Nun: Na body jsme měli

Východní Čechy - Ohlasy fotbalové divize C:

25.9.2018

GÓL NA 1:0. Běžela teprve první minuta zápasu mezi Náchodem a Dvorem Králové, když D. Nejman připravil gólové zakončení pro kanonýra Malého (v modro-bílém).Foto: FK Náchod

Náchod - Dvůr Králové 1:1, pen. 5:4

Jaroslav Panenka, trenér FK Náchod: „Utkání jsme měli zvládnout za tři body. Soupeř vyrovnal z takového gólu-nególu, ale na to se nemůžeme vymlouvat. Měli jsme dost příležitostí na to, abychom zápas rozhodli. Dvůr měl sice také nějaké šance, ale ty výborně pochytal Peťka Kobos.“

Milan Ujec, trenér TJ Dvůr Králové: „Naprosto jsme zaspali úvod utkání. Nepozornost v první minutě nás v dalším průběhu zápasu stála hodně sil. Až na úvodní čtvrthodinu se hrál v prvním poločase vyrovnaný zápas. Po pauze jsme měli více ze hry. Šance byly na obou stranách a nakonec se nám podařilo srovnat na zaslouženou remízu. Penalty se nám v poslední době nedaří a bylo tomu tak i nyní.“

Trutnov - Pardubice B 0:2

Miloš Dvořák, trenér MFK Trutnov: „Tentokrát jsme bohužel nehráli tak dobře, jako v minulých zápasech doma, ale na druhou stranu musím respektovat kvalitu soupeře, kterému se to opravdu sešlo. Po dvou zbytečných chybách ve dvou minutách jsme si nechali dát dvě branky a už jsme neměli na to, abychom se zvedli a vyrovnali.“

Kamil Řezníček, trenér FK Pardubice: „Měli jsme dobrý vstup do utkání a již ve čtvrté minutě jsme dostali výhodu pokutového kopu. Bohužel jsme jej neproměnili a další šance, které jsme si vytvořili, jsme rovněž zahodili. Tím jsme si utkání trochu zkomplikovali. Domácí se pouze bránili a do šancí jsme je moc nepouštěli. Je škoda, že jsme herní převahu z prvního poločasu nezužitkovali brankově. Druhá půle byla podobná té první, my jsme trpělivě dobývali branku domácích a ti hrozili zejména po standardních situacích, kterých jsme jim umožnili celkem dost. Utkání se nám podařilo zlomit v náš prospěch okolo 75. minuty, kdy jsme vstřelili dvě branky a zaslouženě si tak připsali další vítězství.“

Kratonohy - Čáslav 0:2

Martin Nun, asistent trenéra FC Olympia HK-FK Kratonohy: „Myslím si, že pod novým koučem Filipem Klapkou jsme byli dobře připraveni na kvalitně zahrávané standardní situace soupeře. Nehráli jsme špatně, ale rozhodly dvě individuální chyby ve druhém poločase, ze kterých pramenily obě inkasované branky. Je to škoda. Na body rozhodně bylo. Možná kdyby ve 4. minutě Ondra Kraják proměnil svůj nájezd, mohlo to být jiné, ale to je jen kdyby.“

Vysoké Mýto - Přepeře 1:1, pen. 4:3

Radim Fikejz, trenér SK Vysoké Mýto: „Narazili jsme na velice dobře organizovaného soupeře, který nás předčil zejména v osobních soubojích a s tím jsme se jen těžko vyrovnávali. Přesto, když už jsme vedli 1:0, je velká škoda ztratit vítězství brankou obdrženou v 87. minutě. Aspoň jsme po dvou předešlých nezdarech konečně zvládli penaltový rozstřel a brali druhý bod. Soupeř má ve svém středu hráče, kteří prošli druhou či třetí ligou, a na jeho hře to je znát.“

Velké Hamry - Slatiňany 2:2, pen. 4:1

Petr Myška, trenér SK Spartak Slatiňany: „Vůbec nám nevyšel začátek zápasu, domácí nás do 20. minuty přehrávali, všude jsme byli později. Jen štěstí a Petr Vostradovský nás udrželi ve hře. Do druhé půle jsme vstoupili lépe a dokázali vyrovnat. Mohli jsme dát i další gól, ale naopak jsme inkasovali z penalty. Zápas nakonec došel do penalty a ty nám, bohužel, opět nevyšly. S bodem ze hřiště kvalitního soupeře jsme spokojeni.“

