Od samotného začátku mělo utkání poměrně jasný obraz. Chrudim se snažila a hrála častěji s balonem, do pozorné obrany Prostějova se ale dostávala jen stěží. A tak v největší šanci první půle Petr Rybička svůj samostatný únik zakončil jen do nohou brankáře Filipa Muchy. Úporně bránící hosté spoléhali na protiútoky, žádný z nich ale nedokázali dotáhnout do úspěšného konce.

Ani po přestávce se obraz hry nijak výrazně nezměnil. Poklidný duel mezi Chrudimí a Prostějovem nakonec rozvířila až Fofanova chyba, po jeho zaváhání proměnil brejk prostějovský Šteigl.

To však ještě nebyl konec. Centr po odrazeném balonu v podání Vencla přistál na hlavě Daniela Vašulína, který prudkou hlavičkou nakonec stanovil skóre duelu nerozhodné. Chrudim tak zapsala do tabulky FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY další bod.

Zdroj: Youtube

MFK Chrudim - 1. SK Prostějov 1:1 (0:0)

Fakta - branky: 85. Vašulín – 78. Šteigl. Rozhodčí: Hocek – Poživil, Matoušek. ŽK: 1:2. Poločas: 0:0.
MFK Chrudim: Zíma – Řezníček (24. Krčál), Fofana, Vencl, Trávníček (81. J. Havlena) – Janoušek (64. Krištof), Sixta – Mužík (81. Ujec), Rybička, T. Dostálek (64. Kesner) – Vašulín. Trenér: Jaroslav Veselý.
1. SK Prostějov: Mucha – Bialek (62. Machynek), Rolinc, Stříž (74. Zapletal), Pašek (74. Šteigl) – Slaměna (62. Pernackyj), Biolek, Lutonský, Polák – Koudelka (89. Dittmer), Sus. Trenér: Pavel Šustr.