Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Diskuse: Poskytnout první pomoc je snadné: stačí zavolat 112

Poskytnout první pomoc je snadné: stačí zavolat 112

Východní Čechy – Roky zanedbávaná laická zdravotnická příprava přinesla ovoce: lidé neumějí poskytnout první pomoc. Ale už se blýská…

Diskutovat mohou pouze přihlášení uživatelé

Přihlásit se

DISKUSE OBSAHUJE 2 PŘÍSPĚVKŮ

Kurzy první pomoci v Chrudimi
Nezaregistrový uživatel 24.4.2010 reagovat
Je dobře, že píšete o kurzech první pomoci pořádaných ČČK, ale zkuste mi zjistit, kdy a jak probíhají takové kurzy v Chrudimi - mně se to ani po dlouhém pátrání na webu ČČK Chrudim nepodařilo. Ovšem cenu jsem se tam dozvěděl, to ano. Co je však mnohem důležitější je zmínka o tom, že stačí zavolat 112 - ano, pokud už se dostanete do situace, kdy je potřeba někomu pomoci, ale nejste si jisti svými schopnostmi, zavolejte 112. Je to to nejlepší, co v dané chvíli můžete udělat. Hlavně nedělejte, že nic nevidíte!
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste
Nadpis hovoří za vše ..!!!!!!!
Nezaregistrový uživatel 26.4.2010 reagovat
Vážení čtenáři. Opět jsem v rozpacích. Číslo 112 bylo zavedeno v rámci vstupu naší země do Evropské unie a je určeno především pro tranzitující turisty. V případě náhlých zdravotních obtíží při volání na 112 pouze oddalujete včasný výjezd posádky ZZS. Zapomeňte na 112 a volejte národní čísla tísňového volání. Novináři by si měli získat kvalitní informace než napíší takovýto článek !!!!!
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení