VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Na Seči měli sněm veterinární lékaři

Seč - Zástupci Komory veterinárních lékařů České republiky se vsobotu sešli vhotelu Jezerka na vpořadí sedmnáctém sněmu.

12.10.2008
SDÍLEJ:

Jedním z čestných hostů sněmu Komory veterinárních lékařů byla také Ljiljana Markus-Cizelj - viceprezidentka Federation of Veterinarians of EuropeFoto: Milan Seidl

Zajímavým bodem programu bylo oficiální spuštění nových webových stránek Komory veterinárních lékařů ČR, které lze prohlédnout na adresách www.vetkom.cz nebo www.kvl.cz. Web má sloužit i laické veřejnosti. Grafickým i obsahovým zpracováním odpovídá web současným standardům obdobných profesních informačních portálů v zahraničí.

Ve svém proslovu zdůraznil prezident KVL ČR Karel Daniel potřebu změny v informační strategii komory: „Design našich webových stránek je vyvážený, respektující poslání a smysl komory. Struktura a náplň jsou však nyní daleko více zaměřeny na širokou veřejnost. Naším zájmem je efektivnější využití internetu, v současnosti nejspíš nejsilnějšího média, k lepší propagaci veterinární profese mezi lidmi, kteří stále častěji naše služby a rady poptávají a využívají. Musíme proto dbát mnohem více o informovanost nejen vlastních členů, ale i mimo komoru.“

Důležitost rychlé a kvalitní výměny informací v rámci KVL ČR ještě zvýrazňuje skutečnost, že Česká republika bude hostit Světový veterinární kongres v roce 2013. „Pořadatelství světového setkání veterinárních lékařů je pro nás obrovským úspěchem a zároveň ohromným závazkem na příštích pět let naší práce. Je nutné vše připravit v organizační a technické rovině, zajistit odborný a doprovodný program a mnoho další záležitostí. Věřím, že společným úsilím zvládneme naplnit očekávání, která s touto prestižní událostí budou jak v tuzemsku tak v cizině,“ uvedl Karel Daniel.

12.10.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Hledaný 44letý Karel Synek.

Policie v Pardubicích pátrá po Karlu Synkovi

Jiří Fröhlich
DOTYK.CZ

Prima vyhodila vedoucího vydání Diváckých zpráv neprávem, rozhodl soud

Policie pátrá po nezvěstném muži

Chrudimsko – Policisté hledají sedmapadesátiletého Bohuslava Voráčka z Hlinska, který v sobotu 24. června odešel ze svého domu a už se nevrátil. Své ženě pouze sdělil, že mu není dobře a jde se projít.

Chrudimským Svobodným se nelíbí výsledek hlasování

Chrudim – Petr Lichtenberg a Josef Káles, zastupitelé za chrudimské Svobodné, navrhli do finančního výboru města svého spolustraníka Josefa Lebdušku. Ten však nakonec zvolen nebyl, neboť většina zastupitelů pro něj prostě nezvedla ruku.

Lidé v Běstvině budou třídit i do pytlů

Běstvina – Obyvatelé Běstviny budou mít od července možnost třídit domácí odpad nově i do pytlů, které si mohou zdarma vyzvednout v úředních hodinách na obecním úřadu. Firma bude svážet tříděný odpad (papír, plast, kovový odpad a nápojové kartony) od domů poprvé 10. července.

Muž marně hledal svého otce

Slatiňany – Obyvatelka Slatiňan se obrátila na chrudimskou městkou policii s tím, že za ní přišel cizí muž hledající svého otce. Měl bydlet ve Slatiňanech, ale dotyčný už nevěděl kde.

Předvolební speciál deníku: Jak splnila vláda své sliby?

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies