Chrudimští mají po restartu soutěže padesátiprocentní bilanci, po těsné porážce v Líšni doma přejeli Vyšehrad hladce 3:0. „Nálada v týmu je dobrá, určitě jsme rádi, že se nám ze začátku daří, ale i víme, že jsme mohli mít i o nějaký bod navíc. Se začátkem sezony jsme rozhodně spokojeni,“ popsal brankář Lukáš Mrázek, který se může těšit již ze tří vychytaných čistých kont: „Je to práce celého týmu, takže jsme se v bránění celkově zlepšili jako mužstvo. Došlo i ke změně rozestavení a musím říct, že si to sedlo opravdu dobře,“ radoval se chrudimský gólman.

Fotbalová FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA: FC Hradec Králové - FK Ústí nad Labem.
Hradec a Chrudim hrají doma

Nyní je před jeho týmem další výzva - rozjetý Prostějov. „Soupeř hodně omladil tým, má mladé a běhavé hráče, kteří při napadání nešetří krokem. My ale hrajeme doma a budeme chtít na předchozí kvalitní výsledky z domácích zápasů,“ podotkl chrudimský gólman Mrázek.

Chrudim se bude muset obejít bez dvou hráčů, klub se rozhodl konkrétní jména nezveřejnit. Utkání startuje před prázdnými tribunami za chrudimským Vodojemem v sobotu ve 13.30 hodin.