25.9.2018 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Řemeslné práce - Řemeslné práce Svářeč 35 000 Kč Svářeči Svářeč/ka dle ČSN EN ISO 9606, případně CO2. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 35000 kč, mzda max. 40000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Místo výkonu práce: Budovatelů 323, Třemošnice. , NÁPLŇ PRÁCE: měření, broušení, začišťování., POŽADAVKY: praxe s CO2 (pokud nemáte výše uvedenou normu, zaškolíme Vás, ale CO2 potřebujete velice dobře ovládat - tedy delší praxe). Pracovitost. Znalost technologické dokumentace. Pečlivost., NABÍZÍME: dlouhodobou spolupráci v perspektivním kolektivu, dobré platové ohodnocení, stabilitu, zaučení. Možnost osobního rozvoje., ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Ubytování zdarma, pracovní oděv zdarma. , První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle 8-16 hod. nebo na e-mailové adrese.. Pracoviště: Lns s.r.o.- třemošnice, Budovatelů, č.p. 323, 538 43 Třemošnice. Informace: Jana Lévai, +420 601 100 454. Výroba - Výroba Zámečníci strojů 15 000 Kč Zámečníci strojů Zámečník. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: Místo výkonu práce: Chrast u Chrudimi - Osady Ležáků 804, První kontakt učiňte prosím na výše e-mailové adrese.. Pracoviště: Strojmont s.r.o. - sídlo, Osady Ležáků, č.p. 804, 538 51 Chrast u Chrudimě. Informace: Eva Berková, +420 737 775 221. Výroba - Výroba Seřizovači 28 000 Kč Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) Seřizovač/ka NC strojů. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 28000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Místo výkonu práce: Budovatelů 323, Třemošnice. , NÁPLŇ PRÁCE: práce i se staršími NC stroji - seřizovač strojů., POŽADAVKY: čtení výkresů, měření, základy s PC, praxe v seřizování. Pečlivost, pracovitost., NABÍZÍME: dlouhodobou spolupráci v perspektivním kolektivu, dobré platové ohodnocení, stabilitu, zaučení. Možnost osobního rozvoje., ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Ubytování zdarma, pracovní oděv zdarma, zálohy na týdenní bázi., První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle 8-16 hod. nebo na e-mailové adrese.. Pracoviště: Lns s.r.o.- třemošnice, Budovatelů, č.p. 323, 538 43 Třemošnice. Informace: Jana Lévai, +420 601 100 454. Technika a elektrotechnika - Technika a elektrotechnika Operátor strojů a 14 700 Kč Obsluha průmyslových robotů Obsluha CNC - vhodné i pro ženy. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 14700 kč, mzda max. 21500 kč. Volných pracovních míst: 5. Poznámka: Pracoviště: Hedvikov 1. , Náplň práce: obsluha obráběcích center a myček, obsluha zařízení na kontrolu těsnosti dílů a, dodržování pracovních standardů, Požadujeme: ochotu pracovat ve směnném provozu, manuální zručnost, zodpovědnost a spolehlivost, Nabízíme: možnost kariérního postupu, výplatu pravidelně a včas, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu (od vzdálenosti 15 km), telefonování za zvýhodněný tarif, závodní lékař v areálu firmy, závodní jídelnu a příspěvek na stravování, permanentku na tenisové kurty, příspěvek na pojištění odpovědnosti za škodu (po odpracování 12 měsíců), věrnostní odměny a možnost ubytování, Kontakt: životopis e-mailem na z.posikova@kovolis-hedvikov.cz nebo l.vesela@kovolis-hedvikov.cz, poštou na Personální oddělení KOVOLIS HEDVIKOV a.s., Hedvikov 1, 538 43 Třemošnice nebo doručit osobně po domluvení schůzky se Zuzanou Pošíkovou, tel. 469619117 nebo 773771217 nebo s Libuší Veselou, tel. 469619110 nebo 777619110.. Pracoviště: Kovolis hedvikov a.s., 538 43 Třemošnice. Informace: Zuzana Pošíková, +420 773 771 217.