Olympia HK-Kratonohy - Mšeno 1:6

Takový vstup do sezony si „sršni“ nepředstavovali.Jejich úvodní domácí duel skončil ostudným debaklem. Vše začal gólem už v úvodu bývalý reprezentant Jiří Štajner.

Fakta – branky: 29. Trnka – 7. Štajner, 19. Váňa, 40. Daníček, 53. Čížek, 68. Štemberk, 88. Skuhravý. Rozhodčí: Jansa. ŽK: 1:2. Diváci: 140. Poločas: 1:3. FC Olympia Hradec Králové/FK Kratonohy: Finke – Ličman (46. O. Kraják), Václavek, Prouza (54. Jirásek) – Zbudil, Chocholatý (46. Čada), L. Kraják, Trnka, J. Kabeláč – Štoček, Bareš.

Náchod - Vysoké Mýto 0:0, pen.: 6:7

Zasloužená remíza v utkání, ve kterém byli hosté mírně aktivnější, domácí nováček naopak nebezpečnější. Bonusový bod získali hosté díky stoprocentní bilanci v penaltách.

Fakta – rozhodčí: Vnuk. ŽK: 0:2. Diváci: 310. Náchod: Kobos – Růžička, Podolník, Kábrt, Král – Simon (88. Pavlíček), J. Nejman (81. Pípek), D. Nejman, Hlava (84. Sobotka) – Malý, Rojšl (72. Moravec). Vysoké Mýto: Černík – Žák, Kouřil, Valášek, Hock – Tomášek (87. Fikejz), Mokrejš (83. Fišer) – Štěpán (42. Rezek), Kopřiva, Novák (75. Benda) – Tlapák.

Slatiňany - Benátky n. J. 0:0, pen.: 3:4

Nováček v sestavě s futsalisty Rešetárem, Vladykou a spol. si odbyl historickou divizní premiéru. V zápase gól nepadl, rozstřel zvládli hosté a Slatiňany si připsaly bod.

Fakta – rozhodčí: Janíček – Tesař, Hrkal. ŽK: 0:3. Diváci: 205. Slatiňany: Vostradovský – Novotný, Valda, Hauf, Hanč – Slováček (82. Koblasa), Koudelka, Vladyka, Rešetár – Vácha (78. Ráliš), Václavek.

Český Brod - Trutnov 5:1

Fotbalisté Trutnova na úvod nového ročníku utrpěli pětibrankový debakl. Domácí o vítězství rozhodli čtyřmi trefami v závěrečné půlhodině.

Fakta – branky: 36. a 87. z pen. Hrdlička, 59. Suk, 65. Jan Makovský, 90. Gajdasz – 52. Zezula. Rozhodčí: Milner. ŽK: 3:3. Diváci: 200. Poločas: 1:0. MFK Trutnov: Šťastný – Vyhnánek (90. Macek), P. Makovský, Kovář, Zieris – O. Tobiáš, V. Dvořák (77. Brejcha), J. Matějka, Zezula – Káva (83. Balcar), P. Holubec.

Dvůr Králové - Kolín 0:1

První poločas patřil hostům, kteří neproměnili penaltu. Po pauze se hra Dvora zvedla, z mnoha šancí ale góly nepřišly, naopak udeřil soupeř.

Fakta – branka: 54. Vondráček. Rozhodčí: Ulrich. ŽK: 1:3. Diváci: 250. Poločas: 0:0. TJ Dvůr Králové: J. Vaníček – Picha (45. Fejk), Macháček, Karal (82. Kruliš), Tomeš – Knespl (57. Knespl), O. Vaníček, Tauchman, J. Dvořák (90. V. Hák) – O. Ujec, Hruška.

V. Hamry - Pardubice B 4:1

Vítěze krajského Přeboru Liberecka nakopla proměněná penalta. A pak už hosté byli i zůstali duchem v kabině…

Fakta – branky: 15. Rudolf z penalty, 44. Šedý, 48. Macháček, 85. Radzinevičius – 61. Kašiar. Rozhodčí: Erlebach. ŽK: 1:3. Diváci: 200. Poločas: 2:0. FK Pardubice B: Letáček – Spěvák (81. Rek), Zukal, Zelenka, Březina – Jarosz (61. Rambousek), Kudrna, Kühnel, Bureš – Kašiar, Šafařík.

Další výsledky - 1. kolo: Turnov – Přepeře 1:1, pen. 3:5, Horky n. J. – Čáslav 0:0, pen. 1:4.