Srdečně zveme na tradiční festival tetování který se bude konat v prostorech Congress Centra v Atrium Paláci v Pardubicích, za účasti více než 35 českých i zahraničních umělců, kteří budou přímo na místě tetovat a zároveň soutěžit o to nejlepší dílo. Takovou podívanou můžete vidět v našem kraji jen jednou za rok a nejen to. Budete mít možnost zhlédnout vše, co se týká trvalého tetování, od návrhu motivu až po samotnou realizaci a následné předvedení před odbornou porotou, která ocení ty nejlepší práce a také si můžete dát tetování na místě i udělat.

Uvidíte umělecké vystoupení Pole Dance Art Show, Jumping Show FIT Style Hradec Králové. Budete moct vyzkoušet i jak se tetuje a zakoupit si i potetované výrobkyz kůže. Pro pány bude k dispozici Barber Shop a pro dámy pletení francouzských copánků a copů, po celý den a bez objednání. Trvalé tetování od profesionálních tatérů za festivalové ceny. Airbrush tetování na pár dní, které je vhodné i pro děti. Prodejní stánek veškerých potřeb pro tatéry, kde vám i odborně poradí. Soutěže také pro návštěvníky, celodenní moderovaná hudební produkce a mnoho dalšího. Občerstvení a nápoje zajištěno na baru, Panorama kavárně i několika restauracích o patro níže. V přízemí najdete i venkovní posezení s kavárnou. Venkovní dětské hřiště a také dětský koutek s hernou najdete v 1. patře. 

Těšíme se na vás 17. září od 10 do 22 hodin Atrium Palác Pardubice 3. patro Congress Centre Masarykovo náměstí 2799 Proskleným výtahem u hlavního vchodu vyjeďte do 3. patra. Více info na www.tattooevent.cz Facebook / Instagram: @Tattoo.event.cz

Krista Suderová