Slatiňany - Trutnov 1:2

Nováčka poslal do vedení po pěkné akci Vácha, Trutnov ale dvěma góly dokázal do pauzy skóre otočit. Další zvrat už se nekonal, svěřenci Petra Myšky jsou přesto, díky ostatním výsledkům, téměř jistě zachránění.

Fakta – branky: 20. Vácha – 25. Kejzlar, 33. Valášek. Rozhodčí: Štefan. ŽK: 1:0. Diváci: 145. Poločas: 1:2. Slatiňany: Janda – Malý, Hauf, Radouš, Novotný – Slováček, Koudelka, (46. Zavřel), Ráliš (87. Vladyka), Rešetár, Doša (63. J. Václavek) – Vácha (71. J. Slavík). Trutnov: Šťastný – O. Tobiáš, Zieris, Makovský, Mařas (88. Turner) – Brejcha, V. Dvořák, Valášek (75. J. Tobiáš), Holubec, Knap – Kejzlar (83. Hejna).

Dvůr Králové - Přepeře 2:2, pen. 4:2

Ve velmi emotivním duelu byli domácí proti silnému protivníkovi blízko vítězství v normální hrací době, nakonec vzali za vděk i dvoubodové výhře.

Fakta – branky: 36. Fejk, 75. J. Vaníček z pen. – 25. a 89. Novotný. Rozhodčí: Švagr. ŽK: 2:5. Diváci: 310. Poločas: 1:1. Dvůr Králové n. L.: J. Vaníček – Picha, Macháček, Karal, Tomeš – Vitebský (89. Rejl), Václavek, J. Dvořák (49. Hruška), Fejk, O. Vaníček – Tauchman (90. Knespl).

Kolín - Náchod 2:2, pen. 5:4

Fotbalisté Náchoda prohrávali v Kolíně už 0:2, jenže se jim povedlo vstát z mrtvých a vyrovnat, bohužel to stačilo pouze na bod.

Fakta – branky: 15. Veselý, 53. Vondráček – 76. Malý, 88. Brich. Rozhodčí: Martínek. ŽK: 4:5. Diváci: 110. Poločas: 1:0. Náchod: Kobos (46. Hladík) – Král, Kadavý (73. Pavlíček), Kabeláč, Fenz – Simon (74. Jahoda), Donát (73. D. Nejman), Brich, Vencl (73. Rojšl) – Zbudil, Malý.

Turnov - V. Mýto 3:1

Po porážce v dohrávce od Slatiňan čekal fotbalisty Mýta další protivník ze spodních pater tabulky, ale ani tentokrát z toho body nebyly. Mýto prohrálo s posledním Turnovem 1:3.

Fakta – branky: 13. Kim, 41. Papoušek, 50. vlastní (Valášek) – 60. Novák. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 3:2. Diváci: 105. Poločas: 2:0. Vysoké Mýto: Bačkovský – Fišer, Dvořák, Valášek, Žák (46. Hock) – Tomášek, Wimmer, Kouřil (46. Trnka), Rezek (68. Štanglica), Novák (83. Hájek) – Hrubý.

Horky - Pardubice B 3:0

Pardubická rezerva na horké půdě v Horkách vyšla naprázdno. Domácí celek totiž potřeboval tři body jistotyk záchraně a podle toho také celé utkání prý vypadalo…

Fakta – branky: 26., 45. z penalty a 90. Mynář. Rozhodčí: Nejedlo. ŽK: 3:2. Diváci: 160. Poločas: 2:0. Pardubice B: Šmíd – Rambousek (71. Jirásek), Pekárek, Solil, Březina – Bureš (67. Zelenka), Jiroutek, Spěvák, Sokol – Novotný (61. Rek), Mužík.

Převýšovským v závěru došly síly

Další výsledky: Velké Hamry – Mšeno 0:5, Čáslav – Benátky n. J. 3:1.

15. Turnov 26 5 1 3 17 25:69 20
(Poznámka: Tým Olympia Hradec Králové–Kratonohy odstoupil ze soutěže. Jeho výsledky byly anulovány.)