Ve čtvrtek 16. srpna v 15.40 hodin dostal v Holetíně před domem čp. 8 v zatáčce při brždění smyk cyklista a upadl. Nyní se hledá někdo, kdo by mohl potvrdit nebo vyvrátit údaj, že před cyklistou jel nezjištěný traktor s valníkem.

V neděli 19. srpna došlo v 11.00 hodin v Chrudimi v ulici Obce Ležáků na křižovatce u Penny marketu ke střetu osobních aut VW Passat a Honda Prelude. Řidič hondy z místa havárie utekl. Policie chce znát totožnost šoféra.

Ve středu 22. srpna v 7.05 hodin v Tovární ulici v Chrudimi ohrozil při odbočování za sebou jedoucí vůz cyklista a srazil se s ním. Zranil se přitom, přičemž neznámý šofér auta, pravděpodobně stříbrné metalízy, mezitím ujel. Nyní se zjišťuje totožnost řidiče.

Týž den v 18.40 hodin vjel ve Slatiňanech před domem čp. 96 na chodník řidič neznámého auta a poškodil oplocení uvedeného domu, telefonní sloupek a dopravní značku. Bez zastavení ujel ve směru na Škrovád. Jde zřejmě o peugeot, který řídil muž světlejších vlasů ve věku 30 až 35 let.

Ve středu 22. srpna ve 21.30 hodin se nevěnoval na přímém úseku silnice před obcí Chlum u Hlinska plně řízení dosud nezjištěný šofér traktoru značky Zetor srozmetacím zařízením, vyjel vpravo mimo komunikaci, kde pravým předním kolem narazil do stromu a poškodil traktor.

Vneděli 26. srpna v18.15 hodin narazil vČechově ulici vHrochově Týnci zatím nezjištěný řidič neznámého vozidla při couvání do za ním stojící Škody Felície, kterou poškodil. Poté od nehody ujel.

Policie ČR žádá vsouvislosti stěmito nehodami případné svědky, aby se jí přihlásili na bezplatnou linku 158 nebo na telefonní číslo 974572251, a pomohli jí jejich viníky odhalit. Sinformacemi se lze dostavit i osobně na dopravní policii vbudově Okresního ředitelství Policie ČR vChrudimi.