Polní kuchyně, stany, karavany, dodávky, náklaďáky s technikou a vybavením, dobová stará auta, maskéři, sklad oblečení… A také na 300 až 400 lidí se podílelo na výrobě filmu Zátopek. Půjde o životní příběh Emila Zátopka, snímek který je zaměřen nejen na sport, ale bude zachycovat také pohnutý, dramatický lidský osud.

Areál se tak vrátil do 40. let minulého století. Hlavní roli Zátopka ztvárňuje herec Václav Neužil a jeho manželku Martha Issová. Film režíruje David Ondříček.

Kvůli natáčení byla několikrát krátkodobě uzavřena ulice Čs. Pionýrů. Premiéra tohoto filmu je plánována v roce 2020.

Seč filmaře láká opakovaně

Seč se i v minulosti stala vyhledávaným místem pro natáčení filmů. V roce 2015 se na břehu přehrady pod kempem natáčel film Rudý Kapitán, česko-polsko-slovenský film režiséra Michala Kollára. Detektivní thriller se odehráva se v roce 1992 v rozpadajícím se Českoslovenku. Roli detektiva Richarda Krauze ztvárnil polský herec Maciej Stuhr. Rudého kapitána – Vlastimila Miloučkého zahrál český herec Oldřich Kaiser.

V roce 1974 se na zřícenině hradu Oheb a okolí natáčelo filmové drama Robinsonka.

Dvanáct jednotek dobrovolných hasičů z celého kraje v Pardubicích poměřilo své síly v soutěži ve vyprošťování při dopravní nehodě.
Ve vyprošťování soutěžily tři týmy z Chrudimska