Divize C se brzy již znovu rozjede a na ostrý start této soutěže čekají i dva týmy z Chrudimska. Podzimní část rozhodla o tom, že Chrudim B bude bojovat o vylepšení svého umístění z loňské sezony, ve které skončila na pěkném sedmém místě. Také Hlinsko bude chtít zabrat a ukázat, že má na lepší umístění, než ho provazí po podzimu. Start soutěže je naplánován na 9. března, kdy Hlinsko zajíždí na půdu Slavie Hradec Králové a Chrudim se druhý den přesouvá k zápasu do Čáslavi.

Změny v kádru

Příchody: Zelenka, Pešek.
V jednání: Mašek, Hiller. 
Odešli: Formáček, Křižák, Cach, Klika. 
Přerušení činnosti:
Doležal

ilustrační foto
První poločas soutěže jsme zvládli, hodnotí podzim v divizi trenér Chrudimi B

Hlinsko v tak pozitivní situaci po podzimu rozhodně není.

Svěřenci trenéra Řezníčka se nachází na dvanácté pozici se ziskem sedmnácti bodů. Nejlepším střelcem týmu je se čtyřmi góly Michal Petráň. Hlinsko potřebuje v jarní části zabrat. Na sestupovou pozici mají náskok pouhých třech bodů…

"Nejsme spokojeni s podzimem, přes dobrou přípravu i postup přes MOL cup nám nevyšel začátek, kumulovaly se problémy s docházkou či zraněními. I přes lehkou obměnu kádru v průběhu sezony se nepodařilo získat více bodů," hodnotí úvodní část ročníku hrající asistent trenéra Martin Šejvl.

Co se nedařilo na podzim, může být jiné na jaře. Nejlepší možnost jak vše zlomit je zimní přestávka. Co na ní říkají v Hlinsku?

"Příprava není snadná, je ovlivněna zraněními a různými omluvenkami hráčů. Přesto jsme veškeré přípravné utkání zvládli vítězně, vyjma toho posledního se zdarem. Změny v kádru proběhli, opustilo nás více hráčů a momentálně jednáme o posílení," říká Šejvl.