Náchod - Dvůr Králové 2:1

Prestižní souboj přilákal do ochozů rekordní návštěvu a většina z přítomných mohla po vyrovnaném průběhu slavit vybojované vítězství domácího celku.

Fakta – branky: 15. Malý, 66. Rojšl – 87. Karal. Rozhodčí: Erlebach. ŽK: 5:4. Diváci: 350. Poločas: 1:0. Náchod: Baláž – Moravec, Kabeláč, Podolník, D. Nejman – Petřík (58. Rojšl), Hlava, Brich, Volf (65. Simon) – Pražák (82. Jahoda), Malý. Dvůr Králové nad Labem: J. Vaníček – Picha (72. Chromek), Karal, Václavek, Tomeš – Hruška, O. Vaníček, Kruliš (72. Macháček), Knespl – J. Dvořák, Vitebský (81. Friedl).

Trutnov - Letohrad 3:2

Letohradské před utkáním v Trutnově zdobila skvělá bilance ze hřišť soupeřů. Ani jedno na podzim neopouštěli bez bodového zisku. Sérii ukončil až gól Doubice šest minut před koncem.

Fakta – branky: 30. Valášek, 58. a 84. Doubic – 65. a 82. Kabourek. Rozhodčí: Mrkáček. ŽK: 0:3. Diváci: 95. Poločas: 1:0. Trutnov: Šťastný – M. Knap, Makovský, Mařas, Turner – Valášek (78. Kejzlar), V. Dvořák (61. Marks), Holubec (90. Hejna), Zieris, Zezula – P. Doubic (87. J. Tobiáš). Letohrad: Martinovský – P. Štěpán, Kundrt, Filip (79. Zbidil), Strasser (63. Trnka) – Kabourek, F. Krejčí, Ráliš, Chládek (83. Smíšek), Lorenc – Macek (65. Hiller).

Vysoké Mýto - Libiš 3:1

Závěrečná čtvrthodina prvního poločasu otevřela lídru tabulky bránu na cestu k vítězství. Po třech brankách vedlo Mýto 3:0 a soupeř už jen korigoval.

Fakta – branky: 29. a 36. Hrubý, 45. Zavřel – 79. Macháček. Rozhodčí: Hrkal. ŽK: 0:4. Diváci: 150. Poločas: 3:0. Vysoké Mýto: Černík – Žák, Valášek, Hock, Stránský (80. Mokrejš) – Tlapák, Dvořák (71. Pekárek), Wimmer (60. Novák), Tomášek, Zavřel (68. Rezek) – Hrubý (84. Benda).

Kutná Hora - Hlinsko 2:1

Nováčkovské trápení nebere konce. Hlinecké mužstvo prohrálo popáté v řadě a divizní tabulkou klesá velmi nebezpečně níže a níže. V Kutné Hoře nic nezachránila ani trefa Hlouše.

Fakta – branky: 20. Piskač, 64. Kulhánek – 39. Hlouš. Rozhodčí: Milner. ŽK: 2:4. Diváci: 120. Poločas: 1:1. Hlinsko: Jech – Křivka, Portyš, Tulach, Nevole – Jančura, Volf, Hlouš, Werner (73. Solnička) – Kyncl, Klika.

Manchester City. Ilustrační snímek
Fotbal za miliardy versus fotbal na vesnici: Na kolik vyjde "pralesní" klub?

Další výsledky: Nymburk – Velké Hamry 1:1, pen. 3:1, Poříčany – Benátky n. J. 2:3, Ostrá – Kolín 1:0, Horky n. J. – Čáslav 2:0.