VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Diskuse: Sestry hledají i v okolních státech

Sestry hledají i v okolních státech

Pardubický kraj - České nemocnice jsou atraktivní pro Ukrajinu či Srbsko.


Diskutovat mohou pouze přihlášení uživatelé

Přihlásit se

DISKUSE OBSAHUJE 4 PŘÍSPĚVKŮ

Sestry hledají i v okolních státech
Jana Drahá (42757) 12.12.2017 reagovat
Zamyslel se někdo ve sloučených nemocnicích, že práce zdravotní sestry není vůbec finančně ohodnocená? Že už bohužel i prodavačka v marketech mají větší plat a menší zodpovědnost? Proto mnoho zkušených zdravotních sester odešlo mimo obor. Sestra je v dnešní době vystavená obrovskému stresu. Je takovým prostředníkem mezi pacientem, rodinou a lékařem. A to nemluvě o dnešních moderních auditech, které opět doléhají na sestry. Nikdo se při nich nezajímá o pacienta, zda dostává veškerou péči, milý přístup..
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste
Re: Sestry hledají i v okolních státech
ꓤꓳꓕꓯꓪꓱꓤꓘ (26879) 14.12.2017 reagovat
Protože je naše zdravotnictví takové, jaké je, musí to někdo odnést. Po bolševikovi bylo zdravotnictví v dezolátním stavu, muselo se hodně investovat, takže se nemocnice zadlužily, jinak by ještě spadly někomu na hlavu. A ještě k tomu přišla VZP s tisícihlavým managementem s nechutným platovým ohodnocením, v miliónových autech, bivakujících v honosných palácích. No na úkor čeho a koho asi?
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste
Re: Sestry hledají i v okolních státech
ꓤꓳꓕꓯꓪꓱꓤꓘ (26879) 14.12.2017 reagovat
Také si nelze nevšimnout, že počet léků a úkonů zdravotními pojišťovnami plně i částečně hrazenými se postupně snižuje, výplaty nemocnicím a lékařům za provedené úkony mají k ideálu opravdu daleko a neobejdou se bez žaludek zvedajících přebujelých, kostnatých a perverzních byrokratických rituálů.
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste
Zářná myšlenka!
Robert Remeš (42780) 13.12.2017 reagovat
Vedení, i to nejvyšší, si sester a zdravotníků neváží ani tolik, aby je slušně zaplatilo, zbavilo zbytečné administrativy a zajistilo důstojné podmínky k práci. Kdyby peníze, za které chce kraj lákat a vzdělávat cizinky dal na zvýšení platů sester, možná by jich tolik neodcházelo. Ale to by nedal vydělat firmám, které budou cizinky "dodávat" a vzdělávat. Trend vytvářet jazykové bariéry v tak citlivé oblasti, jako je zdravotnictví je zajímavý a snad ještě nerealizovaný. Díky Bohu.
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT
>