Hlinsko - V. Mýto 1:2

Hlinsko na lídra nestačilo, prohrálo počtvrté v řadě. Hrdinou zápasu byl hostující Adam Zavřel, který se v rozmezí pěti minut trefil hned dvakrát.

Fakta – branky: 75. Jančura – 67. a 72. Zavřel. Rozhodčí: Zita. ŽK: 2:4. Diváci: 444. Poločas: 0:0. Hlinsko: Jech – Křivka, Solnička, Portyš, Nevole – Jančura, Volf, Hlouš (90. Gron), Werner (73. Polívka) – Kyncl, Klika. Vysoké Mýto: Černík – Žák (70. Trnka), Valášek, Hock, Stránský – Zavřel (80. Pekárek), Novák, Mokrejš (62. Benda), Dvořák, Tomášek, Tlapák (62. Wimmer) – Hrubý (90. Štanglica).

Letohrad - Horky n. J. 1:2

Vše podstatné se událo během několika minut druhého poločasu. Na letohradské vedení totiž hosté dokázali bleskurychle reagovat a vyhráli.

Fakta – branky: 54. Lorenc – 57. Šťastný, 64. Borek. Rozhodčí: Eibl. ŽK: 3:3. Diváci: 100. Poločas: 0:0. Letohrad: Martinovský – P. Štěpán, Kundrt, Kail, Strasser (70. Hiller) – Kabourek, Krejčí, Ráliš (81. Filip) , Chládek, J. Štěpán (44. Lorenc) – Trnka (70. Macek).

Dvůr Králové - Ostrá 1:1, pen. 5:4

Domácí byli k vítězství blíže, ve druhém poločase ale neproměnili penaltu.

Fakta – branky: 20. Václavek – 33. Poběrežský. R.: Depeš. ŽK: 1:4. Diváci: 250. Poločas: 1:1. Dvůr Králové: J. Vaníček – Picha, Karal, Václavek, Tomeš – Knespl (46. Vitebský), Kruliš (84. Rejl), Dvořák, O. Vaníček, Hruška – Macháček (59. Ujec).

Benátky - Náchod 1:1, pen. 3:0

Náchod na hřišti Benátek nad Jizerou dlouho vedl, nakonec však vedení ztratil a v penaltovém rozstřelu padl.

Fakta – branky: 82. Komma – 12. Kabeláč. Rozhodčí: Pálek. ŽK: 2:5. Diváci: 120. Poločas: 0:1. Náchod: Hladík – Moravec, Hlava, Kabeláč, Podolník – Volf (46. Rojšl), Petřík, Brich, Simon (75. Jahoda) – Pražák, Malý.

Kolín - Trutnov 6:0

V souboji dvou tabulkových sousedů se zrodil jednoznačný výsledek.

Fakta – branky: 14. z pen., 17. a 48. Vondráček, 38. Škoda, 64. Zelenka, 78. Stehno. Rozhodčí: Doubek. ŽK: 1:2. Diváci: 150. Poločas: 3:0. Trutnov: Šťastný – Knap, Makovský, Mařas, J. Tobiáš (67. Macek) – Zieris – Valášek, V. Dvořák (67. Marks), Holubec (46. Landa), Zezula – P. Doubic.

Smírné derby, penalty pro Votroky

Další výsledky: Libiš – Poříčany 5:0, Čáslav – Nymburk 1:1, pen. 3:4, Velké Hamry – Kutná Hora 4:0.