VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Řidiči budou muset objíždět

Kočí - Řidiči jedoucí z Chrudimi na Hrochův Týnec budou mít od příštího týdne ztíženou cestu.

21.7.2012
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Jiří Sejkora

Od středy 25. července oprava uzavře vozovku v délce dvou kilometrů za obcí Kočí. Silničáři budou obnovovat živičný kryt vozovky.

Uzavírka potrvá nepřetržitě až do 1. srpna.

Osobní automobily s objížďkou nebudou mít problémy. Jednoduše odbočí v obci Kočí na Nabočany či Dolní Bezděkov.

Nákladní vozy to budou mít složitější. Objížďka je povede z Chrudimi do Slaťiňan, přes Zaječice až do Chrasti.

(lv)

Objízdná trasa se nařizuje takto:

a) pro nákladní dopravu (vozidla nad 3,5 tun):

Provoz nákladních vozidel nad 3,5 t bude z okružní křižovatky v Chrudimi (u Kauflandu) vyveden po silnici I/17 (třída SNP) až na křižovatku se silnicí I/37 v Chrudimi (u Guláška). Po silnici I/37 bude provoz veden směrem na Slatiňany až na kruhový objezd ve Slatiňanech. Z této okružní křižovatky pojedou nákladní vozidla po silnici II/358 přes obec Orel, Zaječice do Chrasti, kde odbočí na silnici II/355 a přes obce Rosice a Přestavlky se vrátí na silnici I/17 v obci Hrochův Týnec.
Objízdná trasa se stanovuje jako o b o u s m ě r n á .

Délka objížďky pro nákladní dopravu je cca 18,5 km.

b) pro osobní dopravu

V obci Kočí vozidla odbočí vpravo ze silnice I/17 na silnici III/3583 (směr Orel). Na křižovatce III/3583 s III/3585 vozidla odbočí vlevo směrem na Nabočany. V Nabočanech dále vozidla odbočí vlevo na III/358 11 a vrátí se na I/17 s pokračováním na Hrochův Týnec.
Objízdná trasa pro osobní dopravu se nařizuje jako o b o u s m ě r n á .

Délka objížďky je cca 3,8 km.

IZS (hasiči, zdravotní záchranná služba) pro výkon svých povinností použijí objízdnou trasu pro osobní dopravu a autobusy.

Uzavírka bude mít částečný vliv na obsluhu zastávek pravidelné linkové autobusové dopravy.

Autobusové linky v době úplné uzavírky použijí následující objízdné trasy:

Linka 650 608 Veolia Transport Východní Čechy a.s.
spoje č. 4, 8, 9, 16, 17, 22 trasované přes Dolní Bezděkov pojedou z Hrochova Týnce do Vejvanovic přes Stíčany a opačně. Obyvatelé Dolního Bezděkova musejí dojít na zastávku ve Vejvanovicích, zastávky Dolní Bezděkov, Dolní Bezděkov,,u kapličky a Nabočany,,odb. nebudou těmi to spoji obslouženy (na označník se dá uvedená informace).
u spoje 7 a 9 bude prodloužena čekací doba v Hrochově Týnci na přípojný autobus (linka 703) z Chrudimi na 10 minut.

Linka 620 703 Veolia Transport Východní Čechy a.s.
spoje trasované přes Dolní Bezděkov pojedou z Hrochova Týnce přes Stíčany a Vejvanovice do Dolního Bezděkova a dále do Kočí a Chrudimi a opačně, u těchto spojů nebude zastávka Nabočany,,odb. obsloužena (na označník se dá uvedená informace).

Linka 700 703 ČSAD Ústí nad Orlicí, a.s.
spoj č. 31 trasovaný přes Dolní Bezděkov pojede z Hrochova Týnce přes Stíčany a Vejvanovice do Dolního Bezděkova a dále do Kočí a Chrudimi, u tohoto spoje nebude zastávka Nabočany,,odb. obsloužena (na označník se dá uvedená informace).

Linka 620 709 Veolia Transport Východní Čechy a.s.
spoj č. 6 pojede z Hrochova Týnce přes Stíčany a Vejvanovice mimo Dolní Bezděkov, zastávky Dolní Bezděkov, Dolní Bezděkov,,u kapličky a Nabočany,,odb. nebudou tímto spojem obslouženy (na označník se dá uvedená informace).

Linka 700 996 ČSAD Ústí nad Orlicí,a.s.
pojede přes navrženou objížďku v obci Kočí po sil. III/3583-III/3585-III/35811 do Nabočan a po sil. III/ 35811-I/17, dále po stávající trase.

Linka 680 037 Zlatovánek spol. s r.o.
pojede přes navrženou objížďku v obci Kočí po sil. III/3583-III/3585-III/35811 do Nabočan a po sil. III/ 35811-I/17, dále po stávající trase.

Krajský úřad Pardubice

Autor: Redakce

21.7.2012 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto.

V Havlíčkově ulici raději neparkujte

ilustrační foto

Poprvé se strážníci setkali s oznámením na dým v baru

AUTOMIX.CZ

Vybíráme ojeté SUV do 300 tisíc. Jaké koupit? A jakým se radši vyhnout?

Sportovně užitková vozidla vládnou světu a to nejen mezi novými auty, ale jejich obliba výrazně roste i mezi ojetinami. Pojďme se tedy podívat na to, jaké možnosti máte, když si chcete pořídit ojeté SUV s relativně omezeným rozpočtem. Probereme si SUV do 300 tisíc a koukneme na pět kusů, které za to stojí. A také na pět, jimž byste se měli vyhnout.

Nejvíc se půjčují knihy pro děti

Třemošnice – V kterém ročním období si lidé nejvíce půjčují knihy? Jaké žánry jsou oblíbené, a naopak co se stane, když nějaký opozdilec knížky vrací pozdě? Na tyto otázky nám odpovídala pracovnice knihovny a informačního centra v Třemošnici Pavla Alvarezová.

Mlékařem se zatím chce stát šest dětí, stav není konečný

Hlinsko – Do města, které se dříve pyšnilo množstvím budoucích kožešníků, strojníků, traktoristů nebo obráběčů kovů, se vrací po letech učňovské školství. Nový obor „výrobce potravin – mlékař“, začne v září studovat prozatím šest dětí. 

Po srážce zůstala honda nadranc

Přestavlky – Děsivě vypadající nehoda se stala v pátek před devátou ráno na silnici mezi Přestavlky a Rosicemi.Řidič naštěstí utrpěl jen lehká zranění.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení