Tančírna v Nasavrkách
KDY: 11. ledna od 20 do 22:30 hodin
KDE: Sokolovna Nasavrky
ZA KOLIK: 40 Kč za taneční pár

Přijďte si zatančit pod vedením manželů Čáslavských. Těšit se můžete na walz, jive, blues, tango, salsu, polku a řadu dalších tanců. Taneční boty si vezměte s sebou.

Chrudimské kino promítá muzikál Cats
KDY: 11. ledna od 19:30 hodin
KDE: Městské kino Chrudim
ZA KOLIK: 130 Kč

Příběh se odehrává na legendárním kočičím bále, na kterém jedna vybraná kočka dostane šanci na nový život. Volbu provádí ta nejstarší z nich, pravidla zná snad jen ona, ale všechny se snaží, co jim schopnosti a síly stačí, aby se právě ony staly těmi vyvolenými. Hrají: James Corden, Taylor Swift, Jennifer Hudson, Ian McKellen, Idris Elba, Judi Dench. Režie: Tom Hooper.

Tříkrálová sbírka v Nasavrkách
KDY: 11. ledna
KDE: Nasavrky

Koledující skupinky tří králů budete v Nasavrkách a okolních obcích potkávat v sobotu 11. ledna. Výtěžek sbírky je určen na pomoc nemocným, handicapovaným, seniorům, matkám s dětmi v tísni a dalším jinak sociálně potřebným skupinám lidí v regionech, kde se sbírka koná. Desetina výnosu sbírky je každoročně určena na rozvojovou pomoc v zahraničí.

Bruslení pro veřejnost v Chrudimi
KDY: 12. ledna od 12 do 14:30 hodin
KDE: Zimní stadion Chrudim
ZA KOLIK: dospělí 40 Kč, snížené vstupné 30 Kč

Nasaďte brusle a zajezděte si na ledě chrudimského stadionu.

Naši furianti v Kameničkách
KDY: 11. a 12. ledna vždy od 16 hodin
KDE: Sokolovna Kameničky
ZA KOLIK: 100 Kč

V sobotu i neděli můžete zhlédnout veselohru Ladislava Stroupežnického v podání divadelního spolku Mučidla Kameničky v režii Lenky Adámkové. Vstupenky jsou k dispozici na Obecním úřadě Kameničky.