VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Vyřizování účtů v chrudimské ODS? Smrtící

Chrudim/Pardubice - Z dopisu předsedů oblastního a regionálního sdružení:

30.5.2008
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Archiv VLP

„Výkonná rada ODS rozhodla o zrušení licence našeho místního sdružení. Za pár měsíců nás čekají krajské volby a rozbouřená situace v Chrudimi by mohla fatálním způsobem poškodit naši volební kampaň v celém regionu. Nic není pro novináře tak přitažlivé a pro ODS tak smrtící, jako když se členové ODS napadají mezi sebou a vyřizují si účty v médiích.

Důvody rozhodnutí výkonné rady proto asi není třeba příliš rozvádět, protože mediální kampaň, kterou vedla část vedení chrudimského místního sdružení zejména proti vlastnímu starostovi, rozhodně nešlo přehlédnout.

Oblastní rada společně s vedením regionálního sdružení se pokoušely ukončit tuto nekonečnou konfrontaci.

Bohužel, bývalý předseda místního sdružení ODS v Chrudimi nereagoval na písemné ani telefonické snahy o sjednání schůzky, na které by se situace v jeho MS mohla projednat a řešit. Zásah Výkonné rady byl nakonec jediným možným řešením jinak neřešitelné situace…“

„…V neděli 27. dubna 2008 založila část členů bývalého místního sdružení v souladu se stanovami nové místní sdružení, které požádalo Výkonnou radu ODS o schválení licence. Předsedou místního sdružení ODS byl zvolen Martin Pilař a místopředsedou Jindřich Šafařík…“

Ivan Pištora, předseda Oblastního sdružení ODS Chrudim
Daniel Petruška, předseda Regionálního sdružení ODS Pardubického kraje

30.5.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Letecká záchranná služba.

Na koupališti tonul chlapec

Hledaný 44letý Karel Synek.

Policie v Pardubicích pátrá po Karlu Synkovi

DOTYK.CZ

Prima vyhodila vedoucího vydání Diváckých zpráv neprávem, rozhodl soud

Obvodní soud pro Prahu 8 rozhodl po třech letech ve sporu mezi televizí Prima a vedoucím vydání jejích Diváckých zpráv Jiřím Fröhlichem. Ten se soudil o neplatnost okamžitého zrušení svého pracovního poměru. Soudkyně obvodního soudu dala Fröhlichovi za pravdu. Rozsudek zatím nenabyl platnost, obě strany se mohou odvolat.

Policie pátrá po nezvěstném muži

Chrudimsko – Policisté hledají sedmapadesátiletého Bohuslava Voráčka z Hlinska, který v sobotu 24. června odešel ze svého domu a už se nevrátil. Své ženě pouze sdělil, že mu není dobře a jde se projít.

Chrudimským Svobodným se nelíbí výsledek hlasování

Chrudim – Petr Lichtenberg a Josef Káles, zastupitelé za chrudimské Svobodné, navrhli do finančního výboru města svého spolustraníka Josefa Lebdušku. Ten však nakonec zvolen nebyl, neboť většina zastupitelů pro něj prostě nezvedla ruku.

Lidé v Běstvině budou třídit i do pytlů

Běstvina – Obyvatelé Běstviny budou mít od července možnost třídit domácí odpad nově i do pytlů, které si mohou zdarma vyzvednout v úředních hodinách na obecním úřadu. Firma bude svážet tříděný odpad (papír, plast, kovový odpad a nápojové kartony) od domů poprvé 10. července.

Předvolební speciál deníku: Jak splnila vláda své sliby?

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies