První z nich se koná od 9.30 hodin v Prachovicích, v Luční ulici čp. 256. Tady se budou ku škodě místního živnostníka, který má dluh u telekomunikační společnosti T–Mobile, nabízet DVD přehrávač značky Roadstar za vyvolávací cenu 450 Kč, dále barevný televizor Thomson za pět set korun a osobní automobil Fiat Tempra S.W. 1,9 D Combi, který je nepojízdný a je určen výhradně na náhradní díly, za vyvolávačku 2200 korun.

Druhá aukce se uskuteční od 10.30 hodin v Lichnické ulici čp. 378 v Třemošnici. Místní občan, který žije na této adresu, dluží, na koho se podívá. Má totiž finanční vroubek u Okresní správy sociálního zabezpečení Chrudim, Všeobecné zdravotní pojišťovny v Chrudimi, Dopravních podniků a telekomunikační společnosti T–Mobile. Proto není divu, že mu bylo zabaveno hned 14 věcí najednou, jako například barevný televizor značky Horizont za dvě stovky, automatická pračka Amica Comfort s plněním z boku za 2000 korun, vysavač Sencor za 600 Kč a napařovací žehlička stejné značky i s žehlícím prknem za dvě stě korun, dále mobilní telefon Nokia za 220 Kč, barevná kopírka Deskjet za 650 korun či dvě zcela nové péřové bundy značky Umbro za 1100 Kč a další sportovní oblečení stejné značky v řádu za stokoruny.

Poslední dražba začíná ve 13 hodin v Míčově čp. 64. Tady musel dát místní občan, který je dlužen Východočeským plynárnám, do aukce barevný televizor Thomson za 2800 Kč, hi–fi věž Sony s reproduktory za čtyři stovky, mobilní telefon Nokia za 350 korun a mikrovlnnou troubu Professor za 200 Kč.