Do turnaje se přihlásilo rekordních 54 dětí. Všichni zvládli zdárně odehrát pět pětiminutových kol a po nutných rozstřelech o konečné umístění si šli vybírat svoje ceny. Mezi nejvyhledávanější ceny patřily mikiny a trička od youtuberů GoMerch - Creep, Asimister, Lucy Pug a Duklock, stolní hry a krásné ceny pro počítačové nadšence od CZC.cz.

Také letos se mezi sponzory naší akce objevili hudební interpreti: skupina Slza a Škwor věnovali lístky na koncert, podepsanými CD a věcnými cenami přispěli Michal David, Aneta Langerová, Kapitán Demo, skupina Wohnout a slovenské trio S Hudbou Vesmírnou. Výčet všech sponzorů je opravdu velký - všech cen si nesmírně vážíme a děkujeme, že se s námi snažíte udělat nejen dětem velikou radost!

Večer na dětský turnaj již tradičně navazuje klání dospěláků. A zatímco děti pohání touha vyhrát, dospělí polechtají svoje bránice i nervy. Ono se to totiž nezdá, ale vždy pro ně máme připravené záludné pexeso "koně" a letos k nim dokonce přibylo od Lorisgames extrémní pexeso Lilanga - v těchto případech některým soutěžícím kolikrát nestačí časový limit pro nalezení více dvojic.

Odpoledne i večer se nesl v duchu fair play, moc děkujeme všem rodičům za pomoc u hracích stolů a všem malým i velkým soutěžícím za skvělou a neopakovatelnou atmosféru.

Konečné umístění:

KATEGORIE MLADŠÍ / KATEGORIE STARŠÍ / KATEGORIE DOSPĚLÁCI

1. Anežka Kopecká 1. Pavel Fuxa 1. Hanka Hajšínková
2. Valentýnka Naumecová 2. Vojta Hajšínek 2. Jaruška Pytlíkov
3. Jakub Hajšínek 3. Alena Picpauerová 3. Hana Habalová

Diana Kopecká

Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim.
Gymnázium Josefa Ressela čeká oprava omítky