Dvůr Králové - Kratonohy 4:1

Úvod krajského derby vyšel lépe hostům, které do vedení poslal Kraják. Dvůr Králové do pauzy srovnal z penalty a rozhodující ránu soupeři uštědřil Fejk. Výše porážky je však pro hosty velmi krutá.

Fakta – branky: 42. Mertlík z pen., 59. Fejk, 88. Macháček, 90. (+1) Knespl - 33. O. Kraják. Rozhodčí: L. Vojtěch. ŽK: 2:4. Diváci: 350. Poločas: 1:1. Dvůr Králové: J. Vaníček - Picha, Macháček, Karal, Křížek - Hruška, O. Vaníček (90. Rejl), Tauchman (53. Fejk), Mertlík (81. Kruliš) - O. Ujec, Vitebský (85. Knespl). Kratonohy: T. Finke – Ličman, Kabeláč, Čada, Strasser – O. Kraják, L. Kraják, Chocholatý, Trnka – Zbudil, Bareš.

Kolín - Pardubice B 1:1, pen. 4:2

V 54. minutě se prodral do šestnáctky Huf a jeho „vratku“ proměnil v gól. Veselý ale béčko rozesmutnil.

Fakta – branky: 64. Veselý. Rozhodčí: Kovářová. ŽK: 0:1. Diváci: 110. Poločas: 0:0. Pardubice B: Šmíd - Sokol, Kopřiva, Prosek, Březina - Čmelík (70. Bureš), Kühnl (88. Spěvák), Šafařík (46. Jarosz), Kašiar (90. Zelenka) - Mužík, Huf.

Benátky n. J. - V. Mýto 0:1

Důležité vítězství na hřišti přímého konkurenta z horní poloviny tabulky vystřelil hostům Patrik Tlapák. Těsný náskok dokázali udržet až do konce.

Fakta – branka: 35. Tlapák. Rozhodčí: Cichra. ŽK: 1:2. Diváci: 180. Poločas: 0:1. Vysoké Mýto: Černík - Hock, Dvořák, Kouřil, Fišer - Kopřiva (90. Žák), Trnka, Štěpán (70. Benda), Mokrejš (85. Valášek), Novák (79. Rezek) - Tlapák (75. Wimmer).

Horky n. J. - Náchod 3:0

Lekce z produktivity vyučovali fotbalisté Horek nad Jizerou, kteří na rozdíl od Náchoda své šance proměňovali.

Fakta – branky: 21. Šťastný, 54. Mynář, 89. Smetana. Rozhodčí: Krejsa. ŽK: 4:3. Diváci: 130. Poločas: 1:0. Náchod: Kobos – Růžička (46. Vencl), Podolník, Hlava, Král – Moravec, J. Nejman (86. Týfa), D. Nejman (57. Pavlíček), Simon - Brich, Sobotka (46. Rojšl).

Přepeře - Trutnov 1:1, pen. 5:6

Cenné dva body oslabené sestavy.

Fakta – branky: 55. Vébr – 7. Matějka. Rozhodčí: Kvaček. ŽK: 2:5. ČK: 0:1 (87. Matějka). Diváci: 160: Poločas: 0:1. Trutnov: Šťastný – Vyhnánek (78. Handlíř), Zieris, Macek, Balcar (89. Hejna) – O. Tobiáš, Dvořák, Holubec, Zezula – Káva (79. Kalhous), Matějka.

Český Brod - Slatiňany 4:0

(předehráno v pátek)

Petr Myška, trenér Spartaku Slatiňany: „V Českém Brodě jsme odehráli nejhorší zápas v soutěži. Domácí nám vstřelili během pětadvaceti minut tři góly a rozhodli zápas. Předčili nás hlavně v agresivitě a rychlosti . Doufám, že takový výkon už v soutěži nepředvedeme.“

V Ústí radost a také dvě červené...

Další výsledky - 8. kolo: Turnov - Velké Hamry 0:0 a pen. 3:4, Čáslav - Mšeno 1:2.