiljana Markus-Cizelj - viceprezidentka Federation of Veterinarians of EuropeFoto: Milan Seidl

Zajímavým bodem programu bylo oficiální spuštění nových webových stránek Komory veterinárních lékařů ČR, které lze prohlédnout na adresách www.vetkom.cz nebo www.kvl.cz. Web má sloužit i laické veřejnosti. Grafickým i obsahovým zpracováním odpovídá web současným standardům obdobných profesních informačních portálů v zahraničí.

Ve svém proslovu zdůraznil prezident KVL ČR Karel Daniel potřebu změny v informační strategii komory: „Design našich webových stránek je vyvážený, respektující poslání a smysl komory. Struktura a náplň jsou však nyní daleko více zaměřeny na širokou veřejnost. Naším zájmem je efektivnější využití internetu, v současnosti nejspíš nejsilnějšího média, k lepší propagaci veterinární profese mezi lidmi, kteří stále častěji naše služby a rady poptávají a využívají. Musíme proto dbát mnohem více o informovanost nejen vlastních členů, ale i mimo komoru.“

Důležitost rychlé a kvalitní výměny informací v rámci KVL ČR ještě zvýrazňuje skutečnost, že Česká republika bude hostit Světový veterinární kongres v roce 2013. „Pořadatelství světového setkání veterinárních lékařů je pro nás obrovským úspěchem a zároveň ohromným závazkem na příštích pět let naší práce. Je nutné vše připravit v organizační a technické rovině, zajistit odborný a doprovodný program a mnoho další záležitostí. Věřím, že společným úsilím zvládneme naplnit očekávání, která s touto prestižní událostí budou jak v tuzemsku tak v cizině,“ uvedl Karel Daniel.

12.10.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Chance futsal liga - 1. finále play off: FK ERA-PACK Chrudim - SK Slavia Praha.

Chrudimští futsalisté porazili pražskou Slavii a třináctý titul mají na dosah

Kácení máje v Kameničkách.

V Kameničkách budou během soboty kácet májku

Zachráněné děti se vyváděcí masky vůbec nebály

Chrudim – Ve čtvrtek před devátou hodinou dopolední hlásí učitelka Mateřské školy U Stadionu kouř v jedné třídě. A skutečně, hoří elektroinstalace výtahové šachty! Okamžitě je vyhlášen poplach a děti opouštějí budovu. Do minuty jsou slyšet hasičské sirény a za chvíli už rudobílá auta zastavují před školkou.

Vejvanovičtí pořádají v sobotu oslavu výročí

Vejvanovice – Obyvatelé Vejvanovic si příští sobotu připomenou 850 let od první písemné zmínky. Oslavy budou velké.

Běžci zmizeli, tráva v Chrasti zarůstá plevelem

Chrast - Běžecká dráha na stadionu v Chrasti zarůstá plevelem, ale město ji rekonstruovat nebude. Běžců, kteří by využívali, se totiž momentálně nedostává.

Soutěž prověřila právní znalosti školáků

Chrudim – Velký sál Muzea hostil účastníky krajského kola 14. ročníku vědomostní soutěže Právo pro každý den, kterou pořádalo město Chrudim. Přijelo 14 soutěžních týmů z 8. až 9. tříd základních škol a víceletých gymnázií z celého Pardubického kraje.

Předvolební speciál deníku: Jak splnila vláda své sliby?

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies