V sobotu před 23. hodinou narazila v Hlinsku v Resslově ulici u obchodu Minibazar při couvání do zaparkované Škody Octavie místní 27letá řidička vozu Nissan Sunny. Způsobila přitom škodu za 45 000 korun. Dopravní nehoda byla policisty vyřízena na místě. Ti uložili ženě za přestupek blokovou pokutu ve výši dva tisíce korun.

O den dříve v 11 hodin přejela v obci Zderaz do protisměru při odbočování z vedlejší ulice 22letá řidička vozu Ford Focus z Luže a na úzké komunikaci se střetla s projíždějícím vozidlem Fiat Brava, jedoucím po hlavní silnici. Na vozidlech způsobila dohromady škodu za 80 000 korun. „Řidičce za to byla uložena pokuta 1100 Kč,“ uvádí policejní mluvčí Věra Hamáčková.

Téhož dne ve 14.30 hodin dostala v Přibylově na mokré vozovce smyk 33letá řidička vozu Ford Focus ze Skutče, když nezvládla projetí pravotočivé zatáčky a sjela do příkopu, kde narazila do zděného plotu.Policie ČR u této nehody zjišťovala, zda náraz do zděného plotu domu nezpůsobila technická závada na vozidle. To se však nepotvrdilo. Škoda je spočítána na 80000 korun. Havárie tak zůstává dál všetření dopravní policie.