VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Stydliví muži získali úterní saunování sami pro sebe

Chrudim - Ženy, pozor! Chystáte se do chrudimské sauny? Pak vězte, že po dobu prázdnin je pro vás úterek zapovězeným dnem…

1.8.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Internet

Prázdninová úprava nemile překvapila například Chrudimáka Petra Svobodu, který se vydává do sauny pravidelně společně se svojí přítelkyní.

„Loni byla v Chrudimském zpravodaji uvedena provozní doba v úterý a ve čtvrtek pro muže i ženy společná. Když jsme saunu s přítelkyní navštívili, tak nám paní u pokladny řekla, že to ve zpravodaji napsali špatně a že v úterý bude otevřena jen pro muže. Další úterý mi bylo zase řečeno, ‚že se tady domluvili‘ a bude společná i v úterý,“ uvádí Svoboda. „A letos? Na začátku prázdnin jsem se podíval na internet, kde byla a stále je uvedena provozní doba úterý čtvrtek společná! I přes to jsem před 14 dny volal na pokladnu a chtěl se ujistit, aby nedošlo opět k nedorozumění, jestli je tedy opravdu i v úterý společná. Bylo mi to potvrzeno, úterý i čtvrtek společná. V úterý, po týdnu dovolené, se vydáme s přítelkyní do sauny. Paní u pokladny vydala klíč i mé přítelkyni, (podle nápisu ‚úterý muži‘ u pokladny vlastně omylem). Když jsme přišli do šatny, tak jsme byli jakýmsi pánem rázně upozorněni, že dnes jsou jen „muži“ a že sem právě proto chodí v úterý. Připadá mi, jako by si jeden či dva pánové někomu posteskli, že by rádi měli v úterý saunu jen pro sebe. Tím tedy znemožnili využívat plnohodnotně celoroční permanentku ženám, například mé přítelkyni, která za ni rovněž zaplatila 2500 korun,“ zlobí se Svoboda.

Ředitel Sportovních areálů města Chrudim Luděk Marousek je teď mimo město na dovolené, s dotazem nás proto odkázal na ekonomku Věru Pilařovou. „Prázdninový provoz je popsán na webových stránkách areálů v rubrice novinky,“ vysvětluje Pilařová. To je pravda, informace je však zasuta pod titulkem „Krytý bazén otevřen v úterý a čtvrtek“ kde ji na první pohled sotva bude někdo hledat. Ve stálé tabulce provozní doby je úterý naopak vyhrazeno právě ženám! Ve vzduchu dál visí i otázka, proč mohou o prázdninách muži do sauny dvakrát v týdnu, zatímco ženy pouze jednou.

Autor: Marek Nečina

1.8.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Z vyšehradské umělé trávy veze Chrudim tři body.

Z vyšehradské umělky přijela Chrudim s plným počtem bodů

Z prodejní výstavy konané v rámci Babího léta na Železných horách.

Autokemp lákal návštěvníky

Už se moštuje

Krouna – Začala sezóna moštování. Základní organizace Českého zahrádkářského svazu v Krouně nabídla první letošní moštování v pátek 22. září.

Při Rosické brázdě vystoupí i Duo Jamaha

Rosice – Dnes od 9 hodin se v areálu rosické tržnice koná Rosická brázda.

Na pétépáky se jen tak nezapomene

Chrudim – Včera dopoledne odhalili zástupci Chrudimi a Českého svazu PTP-VTNP ve vstupní hale Městského úřadu Chrudim v Pardubické ulici pamětní desku na připomínku nedobrovolné služby 182 příslušníků Pomocných technických praporů (PTP) z chrudimského okresu.

Z ulic a náměstí mizí vystavené fotky

Chrudim – Pětici chrudimských náměstí a jiných veřejných ploch teď zdobí výstava velkoformátových fotografií s tématem Národního geoparku Železné hory. Část vystavených tisků se zobrazením lomů i jiných atraktivních zákoutí krajiny na Chrudimsku už ale nenechavci stihli ukrást.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení