Chrudim v Prostějově vstoupila do utkání aktivně a v úvodních minutách byla aktivnějším celkem. V největší šanci se ocitl chrudimský Vrána, jeho zakončení však lapil domácí brankář, na opačné straně žádný ze závarů vedení Prostějovu nepřinesl.

Po přestávce byly k vidění mnohem zajímavější věci. V 54. minutě dorazil míč za záda bezmocného Flodera prostějovský Michal Zapletal, jenž poslal domácí celek do vedení. To ale vydrželo jen devět minut. Jeden z nejmenších hráčů na hřišti Matyáš Kodýdek zůstal zcela sám nepokrytý v pokutovém území a přesnou hlavičkou rychle srovnal.

Následně mohli hosté strhnout náskok na svoji stranu, jenže Jedlička o kousek minul branku Prostějova. A když domácí ze standardní situace nastřelili břevno, rozešly se oba celky s výsledkem 1:1. Pro Chrudim je to další cenný bod ze hřiště soupeře, se sedmi body je devátá.

1. SK Prostějov - MFK Chrudim 1:1

Fakta - branky: 54. Zapletal – 63. Kodýdek. Rozhodčí: Ulrich – Šimáček, Mojžíš. ŽK: 3:2. Diváci: 680. Poločas: 0:0. Prostějov: Krynskyj – Blahuta, Bialek, Schaffartzik, Elbel (46. Zapletal) – Vlachovský (46. Stříž), M. Mach (89. Gáč), Kulig, Kušej – Koudelka 87. Bartolomeu) – Píchal (64. Pinc). Chrudim: Floder – Hašek, Jančura (81. Harušťák), Kesner, Řezníček – Vrána (90+2. Juliš), Záviška, Průcha, Skwarczek – Kodýdek (71. Kejř), Jedlička (81. Firbacher).