Jméno Juliš je ve velkém fotbale ohromný pojem, Petr je bratr útočníka pražské Sparty Lukáše Juliše, který je společně se slávistou Abdallahem Simou průběžně nejlepším střelcem FORTUNA:LIGY s jedenácti nastřílenými góly. I o devět let starší Lukáš působil v chrudimském fotbale, strávil zde devět sezon do roku 2010, kdy přestoupil právě do Sparty Praha.

Návrat po třech letech

Petr Juliš je ročník narození 2003, jedná se o velkou naději chrudimského fotbalu. V organizaci MFK Chrudim působil od roku 2009, ve svých patnácti letech odešel do sousedních Pardubic. Nyní však přestupuje zpět do Chrudimi! „Petr projevil velký zájem se vrátit, za což jsem osobně rád, je to ctižádostivý hráč a může to být budoucnost chrudimského fotbalu. Zapojil se do tréninku s A-mužstvem, kde bude sbírat zkušenosti do své další kariéry,“ komentoval příchod Petra Juliše statutární ředitel MFK Chrudim Tomáš Linhart.

Juliš se mohl poprvé v prvním mužstvu Chrudimi představit již v sobotu v přípravném zápase na hřišti Blanska. Utkání se však nakonec neodehrálo.