Vysoké Mýto - Dvůr Králové 4:1

Vlna euforie neutichla ani v derby.

Fakta – branky: 9. Wimmer, 20. Hrubý, 59. Tomášek z pen., 71. Novák – 61. Ujec. Rozhodčí: Pekař. ŽK: 2:2. Diváci: 110. Poločas: 2:0. Vysoké Mýto: Černík – Trnka, Žák (77. Pekárek), Valášek, Stránský – Zavřel (87. Fišer), Tomášek, Dvořák, Wimmer (69. Rezek), Tlapák (60. Novák) – Hrubý (69. Benda). Dvůr Králové: Vaníček – Picha, Karal, Václavek, Rejl (77. Macháček) – Hruška (46. Chromek), Kruliš (46. Friedl), O. Vaníček, Knespl – Vitebský, Ujec.

Náchod - Kolín 3:1

Náchod dokázal otočit nepříznivý vývoj utkání a Kolín porazil 3:1. Tím si upevnil druhé místo v tabulce.

Fakta – branky: 45. (+1) Volf, 68. Pražák, 90. (+3) Malý – 7. Vácha. Rozhodčí: Bohata. ŽK: 2:4. Diváci: 250. Poločas: 1:1. Náchod: Hladík – Moravec, Kabeláč, Podolník, D. Nejman (76. Kadavý) – Simon (69. Vencl), Brich (41. Petřík), Hlava, Volf (84. Král) – Pražák, Malý.

Letohrad - Čáslav 5:1

Brzký gól letohradské sebevědomí utlumil, nicméně po přestávce domácí svého soupeře přejeli pěti góly.

Fakta – branky: 49. Strasser, 52. Trnka, 53. Macek, 72. Filip, 83. Zbudil – 16. Ronovský. Rozhodčí: Švorc. ŽK: 2:1. Diváci: 100. Poločas: 0:1. Letohrad: Martinovský – P. Štěpán, Kundrt, Kail (40. Filip), Strasser (73. Lorenc) – Hiller (65. Zbudil), Ráliš, Chládek, Macek, Kabourek – Trnka (78. Krejčí).

Trutnov - Velké Hamry 1:0

Pouze dvakrát opouštěli venkovní trávník fotbalisté Velkých Hamrů. Třetí zápas bez bodového zisku je potkal na půdě Trutnova. O vítězství domácího celku rozhodl ve 27. minutě Doubic.

Fakta – branka: 27. Doubic. Rozhodčí: Zita. ŽK: 1:7. Diváci: 77. Poločas: 1:0. Trutnov: Šťastný – Valášek (81. J. Tobiáš), Makovský, Mařas, Knap – Brejcha (69. Kejzlar), Holubec, V. Dvořák (86. Marks), Zieris, Zezula – Doubic (84. Kovář).

Horky n. J. - Hlinsko 2:2, pen. 1:4

Fakta – branky: 11. Borek, 30. Mbah – 62. Klika, 79. Kyncl . Rozhodčí: Pálek. ŽK: 3:3. Diváci: 75. Poločas: 2:0. Hlinsko: Jech – Křivka, Portyš, Tulach, Nevole – Jančura (90. Cach), Volf, Hlouš (81. Solnička), Vašek – Werner (71. Kyncl), Klika.

Další výsledky: Kutná Hora – Benátky 1:1, na penalty 1:3, Nymburk – Libiš 0:3, Poříčany – Ostrá 1:1, pen. 7:6.