Den D je tady! Ve Dvoře Králové nad Labem se dnes na stadionu pod Hankovým domem rozhodne o tom, zda bude jarní východočeská mise o záchranu Fortuna Divize C stoprocentně úspěšná.

PĚTICE JE V POHODĚ

Z po podzimu nejvíc namočených klubů se již v celostátní soutěži s předstihem udržely celky Trutnova a před týdnem i Náchoda, dávno před nimi vcelku suverénně také Hlinsko. Vysoké Mýto bojovalo po celou sezonu o nejvyšší příčky a naprosto bez obav odehrál ročník 2021/2022 i tradiční účastník soutěže Letohrad.

Před měsícem v derby fotbalisté Dvora Králové nad Labem porazili Náchod. Ze záchrany se ale dříve radoval jejich krajský rival.Před měsícem v derby fotbalisté Dvora Králové nad Labem porazili Náchod. Ze záchrany se ale dříve radoval jejich krajský rival.Zdroj: Renata Jírová

Posledním týmem, na který je ve východních Čechách upřen zrak, jsou tak fotbalisté Dvora Králové nad Labem. Ti po nepříliš povedené podzimní části na oko slušně posílili, například i bývalými Votroky Jiřím Janouškem a Markem Plašilem, první polovina jara se svěřencům trenéra Jiřího Kuneše přesto vůbec nevydařila. Až v sezonním finiši Dvoráci sbírají body, nutno dodat, že teprve nyní hrají s přímými konkurenty v boji o záchranu.

JISTOTU DÁ JEN VÝHRA

A s jedním takovým se Dvůr utká právě v dnešním závěrečném kole. Od 17 hodin bude hostit středočeské Tochovice a v zápase o všechno platí, že pouze vítěz duelu si zajistí účast v soutěži i pro příští ročník. Ze tří divizních skupin má podle slov sekretáře FAČR Davida Anděla sestupovat dohromady 10 mužstev, tři z každé skupiny a čtvrtý s velkou pravděpodobností právě z céčka.

Dvorští fotbalisté jsou blízko záchraně Fortuna Divize C. Po výhře v Kutné Hoře potřebují v závěrečném kole bodovat s týmem Tochovic.
Sobota snů. Náchod slaví senzační záchranu, uspěl i Dvůr a Trutnov skončí sedmý

Jisté tak je, že v případě zisku tří bodů bude dnes moci jeden ze zmiňovaných soupeřů slavit záchranu. Východočeský region věří, že to budou domácí fotbalisté.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...