Nováček FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY poslal do zápasu s Jihlavou téměř totožnou sestavu, vykartovaného Kesnera nahradil hrdina derby Froněk. Chrudimští podali na hřišti exligového soupeře skvělý taktický výkon. Kvalitní defenzivou drželi Jihlavu bez vstřelené branky až do 68. minuty, když se jim osudovým stal centr do pokutového území, který z otočky zametl za záda Mrázka jeho jmenovec Lukáš Zoubele. Chrudim tak inkasovala po dlouhých 250 minutách. Snahu o vyrovnání navíc zmařil pět minut před koncem řádné hrací doby nařízený pokutový kop za hru rukou. Penaltu bez obtíží proměnil jihlavský Levin a zpečetil tím porážku Chrudimi.

Hosté tak po vyhraném derby dalšího favorita zaskočit nedokázali a po porážce 0:2 budou během reprezentační pauzy kotvit ve spodních patrech tabulky se ziskem deseti bodů. Jihlava v čele zvýšila svůj náskok před Hradcem.

II. LIGA - 11. KOLO: Vysočina Jihlava - MFK Chrudim 2:0 (0:0). Branky: 68. Zoubele, 85. z pen. Levin. Rozhodčí: Machálek. ŽK: 1:1. Diváci: 1168. Jihlava: Vízek – Fulnek, Štěpánek, Tlustý, Preisler – Levin, Machuča (77. Šlein) – Javůrek (86. Vedral), Zoubele, F. Novotný – Turyna (58. Šefčík). Trenér: Svědík. Chrudim: Mrázek – Řezníček, Drahoš, Krčál, Hlavsa – Langr (82. Šípek) – Froněk, Vodrážka (82. Kopecký), Sixta, Dostálek – Rybička (70. Vašulín). Trenéři: Matějka a Jirousek.