VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Na Seči měli sněm veterinární lékaři

Seč - Zástupci Komory veterinárních lékařů České republiky se vsobotu sešli vhotelu Jezerka na vpořadí sedmnáctém sněmu.

12.10.2008
SDÍLEJ:

Jedním z čestných hostů sněmu Komory veterinárních lékařů byla také Ljiljana Markus-Cizelj - viceprezidentka Federation of Veterinarians of EuropeFoto: Milan Seidl

Zajímavým bodem programu bylo oficiální spuštění nových webových stránek Komory veterinárních lékařů ČR, které lze prohlédnout na adresách www.vetkom.cz nebo www.kvl.cz. Web má sloužit i laické veřejnosti. Grafickým i obsahovým zpracováním odpovídá web současným standardům obdobných profesních informačních portálů v zahraničí.

Ve svém proslovu zdůraznil prezident KVL ČR Karel Daniel potřebu změny v informační strategii komory: „Design našich webových stránek je vyvážený, respektující poslání a smysl komory. Struktura a náplň jsou však nyní daleko více zaměřeny na širokou veřejnost. Naším zájmem je efektivnější využití internetu, v současnosti nejspíš nejsilnějšího média, k lepší propagaci veterinární profese mezi lidmi, kteří stále častěji naše služby a rady poptávají a využívají. Musíme proto dbát mnohem více o informovanost nejen vlastních členů, ale i mimo komoru.“

Důležitost rychlé a kvalitní výměny informací v rámci KVL ČR ještě zvýrazňuje skutečnost, že Česká republika bude hostit Světový veterinární kongres v roce 2013. „Pořadatelství světového setkání veterinárních lékařů je pro nás obrovským úspěchem a zároveň ohromným závazkem na příštích pět let naší práce. Je nutné vše připravit v organizační a technické rovině, zajistit odborný a doprovodný program a mnoho další záležitostí. Věřím, že společným úsilím zvládneme naplnit očekávání, která s touto prestižní událostí budou jak v tuzemsku tak v cizině,“ uvedl Karel Daniel.

12.10.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Nehoda u Přestavlk

Po srážce zůstala honda nadranc

Letní kino

Letní kino ustoupilo počasí i stížnostem

Barokní serenaty hrané nyní v Chrudimi mnoho uší neslyšelo

Chrudim – Muzeum barokních soch v Chrudimi se na tři dny proměnilo v operní sál. Před oltářem vyrostlo pestrobarevné jeviště, na němž hudební soubor Ensemble Damian pod vedením Tomáše Hanzlíka uvedl nebo ještě uvede celkem čtyři hudební kousky staré minimálně dvě století.

V kufru auta vezli pytel trávy. A nešlo o senoseč

Pardubický kraj - Vezeme deset kilo technického konopí, hájila se osádka osobního auta… Jenže hlídku celníků o tom nepřesvědčila.

Řidič po srážce s kamionem utrpěl četná zranění

Hlinsko - „Byla to taková morda, že kusy aut lítaly kolem,“ popisují svědci čtvrteční srážku osobního auta s kamionem, ke které došlo krátce před půl sedmou ráno na silnici mezi Hlinskem a Chlumem. Těžce zraněného řidiče odvezla sanitka do nemocnice.

Automatika zalarmovala hasiče a poté vypustila pěnu

Třemošnice - Profesionální hasiče ze Seče a dobrovolné z Třemošnice, Prachovic a Seče vyburcoval ve středu ve 21.18 poplach. Mělo hořet v dílně podniku ve Skoranově. I když vše nasvědčovalo tomu, že by mohlo jít o veliký požár, nakonec se vůbec nehasilo.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení